Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 2. 2009, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2009, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Nemček Dušan sk Manín Považská Bystrica 200 00:00:00
2 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 182 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
6 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
7 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
8 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 170 00:00:00
9 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 169 00:00:00
10 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 167 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 165 00:00:00
12 Javorek Petr cz Dracon Team 163 00:00:00
13 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 162 00:00:00
14 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 160 00:00:00
15 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 158 00:00:00
16 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 157 00:00:00
17 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
18 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 152 00:00:00
19 Hlavatík Jan cz Dracon Team 151 00:00:00
20 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 150 00:00:00
21 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 149 00:00:00
22 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 148 00:00:00
23 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 147 00:00:00
24 Kolouch David cz Horolezci FM 146 00:00:00
25 Svoboda Tomáš cz Olympáci 144 00:00:00
26 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 141 00:00:00
27 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 140 00:00:00
28 Blahut Radek cz 139 00:00:00
29 Knébel Radim vk SK Valašského království 138 00:00:00
30 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 137 00:00:00
31 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 135 00:00:00
32 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 134 00:00:00
33 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 133 00:00:00
34 Javorek Robin cz Dracon Team 132 00:00:00
35 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 130 00:00:00
36 Oswald Pavel cz Matrix Team 129 00:00:00
37 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 128 00:00:00
38 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 127 00:00:00
39 Toman Petr cz Forman Cycling Team 126 00:00:00
40 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 125 00:00:00
41 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 123 00:00:00
42 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
43 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 121 00:00:00
44 Rek Filip vk SK Valašského království 118 00:00:00
45 Knap Tomáš cz V-Team 115 00:00:00
46 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 112 00:00:00
47 Levinský Lukáš cz Matrix Team 111 00:00:00
48 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 110 00:00:00
49 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 109 00:00:00
50 Klega Jan cz VZS Ostrava 105 00:00:00
51 Hruška Martin cz UFO Bike 103 00:00:00
52 Burša Filip cz MÖLNLYCKE 102 00:00:00
53 Klus Daniel cz M.H. Bike 101 00:00:00
54 Malčík Petr cz VZS Ostrava 100 00:00:00
55 Varady Jan cz 95 00:00:00
56 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 93 00:00:00
57 Smutný Martin cz Porubští Rafani 92 00:00:00
58 Mrázek Jiří cz UFO Bike 91 00:00:00
59 Wágner Petr cz ED6U ELEMIC RACING 88 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...