Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
9. 1. 2010, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 10.1.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Bebčák Josef sk PONEK.SK 245 00:00:00
3 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 240 00:00:00
4 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 235 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 232 00:00:00
6 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 230 00:00:00
7 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 228 00:00:00
8 Zemaník Jan cz Olympáci 226 00:00:00
9 Ponek Marian sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Kimla Jan cz Olympáci 222 00:00:00
11 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 220 00:00:00
12 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 219 00:00:00
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 218 00:00:00
14 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 217 00:00:00
15 Pácha Zdeněk cz Olympáci 216 00:00:00
16 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 215 00:00:00
17 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 214 00:00:00
18 Michna Jan cz Olympáci 213 00:00:00
19 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 212 00:00:00
20 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 211 00:00:00
21 Šták Daniel cz Baník Ostrava 210 00:00:00
22 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 209 00:00:00
23 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 208 00:00:00
24 Křenek Radek cz Groš Team 207 00:00:00
25 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 206 00:00:00
26 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 205 00:00:00
27 Šindelek Pavel cz Olympáci 204 00:00:00
28 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 203 00:00:00
29 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 202 00:00:00
30 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 201 00:00:00
31 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 200 00:00:00
32 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 199 00:00:00
33 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 198 00:00:00
34 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 197 00:00:00
35 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 196 00:00:00
36 Levinský Lukáš cz Matrix Team 195 00:00:00
37 Čech Radek cz Benkovice 194 00:00:00
38 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 193 00:00:00
39 Uher Libor cz Jump Sport-Moira 192 00:00:00
40 Hlaváč Lumír cz FUGA 191 00:00:00
41 Šnajder Jan cz Racing Olešná 190 00:00:00
42 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 189 00:00:00
43 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 188 00:00:00
44 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 187 00:00:00
45 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 186 00:00:00
46 Paprčka Peter sk Manín Považská Bystrica 185 00:00:00
47 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 184 00:00:00
48 Goláň Josef cz Gogy Team 183 00:00:00
49 Helcel Martin ml. cz MH Bike Havířov 182 00:00:00
50 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 181 00:00:00
51 Tyleček Václav cz Kondor 180 00:00:00
52 Harabiš Radim vk SK Valašského království 179 00:00:00
53 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 178 00:00:00
54 Oswald Pavel cz Matrix Team 177 00:00:00
55 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 176 00:00:00
56 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 175 00:00:00
57 Berger Jiří cz B-F-M 174 00:00:00
58 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 173 00:00:00
59 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 172 00:00:00
60 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 171 00:00:00
61 Kotek Martin cz VZS Ostrava 170 00:00:00
62 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 169 00:00:00
63 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 168 00:00:00
64 Mik Lubomír cz 167 00:00:00
65 Burša Filip cz Abadzikra Team 166 00:00:00
66 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 165 00:00:00
67 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 164 00:00:00
68 Bortel Jaroslav cz Olympáci 163 00:00:00
69 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 162 00:00:00
70 Blabla Tomáš cz 161 00:00:00
71 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 160 00:00:00
72 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 159 00:00:00
73 Janas Karel cz Porubští Rafani 158 00:00:00
74 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 157 00:00:00
75 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 156 00:00:00
76 Filip Richard cz Ošler Team 155 00:00:00
77 Folta Jiří cz Kondor 154 00:00:00
78 Ryška Martin cz Fialové kobry 153 00:00:00
79 Jirka Kuba cz Abadzikra Team 152 00:00:00
80 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 151 00:00:00
81 Rek Filip vk SK Valašského království 150 00:00:00
82 Varga Leonard cz Deva Team 149 00:00:00
83 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 148 00:00:00
84 Šotola Roman cz Porubští Rafani 147 00:00:00
85 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 146 00:00:00
86 Stanislav Jiří cz Groš Team 145 00:00:00
87 Strakoš Vilem cz FUGA 144 00:00:00
88 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 143 00:00:00
89 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 142 00:00:00
90 Mik Lubomír st. cz 141 00:00:00
91 Vilhelm Václav vk Olympáci 140 00:00:00
92 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 139 00:00:00
93 Kavková Kateřina cz Kopřivnice 138 00:00:00
94 Zeman Marek cz Fialové kobry 137 00:00:00
95 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 136 00:00:00
96 Šnajder Roman cz Racing Olešná 135 00:00:00
97 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 134 00:00:00
98 Matalová Jana cz 133 00:00:00
99 Slovák Pavel cz Groš Team 132 00:00:00
100 Smutný Martin cz Porubští Rafani 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...