Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
11. 12. 2010, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 12.12.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 300 00:48:40 9,74 711
2 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 295 00:00:00
3 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 285 00:00:00
5 Zemaník Jan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 280 00:00:00
7 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 278 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 276 00:00:00
9 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 274 00:00:00
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 272 00:00:00
11 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 270 00:00:00
12 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 269 00:00:00
13 Bednarz Libor cz X-COBRAS 268 00:00:00
14 Bebčák Josef sk PONEK.SK 267 00:00:00
15 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 266 00:00:00
16 Staniek Martin cz VZS Ostrava 265 00:00:00
17 Pácha Zdeněk cz Olympáci 264 00:00:00
18 Kimla Jan cz Olympáci 263 00:00:00
19 Filipec Petr cz Groš Team 262 00:00:00
20 Trebuna René cz Jump sport- Moira 261 00:00:00
21 Svoboda Tomáš cz Olympáci 260 00:00:00
22 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 259 00:00:00
23 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Ponek Marian sk PONEK.SK 257 00:00:00
25 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 256 00:00:00
26 Křenek Radek cz Groš Team 255 00:00:00
27 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 254 00:00:00
28 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 253 00:00:00
29 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 252 00:00:00
30 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 251 00:00:00
31 Beneš Petr cz YOGi Racing 250 00:00:00
32 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 249 00:00:00
33 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 248 00:00:00
34 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 247 00:00:00
35 Žniva Ondřej cz 2 246 00:00:00
36 König Michal cz X-IONT Fachmani 245 00:00:00
37 Lach Alan cz Racing Olešná 244 00:00:00
38 Blabla Tomáš cz 243 00:00:00
39 Hlaváč Lumír cz FUGA 242 00:00:00
40 Ponek Tibor sk PONEK.SK 241 00:00:00
41 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 240 00:00:00
42 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 239 00:00:00
43 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 238 00:00:00
44 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 237 00:00:00
45 Kokošek Oldřich cz Opaváci 236 00:00:00
46 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 235 00:00:00
47 Goláň Josef cz Gogy Team 234 00:00:00
48 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 233 00:00:00
49 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 232 00:00:00
50 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 231 00:00:00
51 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 230 00:00:00
52 Filip Richard cz Backaldrin Team 229 00:00:00
53 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 228 00:00:00
54 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 227 00:00:00
55 Šotola Roman cz Porubští Rafani 226 00:00:00
56 Oswald Pavel cz Matrix Team 225 00:00:00
57 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 224 00:00:00
58 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 223 00:00:00
59 Mráček Michal cz Assholes 222 00:00:00
60 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 221 00:00:00
61 Görlich Petr cz Hasiči Bag Bike 220 00:00:00
62 Galuška Tomáš cz Baník Ostrava 219 00:00:00
63 Wajda Janusz cz Bomberos 218 00:00:00
64 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 217 00:00:00
65 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 216 00:00:00
66 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 215 00:00:00
67 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 214 00:00:00
68 Píša Martin vk SK Valašského království 213 00:00:00
69 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 212 00:00:00
70 Janas Karel cz Porubští Rafani 211 00:00:00
71 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 210 00:00:00
72 Tkadlec Ondřej cz SKC Prostějov 209 00:00:00
73 Kilnar Aleš cz 208 00:00:00
74 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 207 00:00:00
75 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 206 00:00:00
76 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 205 00:00:00
77 Tyleček Václav cz Kondor 204 00:00:00
78 Chrobok Richard es techniky ženské masturbace 203 00:00:00
79 Kempa Jan cz X-COBRAS 202 00:00:00
80 Pastorová Petra vk SK Valašského království 201 00:00:00
81 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 200 00:00:00
82 Harabiš Radim vk SK Valašského království 199 00:00:00
83 Juřena Petr vk SK Valašského království 198 00:00:00
84 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 197 00:00:00
85 Hrubý Daniel cz GHOST 196 00:00:00
86 Marek Miroslav cz Blue Brus - polib znak ! 195 00:00:00
87 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 194 00:00:00
88 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 193 00:00:00
89 Jirka Kuba cz Abadzikra 192 00:00:00
90 Ryška Martin cz X-COBRAS 191 00:00:00
91 Kubín Jiří cz Atlas Opava 190 00:00:00
92 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 189 00:00:00
93 Chmiel Radim cz MH Bike klub 188 00:00:00
94 Mrůzek Michal cz X-IONT Fachmani 187 00:00:00
95 Hrubý Milan cz GHOST 186 00:00:00
96 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 185 00:00:00
97 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 184 00:00:00
98 Rek Filip vk SK Valašského království 183 00:00:00
99 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 182 00:00:00
100 Krčmář Pavel cz Vřesina 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...