Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
5. 2. 2011, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
44 cm

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 6.2.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 300 00:43:35 9,36 1.210 PB
2 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 295 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 290 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 285 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 282 00:00:00
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 280 00:00:00
7 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 278 00:00:00
8 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 276 00:00:00
9 Baláž Roman cz BET 274 00:00:00
10 Ponek Marian sk PONEK.SK 272 00:00:00
11 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 270 00:00:00
12 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 269 00:00:00
13 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 268 00:00:00
14 Zemaník Jan cz Olympáci 267 00:00:00
15 Pavlík Víťa cz Galaxy Team Hranice 266 00:00:00
16 Trebuna René cz Jump sport- Moira 265 00:00:00
17 Svoboda Tomáš cz Olympáci 264 00:00:00
18 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 263 00:00:00
19 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 262 00:00:00
20 Koníř Vojtěch cz Groš Team 261 00:00:00
21 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 260 00:00:00
22 Staniek Martin cz VZS Ostrava 259 00:00:00
23 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 258 00:00:00
24 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 257 00:00:00
25 Bebčák Josef sk PONEK.SK 256 00:00:00
26 Kokošek Oldřich cz Opaváci 255 00:00:00
27 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 254 00:00:00
28 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 253 00:00:00
29 Petráš Rostislav cz Novojický Kotuč 252 00:00:00
30 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 251 00:00:00
31 Hlaváč Lumír cz FUGA 250 00:00:00
32 Beneš Petr cz YOGi Racing 249 00:00:00
33 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 248 00:00:00
34 Škapa Marek cz X-COBRAS 247 00:00:00
35 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 246 00:00:00
36 Filipec Petr cz Groš Team 245 00:00:00
37 Žajdlík Filip cz K Sport 244 00:00:00
38 Trubač David vk SK Valašského království 243 00:00:00
39 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 242 00:00:00
40 Křenek Radek cz Groš Team 241 00:00:00
41 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 240 00:00:00
42 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 239 00:00:00
43 Ponek Tibor sk PONEK.SK 238 00:00:00
44 Blabla Tomáš cz 237 00:00:00
45 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 236 00:00:00
46 Filip Richard cz Backaldrin Team 235 00:00:00
47 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 234 00:00:00
48 Kubala Janusz cz MADT Sport Klapka 233 00:00:00
49 Pytlík Jiří cz Prajzska s.r.o. 232 00:00:00
50 Rodryč Michal cz ED6U Elemic 231 00:00:00
51 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 230 00:00:00
52 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 229 00:00:00
53 Oswald Pavel cz Matrix Team 228 00:00:00
54 Goláň Josef cz Gogy Team 227 00:00:00
55 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 226 00:00:00
56 Wajda Janusz cz Bomberos 225 00:00:00
57 Folta Jiří cz Kondor 224 00:00:00
58 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 223 00:00:00
59 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 222 00:00:00
60 Šotola Roman cz Porubští Rafani 221 00:00:00
61 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 220 00:00:00
62 Brož Petr cz X-IONT Fachmani 219 00:00:00
63 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 218 00:00:00
64 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 217 00:00:00
65 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 216 00:00:00
66 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 215 00:00:00
67 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 214 00:00:00
68 Žniva Ondřej cz 2 213 00:00:00
69 Levinský Lukáš cz Matrix Team 212 00:00:00
70 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 211 00:00:00
71 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 210 00:00:00
72 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 209 00:00:00
73 Helcel Richard cz MH Bike klub 208 00:00:00
74 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 207 00:00:00
75 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 206 00:00:00
76 Slivka Jan sk KKM Čadca 205 00:00:00
77 Kilnar Aleš cz 204 00:00:00
78 Rogala Marek cz www.klimaro.pl 203 00:00:00
79 Esentiérová Adéla cz BET 202 00:00:00
80 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 201 00:00:00
81 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 200 00:00:00
82 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 199 00:00:00
83 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 198 00:00:00
84 Klus Daniel cz MH Bike klub 197 00:00:00
85 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 196 00:00:00
86 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 195 00:00:00
87 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 194 00:00:00
88 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 193 00:00:00
89 Grygar cz Lysaři a VZS 192 00:00:00
90 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 191 00:00:00
91 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 190 00:00:00
92 Pastorová Petra vk SK Valašského království 189 00:00:00
93 Karásek Libor cz 188 00:00:00
94 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 187 00:00:00
95 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 186 00:00:00
96 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 185 00:00:00
97 Král David cz Bikekram 184 00:00:00
98 Kotek Martin cz VZS Ostrava 183 00:00:00
99 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 182 00:00:00
100 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...