Malenovice, Rajská bouda - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
26. 11. 2011, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.11.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kováčik Luboš sk Inov-8run.sk 300 00:38:45 8,83 1.256
2 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 295 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Inov-8run.sk 290 00:40:27 8,45 1.203 CR
4 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 285 00:00:00
5 Holiš Martin cz 282 00:00:00
6 Michna Pavel vk SK Valašského království 280 00:00:00
7 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 278 00:00:00
8 Martinka Lukáš sk Inov-8run.sk 276 00:00:00
9 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 274 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 272 00:00:00
11 Šindelek Pavel cz Olympáci 270 00:00:00
12 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 269 00:00:00
13 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 268 00:00:00
14 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 267 00:00:00
15 Staniek Martin cz VZS Ostrava 266 00:00:00
16 Zemaník Jan cz Jump Sport 265 00:00:00
17 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 264 00:00:00
18 Filipec Petr cz Za Groš 263 00:00:00
19 Otevřel Vít cz Jump Sport 262 00:00:00
20 Bednarz Libor cz X-COBRAS 261 00:00:00
21 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 260 00:00:00
22 Pavlík Víťa cz Galaxy Team Hranice 259 00:00:00
23 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 258 00:00:00
24 Škapa Marek cz X-COBRAS 257 00:00:00
25 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 256 00:00:00
26 Křenek Radek cz Za Groš 255 00:00:00
27 Křižák Petr cz Jump Sport 254 00:00:00
28 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 253 00:00:00
29 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 252 00:00:00
30 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 251 00:00:00
31 Žajdlík Filip cz K Sport 250 00:00:00
32 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 249 00:00:00
33 Marko Martin sk Inov-8run.sk 248 00:00:00
34 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 247 00:00:00
35 Pavelka Radim cz Deep Throat 246 00:00:00
36 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 245 00:00:00
37 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 244 00:00:00
38 Velička Aleš cz X-COBRAS 243 00:00:00
39 Hlaváč Lumír cz FUGA 242 00:00:00
40 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 241 00:00:00
41 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 240 00:00:00
42 Škrabánek Petr cz Bílovec 239 00:00:00
43 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 238 00:00:00
44 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 237 00:00:00
45 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 236 00:00:00
46 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 235 00:00:00
47 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 234 00:00:00
48 Goláň Josef cz Gogy Team 233 00:00:00
49 Koníř Vojtěch cz Za Groš 232 00:00:00
50 Blabla Tomáš cz Olympáci 231 00:00:00
51 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 230 00:00:00
52 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 229 00:00:00
53 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 228 00:00:00
54 Lach Alan cz Racing Olešná 227 00:00:00
55 Diblík Jan cz Racing Olešná 226 00:00:00
56 Grycman Kazimir pl 225 00:00:00
57 Blačinský Petr cz 224 00:00:00
58 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 223 00:00:00
59 Mrovec Dušan cz 222 00:00:00
60 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 221 00:00:00
61 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 220 00:00:00
62 Kaleta Daniel cz Jump Sport 219 00:00:00
63 Zeman Marek cz X-COBRAS 218 00:00:00
64 Friedel Jan cz Deep Throat 217 00:00:00
65 Michna Jan cz Olympáci 216 00:00:00
66 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 215 00:00:00
67 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 214 00:00:00
68 Kudla Vladimír cz Trenčín 213 00:00:00
69 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 212 00:00:00
70 Wala Jan cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 211 00:00:00
71 Knébel Radim vk SK Valašského království 210 00:00:00
72 Ručka Richard cz Jump Sport 209 00:00:00
73 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 208 00:00:00
74 Kempinator Machine cz Fialové kobry 207 00:00:00
75 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 206 00:00:00
76 Pácha Zdeněk cz Olympáci 205 00:00:00
77 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 204 00:00:00
78 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 203 00:00:00
79 Mrověc Tomáš cz 202 00:00:00
80 Pastorová Petra vk SK Valašského království 201 00:00:00
81 Beneš Michal cz YOGi Racing Ostrava 200 00:00:00
82 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 199 00:00:00
83 Filip Richard cz Backaldrin Team 198 00:00:00
84 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 197 00:00:00
85 Šotola Roman cz Porubští Rafani 196 00:00:00
86 Baran Petr cz Bag Bike 195 00:00:00
87 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 194 00:00:00
88 Vyhnička Peter sk Inov-8run.sk 193 00:00:00
89 Kurka Michal cz 192 00:00:00
90 Wala Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 191 00:00:00
91 Mališ Rudolf cz 190 00:00:00
92 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 189 00:00:00
93 Mazur Martin cz Jump Sport 188 00:00:00
94 Tešnar Tomáš cz Orlová 187 00:00:00
95 Belej David cz Medvěd z lesa 186 00:00:00
96 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 185 00:00:00
97 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 184 00:00:00
98 Kupka Jan cz KP Ostrava 183 00:00:00
99 Střebovský Tomáš cz 182 00:00:00
100 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...