Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
10. 12. 2011, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
9 cm

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 11.12.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:30:45 7,22 1.296
2 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 295 00:00:00
3 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 285 00:00:00
5 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 282 00:00:00
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 280 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 278 00:00:00
8 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 276 00:00:00
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 274 00:00:00
10 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 272 00:00:00
11 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 270 00:00:00
12 Ručka Richard cz Jump Sport 269 00:00:00
13 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 268 00:00:00
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 267 00:00:00
15 Bednarz Libor cz X-COBRAS 266 00:00:00
16 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 265 00:00:00
17 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 264 00:00:00
18 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 263 00:00:00
19 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 262 00:00:00
20 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 261 00:00:00
21 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 260 00:00:00
22 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 259 00:00:00
23 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 258 00:00:00
24 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 257 00:00:00
25 Křižák Petr cz Jump Sport 256 00:00:00
26 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 255 00:00:00
27 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 254 00:00:00
28 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 253 00:00:00
29 Koníř Vojtěch cz Za Groš 252 00:00:00
30 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 251 00:00:00
31 Kaleta Daniel cz Jump Sport 250 00:00:00
32 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 249 00:00:00
33 Zeman Marek cz X-COBRAS 248 00:00:00
34 Lach Alan cz Racing Olešná 247 00:00:00
35 Hajzler Jan cz Vsetín 246 00:00:00
36 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 245 00:00:00
37 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 244 00:00:00
38 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 243 00:00:00
39 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 242 00:00:00
40 Žajdlík Filip cz K Sport 241 00:00:00
41 Škrabánek Petr cz Bílovec 240 00:00:00
42 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 239 00:00:00
43 Pavelka Radim cz Deep Throat 238 00:00:00
44 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 237 00:00:00
45 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 236 00:00:00
46 Zapalač Martin cz X-COBRAS 235 00:00:00
47 Říha Pavel cz 234 00:00:00
48 Kubienka Libor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 233 00:00:00
49 Diblík Jan cz Racing Olešná 232 00:00:00
50 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 231 00:00:00
51 Pácha Zdeněk cz Olympáci 230 00:00:00
52 Křenek Radek cz Za Groš 229 00:00:00
53 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 228 00:00:00
54 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 227 00:00:00
55 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 226 00:00:00
56 Kvapulinský Martin cz Abadzikra 225 00:00:00
57 Blabla Tomáš cz Olympáci 224 00:00:00
58 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 223 00:00:00
59 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 222 00:00:00
60 Choleva Petr cz SK Neudorf 221 00:00:00
61 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 220 00:00:00
62 Mazur Martin cz Jump Sport 219 00:00:00
63 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 218 00:00:00
64 Goláň Josef cz Gogy Team 217 00:00:00
65 Pastorová Petra vk SK Valašského království 216 00:00:00
66 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 215 00:00:00
67 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 214 00:00:00
68 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 213 00:00:00
69 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 212 00:00:00
70 Blačinský Petr cz 211 00:00:00
71 Hlaváč Lumír cz FUGA 210 00:00:00
72 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 209 00:00:00
73 Baran Petr cz Bag Bike 208 00:00:00
74 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 207 00:00:00
75 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 206 00:00:00
76 Čopjan Pavel cz lepjs.cz 205 00:00:00
77 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 204 00:00:00
78 Žaloudík Jiří cz Lemry Tlusté 203 00:00:00
79 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 202 00:00:00
80 Filip Richard cz Backaldrin Team 201 00:00:00
81 Tešnar Tomáš cz Orlová 200 00:00:00
82 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 199 00:00:00
83 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 198 00:00:00
84 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 197 00:00:00
85 Richter Ondřej cz Havířov 196 00:00:00
86 Chrobák Radek cz Pepa Team F-M 195 00:00:00
87 Mrověc Tomáš cz 194 00:00:00
88 Šplíchal Jan cz TJ Starkoč 193 00:00:00
89 Kubín Jakub cz Atlas Opava 192 00:00:00
90 Malátek Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 191 00:00:00
91 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 190 00:00:00
92 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 189 00:00:00
93 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 188 00:00:00
94 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 187 00:00:00
95 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 186 00:00:00
96 Střebovský Tomáš cz 185 00:00:00
97 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 184 00:00:00
98 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 183 00:00:00
99 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 182 00:00:00
100 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...