Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
17. 12. 2011, 16:30
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
11 cm

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:37:28 8,33 1.251 TR CR
2 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 295 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 285 00:00:00
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 282 00:00:00
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 280 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 278 00:00:00
8 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 276 00:00:00
9 Vyhnička Kamil sk Inov-8run.sk 274 00:00:00
10 Ručka Richard cz Jump Sport 272 00:00:00
11 Staniek Martin cz VZS Ostrava 270 00:00:00
12 Zapalač Martin cz X-COBRAS 269 00:00:00
13 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 268 00:00:00
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 267 00:00:00
15 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 266 00:00:00
16 Filipec Petr cz Za Groš 265 00:00:00
17 Zemaník Jan cz Jump Sport 264 00:00:00
18 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 263 00:00:00
19 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 262 00:00:00
20 Bednarz Libor cz X-COBRAS 261 00:00:00
21 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 260 00:00:00
22 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 259 00:00:00
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 258 00:00:00
24 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 257 00:00:00
25 Svoboda Tomáš cz Olympáci 256 00:00:00
26 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 255 00:00:00
27 Koníř Vojtěch cz Za Groš 254 00:00:00
28 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 253 00:00:00
29 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 252 00:00:00
30 Škrabánek Petr cz Bílovec 251 00:00:00
31 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 250 00:00:00
32 Žajdlík Filip cz K Sport 249 00:00:00
33 Pavelka Radim cz Deep Throat 248 00:00:00
34 Gladiš Tomáš cz Galaxy Team Hranice 247 00:00:00
35 Zeman Marek cz X-COBRAS 246 00:00:00
36 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 245 00:00:00
37 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 244 00:00:00
38 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 243 00:00:00
39 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 242 00:00:00
40 Kupka Jan cz KP Ostrava 241 00:00:00
41 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 240 00:00:00
42 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 239 00:00:00
43 Maceček Tomáš cz 238 00:00:00
44 Lach Alan cz Racing Olešná 237 00:00:00
45 Diblík Jan cz Racing Olešná 236 00:00:00
46 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 235 00:00:00
47 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 234 00:00:00
48 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 233 00:00:00
49 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 232 00:00:00
50 Blačinský Petr cz 231 00:00:00
51 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 230 00:00:00
52 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 229 00:00:00
53 Žaloudík Jiří cz Lemry Tlusté 228 00:00:00
54 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 227 00:00:00
55 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 226 00:00:00
56 Mrověc Tomáš cz 225 00:00:00
57 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 224 00:00:00
58 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 223 00:00:00
59 Goláň Josef cz Gogy Team 222 00:00:00
60 Mazur Martin cz Jump Sport 221 00:00:00
61 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 220 00:00:00
62 Baran Petr cz Bag Bike 219 00:00:00
63 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 218 00:00:00
64 Velička Aleš cz X-COBRAS 217 00:00:00
65 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 216 00:00:00
66 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 215 00:00:00
67 Čopjan Pavel cz lepjs.cz 214 00:00:00
68 Kempinator Machine cz Fialové kobry 213 00:00:00
69 Kvapulinský Martin cz Abadzikra 212 00:00:00
70 Pastorová Petra vk SK Valašského království 211 00:00:00
71 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 210 00:00:00
72 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 209 00:00:00
73 Richter Ondřej cz Havířov 208 00:00:00
74 Chrobok Richard es Deep Throat 207 00:00:00
75 Wala Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 206 00:00:00
76 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 205 00:00:00
77 Wala Jan cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 204 00:00:00
78 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 203 00:00:00
79 Michna Jan cz Olympáci 202 00:00:00
80 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 201 00:00:00
81 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 200 00:00:00
82 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 199 00:00:00
83 Vyhnička Peter sk Inov-8run.sk 198 00:00:00
84 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 197 00:00:00
85 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 196 00:00:00
86 Belej David cz Medvěd z lesa 195 00:00:00
87 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 194 00:00:00
88 Görlich Petr cz Bag Bike 193 00:00:00
89 Holeš Milan cz kačeři 192 00:00:00
90 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 191 00:00:00
91 Zecha Jakub cz kačeři 190 00:00:00
92 Malátek Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 189 00:00:00
93 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 188 00:00:00
94 Střebovský Tomáš cz 187 00:00:00
95 Filip Richard cz Backaldrin Team 186 00:00:00
96 Král David cz Bikekram 185 00:00:00
97 Šotola Roman cz Porubští Rafani 184 00:00:00
98 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 183 00:00:00
99 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 182 00:00:00
100 Tešnar Tomáš cz Orlová 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...