Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
8. 1. 2012, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
74 cm

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 9.1.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 300 00:41:56 8,16 1.160
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 295 00:42:18 8,09 1.150 PB
3 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 290 00:42:41 8,01 1.140
4 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 285 00:43:13 7,91 1.126
5 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 282 00:43:53 7,79 1.109
6 Krpec Lukáš cz Rocktechnik Triatlon 280 00:00:00
7 Staniek Martin cz VZS Ostrava 278 00:00:00
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 276 00:00:00
9 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 274 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 272 00:00:00
11 Bednarz Libor cz X-COBRAS 270 00:00:00
12 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 269 00:00:00
13 Koníř Vojtěch cz Za Groš 268 00:00:00
14 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 267 00:00:00
15 Kaleta Daniel cz Jump Sport 266 00:00:00
16 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 265 00:00:00
17 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 264 00:00:00
18 Ručka Richard cz Jump Sport 263 00:00:00
19 Pavlík Víťa cz Galaxy Team Hranice 262 00:00:00
20 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 261 00:00:00
21 Lach Alan cz Racing Olešná 260 00:00:00
22 Otevřel Vít cz Jump Sport 259 00:00:00
23 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 258 00:00:00
24 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 257 00:00:00
25 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 256 00:00:00
26 Blabla Tomáš cz Olympáci 255 00:00:00
27 Škrabánek Petr cz Bílovec 254 00:00:00
28 Bartík Patrik cz Kes Buk Team 253 00:00:00
29 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 252 00:00:00
30 Žajdlík Filip cz K Sport 251 00:00:00
31 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 250 00:00:00
32 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 249 00:00:00
33 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 248 00:00:00
34 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 247 00:00:00
35 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 246 00:00:00
36 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 245 00:00:00
37 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 244 00:00:00
38 Filipec Petr cz Za Groš 243 00:00:00
39 Mazur Martin cz Jump Sport 242 00:00:00
40 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 241 00:00:00
41 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 240 00:00:00
42 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 239 00:00:00
43 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 238 00:00:00
44 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 237 00:00:00
45 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 236 00:00:00
46 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 235 00:00:00
47 Blačinský Petr cz 234 00:00:00
48 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 233 00:00:00
49 Filip Richard cz Backaldrin Team 232 00:00:00
50 Diblík Jan cz Racing Olešná 231 00:00:00
51 Goláň Josef cz Gogy Team 230 00:00:00
52 Pácha Zdeněk cz Olympáci 229 00:00:00
53 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 228 00:00:00
54 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 227 00:00:00
55 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 226 00:00:00
56 Kučera Petr cz Kes Buk Team 225 00:00:00
57 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 224 00:00:00
58 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 223 00:00:00
59 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 222 00:00:00
60 Chrobok Richard es Deep Throat 221 00:00:00
61 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 220 00:00:00
62 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 219 00:00:00
63 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 218 00:00:00
64 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 217 00:00:00
65 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 216 00:00:00
66 Šotola Roman cz Porubští Rafani 215 00:00:00
67 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 214 00:00:00
68 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 213 00:00:00
69 Rečlo Klement cz Jump Sport 212 00:00:00
70 Body Marcel cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 211 00:00:00
71 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 210 00:00:00
72 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 209 00:00:00
73 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 208 00:00:00
74 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 207 00:00:00
75 Kubienka Libor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 206 00:00:00
76 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 205 00:00:00
77 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 204 00:00:00
78 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 203 00:00:00
79 Oswald Pavel cz Matrix Team 202 00:00:00
80 Tešnar Tomáš cz Orlová 201 00:00:00
81 Hrček Richard cz Čeladná 200 00:00:00
82 Píša Martin vk SK Valašského království 199 00:00:00
83 Klapka Vlastík cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 198 00:00:00
84 Bortel Jaroslav cz Olympáci 197 00:00:00
85 Kohut Martin cz 196 00:00:00
86 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 195 00:00:00
87 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 194 00:00:00
88 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 193 00:00:00
89 Tvrdý Tomáš cz 192 00:00:00
90 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 191 00:00:00
91 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 190 00:00:00
92 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 189 00:00:00
93 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 188 00:00:00
94 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 187 00:00:00
95 Janas Karel cz Porubští Rafani 186 00:00:00
96 Kocián Daniel cz Danyho parťáci 185 00:00:00
97 Krčmář Pavel cz Vřesina 184 00:00:00
98 Motl Vojtěch cz 183 00:00:00
99 Ryška Martin cz Fialové kobry 182 00:00:00
100 Hrubý Milan cz PRAJZ Hlučín 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...