Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
21. 1. 2012, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
150 cm

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 22.1.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:00:00
2 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 295 00:00:00
3 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 290 00:00:00
4 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 285 00:00:00
5 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 282 00:00:00
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 280 00:00:00
7 Ručka Richard cz Jump Sport 278 00:00:00
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 276 00:00:00
9 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 274 00:00:00
10 Zemaník Jan cz Jump Sport 272 00:00:00
11 Staniek Martin cz VZS Ostrava 270 00:00:00
12 Zapalač Martin cz X-COBRAS 269 00:00:00
13 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 268 00:00:00
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 267 00:00:00
15 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 266 00:00:00
16 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 265 00:00:00
17 Škrabánek Petr cz Bílovec 264 00:00:00
18 Zeman Marek cz X-COBRAS 263 00:00:00
19 Žajdlík Filip cz K Sport 262 00:00:00
20 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 261 00:00:00
21 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 260 00:00:00
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 258 00:00:00
24 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 257 00:00:00
25 Mazur Martin cz Jump Sport 256 00:00:00
26 Filipec Petr cz Za Groš 255 00:00:00
27 Pácha Zdeněk cz Olympáci 254 00:00:00
28 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 253 00:00:00
29 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 252 00:00:00
30 Goláň Josef cz Gogy Team 251 00:00:00
31 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 250 00:00:00
32 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 249 00:00:00
33 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 248 00:00:00
34 Mrovec Dušan cz 247 00:00:00
35 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 246 00:00:00
36 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 245 00:00:00
37 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 244 00:00:00
38 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 243 00:00:00
39 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 242 00:00:00
40 Chrobok Richard es Deep Throat 241 00:00:00
41 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 240 00:00:00
42 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 239 00:00:00
43 Tešnar Tomáš cz Orlová 238 00:00:00
44 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 237 00:00:00
45 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 236 00:00:00
46 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 235 00:00:00
47 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 234 00:00:00
48 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 233 00:00:00
49 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 232 00:00:00
50 Oswald Pavel cz Matrix Team 231 00:00:00
51 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 230 00:00:00
52 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 229 00:00:00
53 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 228 00:00:00
54 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 227 00:00:00
55 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 226 00:00:00
56 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 225 00:00:00
57 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 224 00:00:00
58 Bortel Jaroslav cz Olympáci 223 00:00:00
59 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 222 00:00:00
60 Motl Vojtěch cz 221 00:00:00
61 Janas Karel cz Porubští Rafani 220 00:00:00
62 Sikora David cz 219 00:00:00
63 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 218 00:00:00
64 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 217 00:00:00
65 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 216 00:00:00
66 Body Marcel cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 215 00:00:00
67 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 214 00:00:00
68 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 213 00:00:00
69 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 212 00:00:00
70 Kohut Martin cz 211 00:00:00
71 Doležal Filip cz VZS Ostrava 210 00:00:00
72 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 209 00:00:00
73 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 208 00:00:00
74 Ryška Martin cz Fialové kobry 207 00:00:00
75 Franer Juraj cz (mo)mentálně Opavské dupy 206 00:00:00
76 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 205 00:00:00
77 Hrček Richard cz Čeladná 204 00:00:00
78 Klapka Vlastík cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 203 00:00:00
79 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 202 00:00:00
80 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 201 00:00:00
81 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 200 00:00:00
82 Jerglíková Veronika cz AO Kobeřice 199 00:00:00
83 Krčmář Pavel cz Vřesina 198 00:00:00
84 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 197 00:00:00
85 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 196 00:00:00
86 Čeladník Michal cz Continental X-Race 195 00:00:00
87 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 194 00:00:00
88 Říčný Petr vk SK Valašského království 193 00:00:00
89 Gilar Lukáš cz Tichá 192 00:00:00
90 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 191 00:00:00
91 Mik Lubomír cz Mimiko 190 00:00:00
92 Bužek Rostislav cz Janys Extreme Racing 189 00:00:00
93 Rykr Vojtěch cz Fighter Inside 188 00:00:00
94 Blahut Radek cz Cyklo Blahut 187 00:00:00
95 Harabiš Radim vk SK Valašského království 186 00:00:00
96 Olšer Martin cz Danyho parťáci 185 00:00:00
97 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 184 00:00:00
98 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 183 00:00:00
99 Sojka Patrik sk Za Groš 182 00:00:00
100 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 181 00:00:00
101 Mrůzek Martin cz synci z Kateřinek 180 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...