Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
18. 2. 2012, 10:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
185 cm

Porovnat s etapou 19.1.2020 | 27.1.2019 | 28.1.2018 | 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 19.2.2012, 11:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 300 00:45:01 8,26 1.066 TR CR
2 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 295 00:46:38 7,98 1.029 CR
3 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 290 00:46:48 7,95 1.026
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 285 00:47:01 7,91 1.021
5 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 282 00:47:18 7,86 1.015
6 Zapalač Martin cz X-COBRAS 280 00:47:23 7,85 1.013
7 Staniek Martin cz VZS Ostrava 278 00:47:37 7,81 1.008
8 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 276 00:48:17 7,70 994
9 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 274 00:48:40 7,64 986
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 272 00:48:50 7,62 983
11 Koníř Vojtěch cz Za Groš 270 00:49:05 7,58 978
12 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 269 00:49:32 7,51 969
13 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 268 00:50:16 7,40 955
14 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 267 00:50:21 7,39 953
15 Bednarz Libor cz X-COBRAS 266 00:51:02 7,29 941
16 Škrabánek Petr cz Bílovec 265 00:51:05 7,28 940
17 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 264 00:51:24 7,24 934
18 Blabla Tomáš cz Olympáci 263 00:52:03 7,15 922
19 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 262 00:52:12 7,13 920
20 Žajdlík Filip cz K Sport 261 00:52:16 7,12 918
21 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 260 00:52:26 7,09 915
22 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 259 00:52:39 7,07 912
23 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 258 00:52:50 7,04 909
24 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 257 00:53:01 7,02 905
25 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 256 00:53:07 7,00 904
26 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 255 00:53:18 6,98 901
27 Zemaník Jan cz Jump Sport 254 00:53:39 6,93 895
28 Lach Alan cz Racing Olešná 253 00:53:42 6,93 894
29 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 252 00:53:46 6,92 893
30 Maceček Tomáš cz 251 00:53:52 6,91 891
31 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 250 00:54:02 6,88 888
32 Blačinský Petr cz 249 00:54:07 6,87 887
33 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 248 00:54:10 6,87 886
35 Pavelka Radim cz Deep Throat 246 00:54:33 6,82 880
36 Goláň Josef cz Gogy Team 245 00:54:36 6,81 879
37 Filipec Petr cz Za Groš 244 00:55:15 6,73 869
38 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 243 00:55:19 6,72 868
39 Sosna Tomáš cz X-COBRAS 242 00:55:35 6,69 864
40 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 241 00:55:38 6,69 863
41 Otevřel Vít cz Jump Sport 240 00:55:58 6,65 858
42 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 239 00:56:11 6,62 854
43 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 238 00:56:15 6,61 853
44 Filip Richard cz Backaldrin Team 237 00:56:30 6,58 850
45 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 236 00:56:35 6,57 848
46 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 235 00:56:42 6,56 847
47 Oswald Pavel cz Matrix Team 234 00:56:48 6,55 845
48 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 233 00:56:51 6,54 844
49 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 232 00:56:54 6,54 844
50 Tešnar Tomáš cz Orlová 231 00:56:58 6,53 843
51 Ručka Richard cz Jump Sport 230 00:57:05 6,52 841
52 Pácha Zdeněk cz Olympáci 229 00:57:11 6,51 839
53 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 228 00:57:50 6,43 830
54 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 227 00:58:02 6,41 827
55 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 226 00:58:06 6,40 826
56 Baran Petr cz Bag Bike 225 00:58:16 6,38 824
57 Martikán Jiří cz Horolezci FM 224 00:58:20 6,38 823
58 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 223 00:58:31 6,36 820
59 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 222 00:58:35 6,35 819
60 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 221 00:59:29 6,25 807
61 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 220 00:59:39 6,24 805
62 Janas Karel cz Porubští Rafani 219 00:59:42 6,23 804
63 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 218 00:59:45 6,23 803
64 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 217 00:59:51 6,22 802
65 Sikora David cz 216 00:59:55 6,21 801
66 Píša Martin vk SK Valašského království 215 01:00:00 6,20 800
67 Bortel Jaroslav cz Olympáci 214 01:00:06 6,19 799
68 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 213 01:00:10 6,18 798
69 Görlich Petr cz Bag Bike 212 01:00:20 6,17 796
70 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 211 01:00:24 6,16 795
71 Body Marcel cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 210 01:00:27 6,15 794
72 Belej David cz Medvěd z lesa 209 01:00:38 6,14 792
73 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 208 01:00:41 6,13 791
74 Mazur Martin cz Jump Sport 207 01:00:49 6,12 789
75 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 206 01:00:56 6,11 788
76 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 205 01:01:07 6,09 785
77 Diblík Jan cz Racing Olešná 204 01:01:13 6,08 784
78 Rek Filip vk SK Valašského království 203 01:01:20 6,07 783
79 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 202 01:01:40 6,03 778
80 Mrověc Tomáš cz 201 01:01:50 6,02 776
81 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 200 01:01:57 6,00 775
82 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 199 01:02:06 5,99 773
83 Kubín Jakub cz Atlas Opava 198 01:02:12 5,98 772
84 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 197 01:02:16 5,97 771
85 Krčmář Pavel cz Vřesina 196 01:02:23 5,96 769
86 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 195 01:02:46 5,93 765
87 Kubín Jiří cz Atlas Opava 194 01:02:56 5,91 763
88 Jerglíková Veronika cz AO Kobeřice 193 01:03:00 5,90 762
89 Hanke David cz X-COBRAS 192 01:03:22 5,87 757
90 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 191 01:03:59 5,81 750
91 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 190 01:04:13 5,79 747
92 Doležal Filip cz VZS Ostrava 189 01:04:22 5,78 746
93 Rykr Vojtěch cz Fighter Inside 188 01:04:33 5,76 744
94 Lepšík Mirek cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 187 01:04:47 5,74 741
95 Gavlas Libor cz FBK Horní Suchá 186 01:05:47 5,65 730
96 Chmura Petr cz Forman Cycling Team 185 01:05:50 5,65 729
97 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 184 01:05:56 5,64 728
98 Harabiš Radim vk SK Valašského království 183 01:06:16 5,61 724
99 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 182 01:06:20 5,61 724
100 Martikánová Alice cz Horolezci FM 181 00:00:00
101 Osoha Marek cz Young Life 180 01:07:41 5,50 709
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...