Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
18. 11. 2012, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
64 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:57:04
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:41:18 10,31 1.193 TR CR PB
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:42:12 10,09 1.167 CR PB
3 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 340 00:42:42 9,98 1.154
4 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 335 00:44:54 9,49 1.097
5 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 332 00:45:28 9,37 1.083
6 Klos Viktor cz SK Jiří Team Ostrava 330 00:45:39 9,33 1.079
7 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 328 00:46:01 9,26 1.070
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 326 00:46:04 9,25 1.069 CR
9 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 324 00:46:07 9,24 1.068
10 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 322 00:46:20 9,19 1.063
11 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 320 00:46:21 9,19 1.063
12 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 319 00:46:23 9,18 1.062
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 318 00:46:37 9,14 1.057
14 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 317 00:46:44 9,12 1.054
15 Maceček Tomáš cz Young Life 316 00:47:00 9,06 1.048
16 Otevřel Vít cz Jump Sport 315 00:47:05 9,05 1.046
17 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 314 00:47:12 9,03 1.044
18 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 313 00:47:30 8,97 1.037
19 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 312 00:47:36 8,95 1.035
20 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 311 00:47:49 8,91 1.030
21 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 310 00:48:07 8,85 1.024
22 Valach Jakub cz 309 00:48:09 8,85 1.023
23 Škrabánek Petr cz Bílovec 308 00:48:12 8,84 1.022 CR PB
24 Ponek Tibor sk Methanol A 307 00:48:16 8,83 1.021
25 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 306 00:48:26 8,80 1.017
26 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 305 00:48:41 8,75 1.012 PB
27 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 304 00:48:43 8,74 1.011
28 Kowalík Karel cz 303 00:48:45 8,74 1.010
29 Blabla Tomáš cz Olympáci 302 00:48:48 8,73 1.009
30 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 301 00:48:58 8,70 1.006
31 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:49:00 8,69 1.005 PB
32 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 299 00:49:02 8,69 1.005
33 Swaczyna Petr cz 298 00:49:19 8,64 999
34 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 297 00:49:21 8,63 998
35 Žniva Ondřej cz Methanol A 296 00:49:29 8,61 995
36 Pavlík Víťa cz 295 00:49:45 8,56 990
37 Žuška Marcel cz HO Baník Karviná 294 00:49:59 8,52 986
38 Kostka Tomáš cz 293 00:50:01 8,52 985
39 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 292 00:50:07 8,50 983
40 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 291 00:50:10 8,49 982
41 Rychlý Pavel cz Sám za sebe 290 00:50:13 8,48 981
42 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 289 00:50:25 8,45 977
43 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 288 00:50:31 8,43 975 PB
44 Ručka Richard cz Jump Sport 287 00:50:34 8,42 974
45 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 286 00:50:37 8,42 973
46 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 285 00:50:40 8,41 972
47 Ostruszka Michal cz Splašení goroli 284 00:50:47 8,39 970
48 Prášil Vítězslav cz MK Seitl Ostrava 283 00:51:09 8,33 963
49 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 282 00:51:32 8,27 956
50 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 281 00:51:36 8,26 955
51 Jankech Pavol sk Manín Považská Bystrica 280 00:51:38 8,25 954
52 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 279 00:51:43 8,24 952 PB
53 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 278 00:51:49 8,22 951 PB
54 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 277 00:51:51 8,22 950
55 Dovrtěl Radovan cz 276 00:51:55 8,21 949
56 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 275 00:51:58 8,20 948
57 Molitor Tomáš cz JAPA outdoor team 274 00:52:02 8,19 947
58 Hlaváč Lumír cz SK fuga 273 00:52:04 8,18 946
59 Rataj Pavel cz Erholung 272 00:52:13 8,16 943
60 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 271 00:52:16 8,15 942
61 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 270 00:52:24 8,13 940
62 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 269 00:52:27 8,12 939
63 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 268 00:52:30 8,11 938 PB
64 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 267 00:52:34 8,10 937 PB
65 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 266 00:52:36 8,10 937
66 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 265 00:52:39 8,09 936
67 Görlich Petr cz SK Bagbike 264 00:52:41 8,09 935
68 Kubala Janusz cz 263 00:52:43 8,08 934
69 Pácha Zdeněk cz Olympáci 262 00:52:51 8,06 932 CR PB
70 Martikán Jiří cz Horolezci FM 261 00:52:55 8,05 931
71 Mazur Martin cz Jump Sport 260 00:53:08 8,02 927
72 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 259 00:53:12 8,01 926
73 Kimla Jan cz Olympáci 258 00:53:16 8,00 925
74 Oswald Pavel cz Matrix Team 256 00:53:39 7,94 918
75 Šafrán Matěj cz X-Trail Orlová 255 00:53:43 7,93 917
76 Kusidlo Mariusz pl CK Hobby Bohumín 254 00:53:49 7,92 915
77 Ryšánek Vojtěch cz Danyho parťáci 253 00:53:54 7,90 914
78 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 252 00:54:19 7,84 907 PB
79 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 251 00:54:22 7,84 906
80 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 250 00:54:29 7,82 904
81 Navrátil Michal cz The cooling birds 249 00:54:33 7,81 903
82 Gabrys Dominik cz Splašení goroli 248 00:54:38 7,80 902
83 Goláň Josef cz Gogy Team 247 00:54:45 7,78 900
84 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 246 00:54:53 7,76 898
85 Gruchala Vojtěch cz TK Ostrava 245 00:54:58 7,75 896
86 Toman Jiří cz Team Forman Cinelli 244 00:55:03 7,74 895
87 Marák Jakub cz SDH Mniší 243 00:55:14 7,71 892
88 Hurta Jan cz 242 00:55:16 7,71 891
89 Belej David cz Medvěd z lesa 241 00:55:18 7,70 891
90 Kempa Jan cz Fialové kobry 240 00:55:20 7,70 890
91 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 239 00:55:31 7,67 887
92 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 238 00:55:37 7,66 886
93 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 237 00:55:40 7,65 885
94 Petruňa Vojtěch cz Chimpanzee 236 00:55:44 7,64 884
95 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 235 00:55:48 7,63 883
96 Filip Richard cz Backaldrin Team 234 00:55:50 7,63 882
97 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 233 00:55:52 7,63 882
98 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 232 00:55:55 7,62 881
99 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 231 00:55:57 7,61 880
100 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 230 00:56:01 7,60 879
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...