Ostravice, železniční přejezd - night - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
22. 12. 2013, 16:30
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
48 cm
Rychlost větru:
30 km/h

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 27.12.2013, 11:10:30
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:43:00 9,49 1.227
2 Maceček Tomáš cz Young Life 445 00:45:17 9,01 1.165
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:45:51 8,90 1.150
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 435 00:46:35 8,76 1.132 PB
5 Otevřel Vít cz Jump Sport 432 00:46:58 8,69 1.123
6 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 430 00:47:08 8,66 1.119
7 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 428 00:47:09 8,65 1.119
8 Pytlík Jiří cz Jump Sport 426 00:48:06 8,48 1.096
9 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 424 00:48:09 8,47 1.095
10 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 422 00:48:15 8,46 1.093
11 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:48:20 8,44 1.091 PB
12 Helcel Richard cz MH BIKE 419 00:48:24 8,43 1.090 PB
13 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 418 00:48:36 8,40 1.085
14 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 417 00:48:42 8,38 1.083 PB
15 Pavelka Radim cz Maraton team Klimkovice 416 00:48:47 8,36 1.081
16 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 415 00:48:51 8,35 1.080 PB
17 Žuska Marcel cz lepus.cz 414 00:49:09 8,30 1.073
18 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 413 00:49:52 8,18 1.058 PB
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:50:05 8,15 1.053 PB
20 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:50:09 8,14 1.052 PB
21 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 410 00:50:14 8,12 1.050 PB
22 Šindelek Vladan cz Olympáci 409 00:50:22 8,10 1.047
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 408 00:50:24 8,10 1.046 PB
24 Kowalík Karel cz 407 00:50:27 8,09 1.045 PB
25 Pavlík Víťa cz GO!GO! 406 00:50:33 8,07 1.043
26 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 405 00:50:34 8,07 1.043 PB
27 Lukáš Jakub cz JulboWay 404 00:50:37 8,06 1.042
28 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:50:39 8,06 1.041
29 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 402 00:50:41 8,05 1.041 PB
30 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 00:50:50 8,03 1.038
31 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 400 00:50:53 8,02 1.036 PB
32 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 399 00:50:57 8,01 1.035 CR
33 Lach Alan cz Racing Olešná 398 00:51:02 7,99 1.033 PB
34 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 397 00:51:16 7,96 1.029
35 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 396 00:51:31 7,92 1.024
36 Kostka Tomáš cz Family team 395 00:51:42 7,89 1.020 PB
37 Škrabánek Petr cz Jump Sport 394 00:51:52 7,87 1.017
38 Chrascina Marek cz Splašení goroli 393 00:51:55 7,86 1.016
39 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 392 00:52:00 7,85 1.014
40 Kocurek Jaroslav cz 391 00:52:04 7,84 1.013
41 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 390 00:52:40 7,75 1.001
42 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 389 00:53:04 7,69 994
43 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 388 00:53:19 7,65 989
44 Valach Jakub cz The cooling birds 387 00:53:27 7,63 987
45 Žniva Ondřej cz Jump Sport 386 00:53:30 7,63 986
46 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 385 00:53:43 7,60 982
47 Pavlík Jan cz Racing Olešná 384 00:53:47 7,59 981
48 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 383 00:53:50 7,58 980
49 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 382 00:53:55 7,57 978
50 Navrátil Michal cz The cooling birds 381 00:54:01 7,55 976 PB
51 Richter Ondřej cz AVA 380 00:54:11 7,53 973 PB
52 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 379 00:54:13 7,53 973
53 Sobek Lumír cz 378 00:54:15 7,52 972
54 Stančík Bedřich cz lepus.cz 377 00:54:18 7,51 971
55 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 376 00:54:25 7,50 969
56 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 375 00:54:27 7,49 969
57 Cienciala Martin cz Splašení goroli 374 00:54:38 7,47 965
58 Dovrtěl Radovan cz 373 00:54:40 7,46 965
59 Janas Karel cz Porubští Rafani 372 00:54:41 7,46 964 PB
60 Ostruszka Michal cz JAPA outdoor team 371 00:54:49 7,44 962 PB
61 Vlach Jiří cz O' team 370 00:54:56 7,43 960
62 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 369 00:55:00 7,42 959
63 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 368 00:55:33 7,34 949 PB
64 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 367 00:55:39 7,33 948
65 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 366 00:55:42 7,32 947
66 Benda Jiří cz Někdy prostě musíš 365 00:55:45 7,32 946 PB
67 Collen Malcolm gb Team GB!!! 364 00:55:48 7,31 945 PB
68 Przeczek Marek cz lepus.cz 363 00:55:59 7,29 942 PB
69 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 362 00:56:02 7,28 941
70 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 361 00:56:03 7,28 941
71 Nutil Tomáš cz lepus.cz 360 00:56:16 7,25 937
72 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 359 00:56:17 7,25 937
73 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 358 00:56:19 7,24 936
74 Štverák Tomáš cz The cooling birds 357 00:56:25 7,23 935 PB
75 Stach Václav cz 356 00:56:31 7,22 933
76 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 00:56:40 7,20 931
77 Černoch Ondřej cz 354 00:56:43 7,19 930 PB
78 Juran Radim cz BSC Opava 353 00:56:45 7,19 929 PB
79 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 352 00:56:48 7,18 929 PB
80 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 351 00:56:51 7,18 928
81 Kimla Jan cz Olympáci 350 00:57:00 7,16 925
82 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 349 00:57:07 7,14 923
83 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 348 00:57:15 7,13 921
84 Rozmahel Radek cz 347 00:57:19 7,12 920
85 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 346 00:57:21 7,11 920 PB
86 Škabraha Pavel cz Chilli Maniacs 345 00:57:21 7,11 920
87 Melčák Tomáš cz 344 00:57:24 7,11 919 PB
88 Vrána Matěj cz SK Bagbike 343 00:57:28 7,10 918
89 Görlich Petr cz SK Bagbike 342 00:57:51 7,05 912
90 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 341 00:57:58 7,04 910 PB
91 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 340 00:58:11 7,01 906
92 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 339 00:58:13 7,01 906
93 Ručka Richard cz Jump Sport 338 00:58:37 6,96 900
94 Holub Milan cz Vortex Bike Team 337 00:58:39 6,96 899
95 Krstevová Andrea cz Janys Extreme Racing 336 00:58:41 6,95 899
96 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 335 00:58:47 6,94 897
97 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 334 00:58:50 6,93 896
98 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 333 00:58:54 6,93 895 PB
99 Václavík Michael cz Pržno 332 00:59:01 6,91 894
100 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 331 00:59:03 6,91 893 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...