Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2014, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-19 °C
Množství sněhu:
4 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 14.2.2014, 16:36:54
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 330 00:56:26 8,40 613 PB
102 Goryczka Michal cz 329 00:56:33 8,38 612 PB
103 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 328 00:56:38 8,37 611 PB
104 Robin Sedlář cz Sám sobě si 327 00:56:42 8,36 611
105 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN.CZ 326 00:56:45 8,35 610 PB
106 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 325 00:57:01 8,31 607 PB
107 Bernard Adam cz TOBI SPORT INOV-8 324 00:57:04 8,31 607 PB
108 Jirka Kuba cz Abadzikra 323 00:57:06 8,30 606 PB
109 Figura Lukáš cz BM-UNIVERSAL ELEKTRO 322 00:57:08 8,30 606
110 Kolouch David cz Horolezci FM 321 00:57:13 8,28 605 PB
111 Holub Milan cz Vortex Bike Team 320 00:57:32 8,24 602 PB
112 Vondráček Tomáš cz X-Trail Orlová 319 00:57:35 8,23 601
113 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN.CZ 318 00:57:39 8,22 601 PB
114 Fierla Jan cz www.masazprozeny.cz 317 00:57:41 8,22 600 PB
115 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 316 00:57:44 8,21 600 PB
116 Vrána Matěj cz 315 00:57:53 8,19 598 PB
117 Klus Daniel cz MH BIKE 314 00:58:03 8,17 596 PB
118 Harabiš Radim vk SK Valašského království 313 00:58:09 8,15 595 PB
119 O´hagan Michael gb 312 00:58:23 8,12 593
120 Kotalová Veronika cz SK Fighter Inside 311 00:58:33 8,10 591 PB
121 Rožnovský Marek cz Navi 310 00:58:35 8,09 591 PB
123 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 308 00:58:43 8,07 590
124 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 307 00:58:44 8,07 589 PB
125 Pietrzyk Rostislav cz www.masazprozeny.cz 306 00:58:45 8,07 589 PB
126 Marek Jakub cz 305 00:58:55 8,05 588 PB
127 Poštulka Jan cz 304 00:58:58 8,04 587
128 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 303 00:59:18 7,99 584
129 Šubert Pavel cz Porubští Rafani 302 00:59:29 7,97 582 PB
130 Havránek Jan cz PT Ostrava 301 00:59:42 7,94 580
131 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 300 00:59:52 7,92 578
132 Nycz Aleš cz 299 01:00:03 7,89 577 PB
133 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 298 01:00:07 7,88 576 PB
134 Nykl Jakub cz JAPA outdoor team 297 01:00:10 7,88 575
135 Novák Petr cz 296 01:00:11 7,88 575 PB
136 Wojnar Martin cz 295 01:00:12 7,87 575 PB
137 Černoch Zdeněk cz Tichá 294 01:00:16 7,87 574
138 Görlich Petr cz SK Bagbike 293 01:00:37 7,82 571
139 Magdon Roman cz Duke Corporation 292 01:00:42 7,81 570 PB
140 Hašek Petr cz SK Bagbike 291 01:01:18 7,73 565 PB
141 Jurek Michael cz Ogaři zpod Radhoště 290 01:01:21 7,73 564
142 Kovář Lukáš cz JAPA outdoor team 289 01:01:33 7,70 562 PB
143 Sejkora David cz X-Trail Orlová 288 01:01:40 7,69 561
144 Říčný Petr vk SK Valašského království 287 01:01:49 7,67 560 PB
145 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 286 01:01:50 7,67 560
146 Martinák Zdeněk St. cz Navi 285 01:01:56 7,65 559 PB
147 Dirnerová Alžběta cz AVA 284 01:02:04 7,64 558 PB
148 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 283 01:02:06 7,63 557
149 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 282 01:02:12 7,62 557 PB
150 Musil Jan cz 281 01:02:17 7,61 556
151 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 280 01:02:20 7,60 555
152 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 279 01:02:22 7,60 555 PB
153 Mořkovský Aleš cz 278 01:02:34 7,58 553
154 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 277 01:02:39 7,57 553
155 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 276 01:02:49 7,55 551 PB
156 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 275 01:02:54 7,54 550
157 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 274 01:02:56 7,53 550
158 Částečka Roman cz Hrabůvka 273 01:03:11 7,50 548
159 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 272 01:03:16 7,49 547 PB
160 Matula Vít cz synci z Kateřinek 271 01:03:18 7,49 547 PB
161 Mezera Martin cz Danyho parťáci 270 01:03:21 7,48 546 PB
162 Kubínová Klára cz Novatop Lapiere 269 01:03:40 7,45 544
163 Čtvrtečka Roman cz Georgino goes to Hollywood 268 01:03:41 7,44 544
164 Groš Štefan vk SK Valašského království 267 01:03:54 7,42 542 PB
165 Siřinek Aleš cz SK Bagbike 266 01:04:24 7,36 538
166 Honěk Milouš cz Yogi FM - Lysůvky 265 01:04:55 7,30 533
167 Krnáč Víťa cz Lhotka pod Ondřejníkem 264 01:04:59 7,29 533 PB
168 Vacula Lukáš cz Danyho parťáci 263 01:05:08 7,28 532 PB
169 Kotek Petr cz runningman71 262 01:05:14 7,27 531 PB
170 Kundel Aleš cz 261 01:05:17 7,26 530
171 Bendová Veronika cz Někdy prostě musíš 260 01:05:34 7,23 528 PB
172 Hanulík Jiří cz Georgino goes to Hollywood 259 01:05:43 7,21 527 PB
173 Podlesný Karel cz 258 01:05:44 7,21 527 PB
174 Kopýtko Michal cz runningman71 257 01:05:50 7,20 526 PB
175 Pavelka Viktor cz 256 01:06:11 7,16 523
176 Pěgřimek Milan cz lepus.cz 255 01:06:18 7,15 522
177 Ficek Pavel cz 254 01:06:46 7,10 519 PB
178 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 253 01:06:58 7,08 517 PB
179 Belej David cz Medvěd z lesa 252 01:07:07 7,06 516
180 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 251 01:07:25 7,03 514
181 Zechová Kateřina cz Tomka 250 01:07:40 7,00 512
182 Mikulenka Tomáš cz Poruba 249 01:08:40 6,90 504
183 Juríčková Marta cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 248 01:08:53 6,88 503 PB
184 Šviderský Radek cz 247 01:09:18 6,84 500
185 Drienovský Zbyněk cz Rějzik a Raaanyk 246 01:09:21 6,83 499
186 Vraspir Zdeněk cz Georgino goes to Hollywood 245 01:10:05 6,76 494
187 Vařeka Vladan cz HALOSPORT 244 01:10:18 6,74 492 PB
188 Král Roman cz 243 01:10:43 6,70 490
189 Orlík Pavel cz vcomp.cz 242 01:11:19 6,65 485 PB
190 Čupová Jana cz Rějzik a Raaanyk 241 01:11:43 6,61 483
191 Važík Miroslav cz 240 01:12:23 6,55 478 PB
192 Opolkova Dagmar cz 239 01:12:35 6,53 477 PB
193 Moskala Pavel cz 238 01:12:36 6,53 477
194 Fukalová Hana cz Gymnázium - Hrabůvka 237 01:12:53 6,50 475
195 Rechtenberg Karel cz 236 01:13:36 6,44 470
196 Pecha Vladan cz Pepa Team F-M 235 01:13:42 6,43 470 PB
197 Kubínová Eliška cz Malbery Opava 234 01:15:22 6,29 459
198 Žižka Pavel cz YOGi Racing Ostrava 233 01:17:38 6,11 446 PB
199 O'hagen John gb 232 01:18:17 6,05 442
200 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 231 01:18:33 6,03 441
201 Havránková Tereza cz 230 01:21:47 5,80 423
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...