Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
21 cm
Rychlost větru:
70 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 15.2.2014, 18:18:57
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:41:18 10,31 1.193 CR PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:41:53 10,17 1.176
3 Maceček Tomáš cz Young Life 440 00:43:36 9,77 1.130 PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:43:40 9,76 1.128
5 Otevřel Vít cz Jump Sport 432 00:43:59 9,69 1.120
6 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:44:13 9,63 1.114 PB
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 428 00:44:32 9,57 1.106 PB
8 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 426 00:44:46 9,52 1.100
9 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 424 00:44:52 9,49 1.098 CR PB
10 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 422 00:45:31 9,36 1.082 PB
11 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:45:46 9,31 1.076 CR
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:46:06 9,24 1.069
13 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 418 00:46:52 9,09 1.051
14 Pytlík Jiří cz Jump Sport 417 00:47:01 9,06 1.048
15 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 416 00:47:04 9,05 1.047 PB
16 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 415 00:47:07 9,04 1.045 PB
17 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 414 00:47:55 8,89 1.028
18 Damek Milan cz Splašení goroli 413 00:48:11 8,84 1.022
19 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:48:22 8,81 1.018 PB
20 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:48:34 8,77 1.014 PB
21 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 410 00:48:37 8,76 1.013
22 Kostka Tomáš cz Family team 409 00:48:38 8,76 1.013 PB
23 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 408 00:48:42 8,75 1.011
24 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 407 00:48:50 8,72 1.009
25 Matulů Víťa cz GO!GO! 406 00:48:55 8,71 1.007 PB
26 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 405 00:48:56 8,71 1.007 PB
27 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:49:05 8,68 1.004 PB
28 Lukáš Jakub cz JulboWay 403 00:49:11 8,66 1.002 PB
29 Stančík Bedřich cz lepus.cz 402 00:49:13 8,66 1.001
30 Helcel Richard cz MH BIKE 401 00:49:20 8,64 999 PB
31 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 400 00:49:28 8,61 996
32 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 399 00:49:33 8,60 994
33 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:49:42 8,57 991
34 Ručka Richard cz Jump Sport 397 00:49:55 8,53 987 PB
35 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 396 00:50:03 8,51 984 PB
36 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 395 00:50:06 8,50 983 PB
37 Blabla Tomáš cz Olympáci 394 00:50:13 8,48 981
38 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 393 00:50:16 8,47 980 PB
39 Lach Alan cz Racing Olešná 392 00:50:17 8,47 980
40 Škrabánek Petr cz Jump Sport 391 00:50:21 8,46 978
41 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 390 00:50:27 8,44 976 PB
42 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 389 00:50:34 8,42 974 PB
43 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 388 00:50:51 8,38 969 PB
44 Píša Martin vk SK Valašského království 387 00:50:57 8,36 967
45 Žniva Ondřej cz Jump Sport 386 00:51:15 8,31 961
46 Sobek Lumír cz 385 00:51:21 8,30 959 PB
47 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 384 00:51:28 8,28 957
48 Černoch Ondřej cz 383 00:51:43 8,24 952 PB
49 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 382 00:51:49 8,22 951
50 Navrátil Michal cz The cooling birds 381 00:52:10 8,17 944 PB
51 Raška Daniel cz 380 00:52:30 8,11 938
52 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 378 00:52:53 8,06 931
53 Labuz Martin cz MH BIKE 377 00:52:59 8,04 930 PB
54 Vlach Jiří cz O' team 376 00:53:05 8,03 928 PB
55 Belej David cz Medvěd z lesa 375 00:53:09 8,02 927 PB
56 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 374 00:53:13 8,01 926 PB
57 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 373 00:53:25 7,98 922
58 Przeczek Marek cz lepus.cz 372 00:53:41 7,94 918 PB
59 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 371 00:53:45 7,93 916
60 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 370 00:53:57 7,90 913
61 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 369 00:54:04 7,88 911
62 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 368 00:54:09 7,87 910
63 Zecha Jakub cz MH BIKE 367 00:54:19 7,84 907
64 Nutil Tomáš cz lepus.cz 366 00:54:27 7,82 905
65 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 365 00:54:29 7,82 904 PB
66 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 364 00:54:31 7,81 904
67 Juran Radim cz BSC Opava 363 00:54:40 7,79 901 PB
68 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 362 00:54:43 7,79 900
69 Štverák Tomáš cz The cooling birds 360 00:54:48 7,77 899 PB
70 Dovrtěl Radovan cz 359 00:54:49 7,77 899
71 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 358 00:54:57 7,75 896 PB
72 Pácha Zdeněk cz Olympáci 357 00:55:00 7,75 896
73 Frank Pavel cz AVA 356 00:55:06 7,73 894
74 Holub Milan cz Vortex Bike Team 355 00:55:14 7,71 892 PB
75 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 354 00:55:18 7,70 891
76 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 353 00:55:24 7,69 889 PB
77 Lichý Dušan cz Splašení goroli 352 00:55:27 7,68 888 PB
78 Cooney Drew us Team GB!!! 351 00:55:29 7,68 888 PB
79 Baletka Stanislav cz Tichá 350 00:55:52 7,63 882 PB
80 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 349 00:56:02 7,60 879 PB
81 Benesz Radomir cz 348 00:56:09 7,59 877
82 Grimm Martin cz 347 00:56:14 7,58 876 PB
83 Collen Malcolm gb Team GB!!! 346 00:56:19 7,56 875
84 Rada Martin cz The cooling birds 345 00:56:22 7,56 874 PB
85 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 344 00:56:22 7,56 874 PB
86 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 343 00:56:25 7,55 873
87 Chmiel Radim cz MH BIKE 341 00:56:40 7,52 869 PB
88 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 340 00:56:41 7,52 869 PB
89 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 339 00:56:45 7,51 868 PB
90 Bierski Jan pl Pogwizdów 338 00:56:46 7,50 868
91 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 337 00:56:47 7,50 868 PB
92 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 336 00:56:48 7,50 867
93 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 335 00:56:53 7,49 866 PB
94 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 334 00:56:58 7,48 865 PB
95 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 333 00:57:08 7,46 862
96 Figura Lukáš cz BM-UNIVERSAL ELEKTRO 332 00:57:12 7,45 861
97 Goryczka Michal cz 331 00:57:14 7,44 861 PB
98 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 330 00:57:17 7,44 860
99 Benda Jiří cz Někdy prostě musíš 328 00:57:24 7,42 858 PB
100 Pavelek Jan cz Dolní Benešov 327 00:57:32 7,40 856
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...