Velký Javorník - prolog - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
2. 11. 2014, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
12 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
30 km/h

Porovnat s etapou 4.11.2018 | 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 3.11.2013 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 9.11.2014, 09:40:38
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:37:58 11,85 1.054
2 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:39:20 11,44 1.017
3 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:40:30 11,11 988 TR CR
4 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 435 00:40:52 11,01 979 CR PB
5 Holiš Martin cz BAP Pustevny 432 00:41:45 10,78 959 CR PB
6 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 430 00:42:06 10,69 951 PB
7 Ketner Karel cz Splašení goroli 428 00:42:16 10,65 947
8 Pytlík Jiří cz Jump Sport 426 00:42:39 10,55 938 PB
9 Otevřel Vít cz Jump Sport 424 00:43:15 10,40 925 PB
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:43:32 10,34 919
11 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 420 00:43:52 10,26 912 CR
12 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 419 00:44:23 10,14 902 PB
13 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 418 00:44:24 10,14 901
14 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN.CZ 417 00:44:27 10,12 900
15 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 416 00:44:51 10,03 892
16 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 415 00:44:58 10,01 890
17 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN.CZ 414 00:45:01 10,00 889
18 Šindelek Pavel cz Olympáci 413 00:45:05 9,98 888 PB
19 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 412 00:45:23 9,92 882
20 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:45:27 9,90 881 PB
21 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 410 00:45:31 9,89 879
22 Žuska Marcel cz lepus.cz 409 00:45:39 9,86 877 PB
23 Polášek Jan cz MH bike - někdy prostě musíš 408 00:45:55 9,80 872
24 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:45:59 9,79 870
25 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:46:09 9,75 867 PB
26 Ostruszka Michal cz JAPA sports & Běžecká skupina… 405 00:46:23 9,70 863 PB
27 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 404 00:46:28 9,68 861
28 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 403 00:46:30 9,68 861
29 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 402 00:46:44 9,63 856
30 Blabla Tomáš cz Olympáci 401 00:46:52 9,60 854
31 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 400 00:46:56 9,59 853
32 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:47:00 9,57 851 PB
33 Valach Jakub cz The cooling birds 398 00:47:09 9,54 849
34 Škrabánek Petr cz Jump Sport 397 00:47:27 9,48 843 CR PB
35 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:47:30 9,47 843
36 Ponek Tibor sk Kyčerský trhači 395 00:47:36 9,45 841
37 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 394 00:47:41 9,44 839 PB
38 Lukáš Jakub cz JulboWay 393 00:47:50 9,41 837
39 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 392 00:48:01 9,37 833
40 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 391 00:48:18 9,32 829
41 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 390 00:48:27 9,29 826
42 Ondřejka Míra cz CK Continental Frenštát p.R. 389 00:48:40 9,25 822
43 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 388 00:48:50 9,22 820
44 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 387 00:48:53 9,21 819 PB
45 Pavlík Víťa cz GO!GO! 386 00:49:00 9,18 817
46 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 385 00:49:07 9,16 815
47 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 384 00:49:20 9,12 811 PB
48 Píša Martin vk SK Valašského království 383 00:49:28 9,10 809
49 Navrátil Michal cz The cooling birds 382 00:49:37 9,07 807
50 Gabrys Dominik cz Splašení goroli 381 00:49:40 9,06 806 PB
51 Kantor Miroslav cz Demon of Brothers 380 00:49:42 9,05 805
52 Stančík Bedřich cz lepus.cz 379 00:49:45 9,05 804
53 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 378 00:49:57 9,01 801
54 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 377 00:50:04 8,99 799
55 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 376 00:50:10 8,97 798 PB
56 Oswald Pavel cz Matrix Team 375 00:50:13 8,96 797
57 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 374 00:50:14 8,96 797
58 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 373 00:50:19 8,94 795 PB
59 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 372 00:50:22 8,93 795 CR PB
60 Řepa Vojtěch cz 371 00:50:25 8,93 794
61 Pietrzyk Šimon cz Kulturně sportovní klub… 370 00:50:42 8,88 789
62 Kempa Jan cz JulboWay 369 00:50:48 8,86 788
63 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 368 00:50:52 8,85 787
64 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 367 00:50:54 8,84 786
65 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 366 00:50:59 8,83 785 PB
66 Cienciala Jan cz O' team 365 00:51:00 8,82 785
67 Cienciala Martin cz Splašení goroli 364 00:51:00 8,82 785
68 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 363 00:51:09 8,80 782
69 Haitl František cz AVA 362 00:51:16 8,78 781 PB
70 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 361 00:51:18 8,77 780
71 Sobek Lumír cz 360 00:51:21 8,76 779
72 Vynikal Bedřich cz AVA 359 00:51:25 8,75 778 PB
73 Lach Alan cz Racing Olešná 358 00:51:29 8,74 777
74 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 357 00:51:33 8,73 776 PB
75 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 356 00:51:37 8,72 775 PB
76 Lichý Dušan cz Splašení goroli 355 00:51:47 8,69 773
77 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 354 00:51:50 8,68 772
78 Glombek Štěpán cz JAPA sports & Běžecká skupina… 353 00:51:52 8,68 772
79 Mráz Jan cz 352 00:51:57 8,66 770
80 Richter Ondřej cz AVA 351 00:52:05 8,64 768 PB
81 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 350 00:52:07 8,63 768 PB
82 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 349 00:52:10 8,63 767
83 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 348 00:52:11 8,62 767 PB
84 Karásek Jiří cz Rungo Ostrava 347 00:52:18 8,60 765
85 Němeček Martin cz 346 00:52:20 8,60 765 PB
85 Němeček Martin cz 346 00:52:20 8,60 765 PB
86 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 345 00:52:23 8,59 764
87 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 344 00:52:27 8,58 763 PB
88 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 343 00:52:28 8,58 763
89 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 342 00:52:30 8,57 762
90 Burian Jaroslav cz Beskydští nomádi 341 00:52:33 8,56 762
91 Kajánek Adam cz Tlapka 340 00:52:34 8,56 761
92 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 339 00:52:35 8,56 761
93 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 338 00:52:38 8,55 760 PB
94 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 337 00:52:41 8,54 760 PB
95 Ručka Richard cz Jump Sport 336 00:52:44 8,53 759
96 Juran Radim cz BSC Opava 335 00:52:45 8,53 759 PB
97 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 334 00:52:47 8,53 758
98 Grimm Martin cz 333 00:52:50 8,52 757
99 Václavík Michael cz Pržno 332 00:52:58 8,50 756 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...