Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
23. 11. 2014, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 1.12.2014, 14:39:55
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 415 00:50:26 9,40 1.061 CR
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 410 00:50:52 9,32 1.052
3 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 407 00:51:26 9,22 1.041 PB
4 Matulů Víťa cz GO!GO! 393 00:53:19 8,89 1.004
5 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 391 00:53:35 8,85 999 PB
6 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 386 00:53:59 8,78 991
7 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 383 00:54:10 8,75 988 PB
8 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 377 00:54:47 8,65 977 PB
9 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 375 00:55:21 8,56 967
10 Cienciala Martin cz Splašení goroli 374 00:55:49 8,49 959
11 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 373 00:55:56 8,47 957
12 Šindelek Daniel cz Olympáci 371 00:56:20 8,41 950 PB
13 Lach Alan cz Racing Olešná 369 00:56:23 8,41 949
14 Ondřejka Míra cz CK Continental Frenštát p.R. 367 00:56:26 8,40 948
15 Nutil Tomáš cz lepus.cz 358 00:57:32 8,24 930
16 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 352 00:58:18 8,13 918 PB
17 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 351 00:58:20 8,13 917 PB
18 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 349 00:58:27 8,11 916
19 Navrátil Michal cz The cooling birds 348 00:58:32 8,10 914
20 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 346 00:58:35 8,09 914 PB
21 Frank Pavel cz AVA 339 00:58:56 8,04 908 PB
22 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 336 00:59:18 7,99 903
23 Przeczek Marek cz lepus.cz 333 00:59:32 7,96 899 PB
24 Oswald Pavel cz Matrix Team 331 00:59:34 7,96 898
25 Lichý Dušan cz Splašení goroli 330 00:59:36 7,95 898 PB
26 Pácha Zdeněk cz Olympáci 323 01:00:06 7,89 891
27 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 311 01:00:48 7,80 880
28 Janas Karel cz Porubští Rafani 307 01:01:07 7,76 876
29 Kněžík Roman cz 305 01:01:11 7,75 875
30 Němeček Martin cz 304 01:01:16 7,74 874
31 Kubienka Libor cz Hrádek ve SL. 289 01:02:06 7,63 862 PB
32 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 285 01:02:24 7,60 858 PB
33 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 283 01:02:34 7,58 855 PB
34 Šubert Pavel cz horalové 281 01:02:37 7,57 855 PB
35 Baletka Stanislav cz Funny team 277 01:03:01 7,52 849
36 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 267 01:04:09 7,39 834 PB
37 Kubín Jiří cz jum 265 01:04:18 7,37 832 PB
38 Chmiel Radim cz MH bike - někdy prostě musíš 262 01:04:46 7,32 826 PB
39 Valtr Daniel cz Orlová 74/74 Team 260 01:04:50 7,31 826 PB
40 Reeves Dean nz Team GB!!! 253 01:05:06 7,28 822
41 Jurček Tomáš cz Tomka 248 01:05:34 7,23 816
42 Pigula Jaromír cz X-AIR Ostrava 246 01:05:43 7,21 814 PB
43 Levinský Lukáš cz Matrix Team 245 01:05:50 7,20 813
44 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 241 01:06:02 7,18 810 PB
45 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 238 01:06:21 7,14 807
46 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 237 01:06:28 7,13 805
47 Gazda Richard cz MÍSTNÍ architekti 233 01:06:48 7,10 801
48 Červenka Dalibor cz TT Ostrava 224 01:07:54 6,98 788
49 Guziur Dalibor cz 223 01:07:55 6,98 788
50 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 221 01:08:16 6,94 784
51 Muron Radim cz Rungo Ostrava 216 01:08:33 6,91 781
52 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 212 01:08:55 6,88 777
53 Nycz Aleš cz animal 209 01:09:03 6,86 775 PB
54 Kahánek Dalibor cz Equipo pan y agua 200 01:09:33 6,82 770
55 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 191 01:10:36 6,71 758
56 Novák Petr cz Team LightBIKE 189 01:10:44 6,70 757 PB
57 Ryška Martin cz Fialové kobry 177 01:12:05 6,58 742
58 Hrubý Tomáš cz 170 01:12:56 6,50 734 PB
59 Harabiš Radim vk SK Valašského království 164 01:13:36 6,44 727
60 Wernik Dariusz pl 138 01:17:38 6,11 689
61 Kubica Kamil cz 134 01:18:07 6,07 685 PB
62 Černák Vojtěch cz Veslařský klub Perun Ostrava 133 01:18:10 6,06 685
63 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 131 01:18:17 6,05 684
64 Ficek Pavel cz Trek 1324 128 01:18:44 6,02 680
65 Dorda Miloslav cz JAPA sports & Běžecká skupina… 127 01:19:08 5,99 676
66 Nadažy Radek cz SK Šafrata 123 01:20:12 5,91 667
67 Vařeka Vladan cz 115 01:21:50 5,79 654
68 Matula Vít cz synci z Kateřinek 112 01:21:57 5,78 653
69 Smolík Michal cz 111 01:22:03 5,78 652
70 Král Roman cz 100 01:26:37 5,47 618
71 Pecha Vladan cz Pepa Team F-M 99 01:27:06 5,44 614 PB
72 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 93 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...