Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
20. 12. 2015, 16:30
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
4 cm
Rychlost větru:
60 km/h

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.12.2015, 06:03:39
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 450 00:41:12 9,90 1.280 TR CR PB
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 445 00:42:27 9,61 1.242 PB
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:43:24 9,40 1.215 PB
4 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 435 00:43:27 9,39 1.214
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:44:03 9,26 1.197 PB
6 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 430 00:45:17 9,01 1.165 PB
7 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 428 00:45:21 9,00 1.163 PB
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:45:54 8,89 1.149
9 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:46:22 8,80 1.137
10 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:46:28 8,78 1.135
11 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 420 00:46:36 8,76 1.132
12 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 419 00:46:55 8,70 1.124 PB
13 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:47:15 8,63 1.116
14 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 417 00:47:20 8,62 1.114
15 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 416 00:47:56 8,51 1.100
16 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 415 00:48:04 8,49 1.097 PB
17 Blabla Tomáš cz Olympáci 414 00:48:07 8,48 1.096 PB
18 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:48:19 8,44 1.092
19 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:48:22 8,44 1.090 CR PB
20 Pavlík Víťa cz GO!GO! 411 00:48:25 8,43 1.089
21 Ponek Tibor sk CK Turzovka 410 00:48:28 8,42 1.088 PB
22 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:48:29 8,42 1.088
23 Šindelek Vladan cz Olympáci 408 00:48:50 8,35 1.080
24 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 407 00:48:55 8,34 1.078
25 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 406 00:49:06 8,31 1.074 PB
26 Ručka Richard cz Jump Sport 405 00:49:12 8,29 1.072 PB
27 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 404 00:49:16 8,28 1.071 PB
28 Sejkora David cz X-Trail Orlová 403 00:49:20 8,27 1.069 PB
29 Stančík Bedřich cz lepus.cz 402 00:49:22 8,26 1.068
30 Škrabánek Petr cz Jump Sport 401 00:49:26 8,25 1.067
31 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:49:27 8,25 1.067
32 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 399 00:49:29 8,25 1.066
33 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 398 00:49:30 8,24 1.065
34 Benesz Radomir cz lepus.cz 397 00:49:40 8,21 1.062 PB
35 Richter Ondřej cz AVA 396 00:49:47 8,20 1.059
36 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 395 00:50:01 8,16 1.054 PB
37 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 00:50:10 8,13 1.051 PB
38 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 393 00:50:25 8,09 1.046
39 Hlavatík Jan cz www.masazprozeny.cz 392 00:50:47 8,03 1.039
40 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 391 00:50:50 8,03 1.038
41 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 390 00:50:56 8,01 1.035 PB
42 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 389 00:50:58 8,01 1.035 PB
43 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 388 00:51:00 8,00 1.034 PB
44 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 387 00:51:04 7,99 1.033 PB
45 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 386 00:51:05 7,99 1.032 PB
46 Grimm Martin cz Japa Outdoor 385 00:51:12 7,97 1.030 PB
47 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 384 00:51:22 7,94 1.027
48 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 383 00:51:39 7,90 1.021
49 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 382 00:51:44 7,89 1.019
50 Doležal Filip cz Karpatrio 381 00:51:46 7,88 1.019 PB
51 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 380 00:51:49 7,87 1.018
52 Kalita Tomáš cz Mike Bike 379 00:51:56 7,86 1.016
53 Lach Alan cz Racing Olešná 378 00:52:04 7,84 1.013
54 Hrachovina Eduard cz (mo)mentálně Opavské dupy 377 00:52:45 7,73 1.000 PB
55 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 376 00:53:04 7,69 994 PB
56 Šindelek Daniel cz Olympáci 375 00:53:17 7,66 990
57 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 374 00:53:19 7,65 989
58 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 373 00:53:24 7,64 988
59 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 372 00:53:25 7,64 987
60 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 371 00:53:32 7,62 985 PB
61 Marek Lukáš cz SK Černé plíce 370 00:53:34 7,62 985
62 Kučera Roman cz Team LightBIKE 369 00:53:34 7,62 985
63 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 368 00:53:36 7,61 984 PB
64 Řepa Vojtěch cz 367 00:53:49 7,58 980 PB
65 Mayer Matthew gb Team GB!!! 366 00:53:52 7,57 979 PB
66 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 365 00:53:56 7,56 978 PB
67 Řeha Daniel cz Ostrava 364 00:54:00 7,56 977
68 Mráz Jan cz 363 00:54:03 7,55 976 PB
69 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 362 00:54:09 7,53 974
70 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 361 00:54:24 7,50 969
71 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:54:27 7,49 969 PB
72 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 359 00:54:31 7,48 967 CR PB
73 Pácha Zdeněk cz Olympáci 358 00:54:38 7,47 965 PB
74 Němeček Martin cz The cooling birds 357 00:54:44 7,45 964
75 Weissová Zuzana cz Gumárny Zubří 356 00:54:52 7,44 961
76 Drozd Michal cz Karpatrio 355 00:55:01 7,42 959 PB
77 Pietrzyk Vratislav cz Kulturně sportovní klub… 354 00:55:04 7,41 958 PB
78 Štverák Tomáš cz The cooling birds 353 00:55:07 7,40 957 PB
79 Levinský Lukáš cz Matrix Team 352 00:55:11 7,39 956 PB
80 Pavlík Jan cz Racing Olešná 351 00:55:23 7,37 952
81 Nutil Tomáš cz lepus.cz 350 00:55:28 7,36 951 PB
82 Oswald Pavel cz Matrix Team 349 00:55:32 7,35 950 PB
83 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 348 00:55:35 7,34 949
84 Brtva Pavel cz JulboWay 347 00:55:46 7,32 946
85 Jasiok Lumír cz Trek 1324 346 00:55:47 7,31 945 PB
86 Robin Sedlář cz Běžím nebo lezu 345 00:55:50 7,31 945 PB
87 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 344 00:55:54 7,30 943
88 Vonšík Lukáš cz Běžím nebo lezu 343 00:55:56 7,29 943
89 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 342 00:55:57 7,29 943
90 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 341 00:55:58 7,29 942 PB
91 Černoch Ondřej cz 340 00:56:05 7,27 940
92 Cooney Drew us Team GB!!! 339 00:56:12 7,26 938 PB
93 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 338 00:56:13 7,26 938 PB
94 Capek Martin sk CK Turzovka 337 00:56:19 7,24 936
95 Holub Milan cz 336 00:56:22 7,24 936 PB
96 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 335 00:56:31 7,22 933 PB
97 Melčák Tomáš cz 334 00:56:33 7,21 933 PB
98 Válek Jiří cz Mike Bike 333 00:56:44 7,19 930
99 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 332 00:56:50 7,18 928
100 Labudek Tomáš pl Team LightBIKE 331 00:56:52 7,17 927 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...