Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
16. 12. 2006, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 17.12.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Tomeček Lubomír cz Elitní Vrchaři 120 00:42:02 8,14 1.158
2 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 115 00:00:00
3 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 105 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
6 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 100 00:00:00
7 Konečný Lukáš cz Gruppo Compatto 98 00:00:00
8 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 96 00:00:00
9 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 94 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 92 00:00:00
11 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 90 00:00:00
12 Kolouch David cz Horolezci FM 89 00:00:00
13 Lukosz Petr pl Gruppo Compatto 88 00:00:00
14 Míl Petr cz Horolezci FM 87 00:00:00
15 Uher Libor cz Horolezci FM 86 00:00:00
16 Šindelek Daniel cz Olympáci 85 00:00:00
17 Trávníček Rostislav cz Olympáci 84 00:00:00
18 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 83 00:00:00
19 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
20 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 81 00:00:00
21 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 80 00:00:00
22 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 79 00:00:00
23 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 78 00:00:00
24 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 77 00:00:00
25 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 76 00:00:00
26 Pešat Jan cz VK Perun 75 00:00:00
27 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 74 00:00:00
28 Malošík Jan cz MHC Karviná 73 00:00:00
29 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 72 00:00:00
30 Ševčíková Jana cz Bike One 71 00:00:00
31 Náhlík Marek cz ZOMBIE 70 00:00:00
32 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 69 00:00:00
33 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 68 00:00:00
34 Koukal Jan cz MHC Karviná 67 00:00:00
35 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 66 00:00:00
36 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 65 00:00:00
37 Franer Kuba cz SUNDANCE 64 00:00:00
38 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 63 00:00:00
39 Pavlík Víťa cz Umpa Lumpa Uf Uf 62 00:00:00
40 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 61 00:00:00
41 Krejčok Marek cz YOGi Racing Ostrava 60 00:00:00
42 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 59 00:00:00
43 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 58 00:00:00
44 Kočara Jiří cz HO SKK Vítkovice 57 00:00:00
45 Raška František cz CK Frenštát p.R. 56 00:00:00
46 Hurník Pavel cz Horolezci FM 55 00:00:00
47 Bažanowski Rostislav cz Polanka nad Odrou 54 00:00:00
48 Vilhelm Václav vk Olympáci 53 00:00:00
49 Kočarová Klára cz HO SKK Vítkovice 52 00:00:00
50 Tichá cz Elitní Vrchaři 51 00:00:00
51 Krejčok Lukáš cz YOGi Racing Ostrava 50 00:00:00
52 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 49 00:00:00
53 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 48 00:00:00
54 Zlý Vojtěch cz MTB 47 00:00:00
55 Rechtenberg Karel cz Olympáci 46 00:00:00
56 Likusová Dagmara cz Olympáci 45 00:00:00
57 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 44 00:00:00
58 Konečný František cz SUNDANCE 43 00:00:00
59 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 42 00:00:00
60 Chmel Michal cz 2K Bike klub 41 00:00:00
61 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 40 00:00:00
62 Filip Daniel cz CK Frenštát p.R. 39 00:00:00
63 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 38 00:00:00
64 Kněžík Jan cz Rubicon 37 00:00:00
65 Kněžík Roman cz Rubicon 36 00:00:00
66 Kohutová Veronika cz Pendolino 35 00:00:00
67 Dvorský Lubomír cz Pendolino 34 00:00:00
68 Hüner Ondřej cz MTB 33 00:00:00
69 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 32 00:00:00
70 Solczyková Renata cz MHC Karviná 31 00:00:00
71 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 30 00:00:00
72 Pavlíček Dan cz MHC Karviná 29 00:00:00
73 Knápek Martin cz Umpa Lumpa Uf Uf 28 00:00:00
74 Novotná Martina cz Umpa Lumpa Uf Uf 27 00:00:00
75 Novotná Hana cz Umpa Lumpa Uf Uf 26 00:00:00
76 Hudeček Nikola cz UFO Bike 25 00:00:00
77 Holub Aleš cz Elitní Vrchaři 24 00:00:00
78 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 23 00:00:00
79 Cígler Jakub cz Gruppo Compatto 22 00:00:00
80 Staufčík Radek cz Elitní Vrchaři 21 00:00:00
81 Pargač Dušan cz Umpa Lumpa Uf Uf 20 00:00:00
82 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 19 00:00:00
83 Škráček Karel cz Umpa Lumpa Uf Uf 18 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...