Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
18. 2. 2017, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
66 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 20.2.2017, 06:44:37
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Pytlík Jiří cz Jump Sport 445 00:42:48 9,11 1.192 PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:43:21 9,00 1.176
3 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:43:36 8,94 1.170 PB
4 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 432 00:43:57 8,87 1.160
5 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:44:33 8,75 1.145 PB
6 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 426 00:46:04 8,47 1.107
7 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:46:17 8,43 1.102
8 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 422 00:46:37 8,37 1.094 PB
9 Stančík Bedřich cz lepus.cz 417 00:47:05 8,28 1.083
10 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 414 00:47:21 8,24 1.077
11 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:47:37 8,19 1.071 PB
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 411 00:48:18 8,07 1.056
13 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:48:45 8,00 1.046
14 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:48:47 7,99 1.045 PB
15 Kučera Roman cz Team LightBIKE 407 00:48:55 7,97 1.043 PB
16 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 406 00:48:58 7,96 1.042
17 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 405 00:49:00 7,96 1.041 PB
18 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 404 00:49:03 7,95 1.040 PB
19 Ručka Richard cz Jump Sport 403 00:49:07 7,94 1.038
20 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:49:10 7,93 1.037 PB
21 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 399 00:49:42 7,85 1.026 PB
22 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 396 00:50:48 7,68 1.004
23 Richter Ondřej cz AVA 395 00:50:54 7,66 1.002
24 Mooc Filip cz Crivit Factory Racing Team 392 00:51:18 7,60 994
25 Capek Martin sk T PONEK TEAM 391 00:51:34 7,56 989 PB
26 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 388 00:51:56 7,51 982 PB
27 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 387 00:52:14 7,47 976
28 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 385 00:52:26 7,44 973
29 Benesz Radomir cz lepus.cz 384 00:52:33 7,42 971
30 Sejkora David cz X-Trail Orlová 380 00:53:17 7,32 957 PB
31 Doležal Filip cz Karpatrio 379 00:53:22 7,31 956 PB
32 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 378 00:53:24 7,30 955 PB
33 Mayer Matthew gb Team GB!!! 376 00:53:48 7,25 948
34 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 375 00:54:15 7,19 940 PB
35 Jaworek Robert cz Jump Sport 374 00:54:22 7,17 938
36 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 373 00:54:47 7,12 931
37 Juhász Pavel cz lepus.cz 372 00:54:52 7,11 930
38 Rybiář Michal cz Karpatrio 370 00:55:11 7,07 924 PB
39 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 369 00:55:15 7,06 923
40 Řepa Vojtěch cz 368 00:55:18 7,05 922
41 Gregor František cz 367 00:55:20 7,05 922
42 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 366 00:55:22 7,04 921
43 Nepraš Karel cz 364 00:55:34 7,02 918
44 Marek Jiří cz 363 00:55:47 6,99 914
45 Kimla Jan cz Olympáci 362 00:55:50 6,99 913
46 Kuś Adam cz 360 00:56:12 6,94 907 PB
47 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 359 00:56:17 6,93 906
48 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 358 00:56:23 6,92 905
49 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 357 00:56:27 6,91 903
50 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 356 00:56:29 6,90 903
51 Pavlík Jan cz Racing Olešná 354 00:56:46 6,87 898
52 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 353 00:56:52 6,86 897
53 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 352 00:56:57 6,85 896
54 Galatík Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 351 00:57:02 6,84 894
55 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 350 00:57:04 6,83 894
56 Veselý Ondřej cz Crivit Factory Racing Team 341 00:57:28 6,79 887
57 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 338 00:57:42 6,76 884
58 Zábranský Milan cz Crivit Factory Racing Team 337 00:57:53 6,74 881 PB
59 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 336 00:57:54 6,74 881
60 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 331 00:58:22 6,68 874
61 Jasiok Lumír cz Trek 1324 329 00:58:31 6,66 872
62 Brtva Pavel cz JulboWay 327 00:59:02 6,61 864
63 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 324 00:59:24 6,57 859
64 Kusznír Jan cz Crivit Factory Racing Team 319 00:59:55 6,51 851 PB
65 Cooney Drew us Team GB!!! 318 00:59:58 6,50 850
66 Viej Roman cz 316 01:00:09 6,48 848
67 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 315 01:00:23 6,46 845
68 Garnol Radim cz Ostrava 313 01:00:43 6,42 840
69 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 311 01:00:49 6,41 839
70 Friedrich Tomas cz ŠANTÁNEK 307 01:01:33 6,34 829
71 Smreček Tomáš sk PwC 305 01:02:02 6,29 822
72 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 304 01:02:29 6,24 816
73 Kvarda Roman cz Racing Olešná 303 01:02:43 6,22 813 PB
74 Važík Miroslav cz 298 01:03:33 6,14 803 PB
75 Kimla Martin cz Olympáci 291 01:04:20 6,06 793 PB
76 Říčný Petr vk SK Valašského království 288 01:04:34 6,04 790 PB
77 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 285 01:04:49 6,02 787 PB
78 Fabičovič Petr cz TOBI Sport Frenštát p.R. 275 01:06:24 5,87 768
79 Bordovský Pavel cz 273 01:06:37 5,85 766
80 Matúš Ondřej cz Crivit Factory Racing Team 271 01:06:47 5,84 764
81 Genzer Tomáš cz Janys Extreme Racing 264 01:08:41 5,68 743
82 Černoch Ondřej cz 263 01:08:48 5,67 741
83 Rabiec Jiří cz PwC 260 01:09:16 5,63 736
84 Němec Petr cz Janys Extreme Racing 255 01:10:35 5,53 723
85 Gembara Jan cz 247 01:12:44 5,36 701
86 Ježíšek Jiří cz Beskydské střely 245 01:13:10 5,33 697
87 Směja Daniel cz Trek 1324 243 01:14:57 5,20 680
88 Kulig Tomas cz Janys Extreme Racing 241 01:15:48 5,15 673
89 Sobotka Kamil cz 237 01:17:00 5,06 662
90 Drienovský Zbyněk cz Rějzik a Raaanyk 231 00:00:00
91 Franer Kuba cz Nahuhňané dupy 226 00:00:00
92 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 223 00:00:00
93 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 221 00:00:00
94 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 218 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...