Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
11. 11. 2017, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 12.11.2017, 09:16:08
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Pytlík Jiří cz Jump Sport 450 00:47:02 10,21 1.176 TR CR PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:47:39 10,07 1.161 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:47:42 10,06 1.160 CR PB
4 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 435 00:48:15 9,95 1.147 PB
5 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:48:36 9,88 1.138
6 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 430 00:48:53 9,82 1.132 CR PB
7 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 428 00:50:13 9,56 1.102
8 Kovář Roman cz AVA 426 00:50:26 9,52 1.097
9 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:50:41 9,47 1.091
10 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 422 00:50:47 9,45 1.089 PB
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:50:56 9,42 1.086 CR PB
12 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 419 00:51:34 9,31 1.073 PB
13 Hlavatík Jan cz Jump Sport 418 00:53:00 9,06 1.044 PB
14 Stančík Bedřich cz lepus.cz 417 00:53:02 9,05 1.043 PB
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:53:15 9,01 1.039 PB
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:53:25 8,99 1.036 PB
17 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 414 00:53:30 8,97 1.034 PB
18 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 413 00:53:39 8,95 1.031 CR PB
19 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 412 00:53:42 8,94 1.030 PB
20 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 411 00:53:53 8,91 1.027 PB
21 Capek Martin sk T PONEK TEAM 410 00:54:04 8,88 1.023 PB
22 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:54:37 8,79 1.013 PB
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:55:08 8,71 1.003 PB
24 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 407 00:55:19 8,68 1.000 PB
25 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 406 00:55:38 8,63 994 PB
26 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 405 00:55:54 8,59 990
27 Škrabánek Petr cz Jump Sport 404 00:55:58 8,58 988 PB
28 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 403 00:56:00 8,57 988
29 Marek Jakub cz HO Studénka 402 00:56:06 8,56 986
30 Svoboda Tomáš cz Olympáci 401 00:56:10 8,55 985
31 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 400 00:56:15 8,53 983
32 Richter Ondřej cz AVA 399 00:56:21 8,52 982 PB
33 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 398 00:56:24 8,51 981 PB
34 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 397 00:56:42 8,47 976 PB
35 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 396 00:56:50 8,45 973 PB
36 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 395 00:57:03 8,41 970 PB
37 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 394 00:57:04 8,41 969 PB
38 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 393 00:57:05 8,41 969 PB
39 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 392 00:57:07 8,40 969
40 Wrona Tomáš cz Ježek na kopci 391 00:57:10 8,40 968
41 Mráz Jan cz Jump Sport 390 00:57:15 8,38 966 PB
42 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 389 00:57:28 8,35 963 CR PB
43 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 388 00:57:44 8,31 958 PB
44 Šindelek Daniel cz Olympáci 387 00:57:55 8,29 955
45 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 386 00:58:01 8,27 954 PB
46 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 385 00:58:23 8,22 948 PB
47 Ručka Richard cz Jump Sport 384 00:58:32 8,20 945 PB
48 Pachta Martin cz Canicross Beskydy 383 00:58:39 8,18 943
49 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 382 00:58:55 8,15 939 PB
50 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 381 00:58:56 8,14 939
51 Pietrzyk Vratislav cz Kulturně sportovní klub… 380 00:59:12 8,11 934
52 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 379 00:59:16 8,10 933
53 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 378 00:59:23 8,08 932 PB
54 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 377 00:59:37 8,05 928
55 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 376 00:59:40 8,04 927 PB
56 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 375 00:59:42 8,04 927 PB
57 Czilling Petr cz JulboWay 374 00:59:54 8,01 924
58 Kocián Daniel cz HUPNAKOLO.CZ 373 01:00:03 7,99 921 PB
59 Levinský Lukáš cz Matrix Team 372 01:00:06 7,99 920 PB
60 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 371 01:00:15 7,97 918
61 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 370 01:00:24 7,95 916 PB
62 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 369 01:00:32 7,93 914 PB
63 Doležal Filip cz Karpatrio 368 01:00:36 7,92 913 PB
64 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 367 01:00:40 7,91 912 PB
65 Nepraš Karel cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 366 01:00:43 7,91 911 PB
66 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 365 01:00:46 7,90 910 PB
67 Výduch Luděk cz Tři křížky 364 01:00:49 7,89 910
68 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 363 01:00:51 7,89 909 PB
69 Duda Daniel cz 362 01:01:01 7,87 907
70 Stöcker Kamil cz Team LightBIKE 361 01:01:13 7,84 904
71 Lach Alan cz Racing Olešná 360 01:01:16 7,83 903
72 Juhász Pavel cz lepus.cz 359 01:01:19 7,83 902 PB
73 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 358 01:01:24 7,82 901 PB
74 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 357 01:01:25 7,82 901 PB
75 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 356 01:01:27 7,81 900
76 Filgas Ondřej cz pome Poruba 355 01:01:31 7,80 899 PB
77 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 354 01:01:35 7,79 898 PB
78 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 353 01:01:44 7,78 896
79 Klím Tomáš cz Čisté Beskydy 352 01:01:46 7,77 896 PB
80 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 351 01:01:50 7,76 895 PB
81 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 350 01:02:03 7,74 892 PB
82 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 349 01:02:27 7,69 886 PB
83 Oswald Pavel cz Matrix Team 348 01:02:28 7,68 886 PB
84 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 347 01:02:29 7,68 885 PB
85 Belej David cz ŠANTÁNEK 346 01:02:31 7,68 885 PB
86 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 345 01:02:32 7,68 885
87 Němeček Martin cz The cooling birds 344 01:02:37 7,67 883 PB
88 Kazárik Jiří cz Orlová 343 01:02:40 7,66 883
89 Votýpka Antonín cz 342 01:02:49 7,64 881 PB
90 Delingerová Marie cz AVA 341 01:02:50 7,64 880
91 Pavlík Jan cz Racing Olešná 340 01:02:55 7,63 879 PB
92 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 339 01:02:58 7,62 879
93 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 338 01:03:02 7,62 878 PB
94 Černoch Ondřej cz Tymphany 337 01:03:06 7,61 877 PB
95 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 336 01:03:08 7,60 876
96 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 335 01:03:11 7,60 876
97 Sobek Martin cz VYSLOUŽILÍSOBI 334 01:03:16 7,59 874
98 Kuś Adam cz 333 01:03:21 7,58 873 PB
99 Pospíšil Daniel cz BESKYD - NATURAL 332 01:03:23 7,57 873
100 Rada Martin cz The cooling birds 331 01:03:28 7,56 872
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...