Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
10. 12. 2017, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
46 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 15.12.2017, 09:43:56
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 450 00:43:25 10,92 797
2 Záveský Filip cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:44:35 10,63 777
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:44:50 10,57 772
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:45:05 10,51 768
5 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:45:08 10,50 767
6 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:45:29 10,42 761
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:45:41 10,38 758
8 Blaha Tomáš cz AVA 426 00:45:44 10,36 757 PB
9 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 424 00:45:53 10,33 755
10 Horák Ondřej cz AVA 422 00:46:01 10,30 752
11 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 420 00:46:03 10,29 752
12 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:46:22 10,22 747
13 Hlavatík Jan cz Jump Sport 418 00:47:06 10,06 735
14 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 417 00:47:10 10,05 734
15 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:47:22 10,01 731
16 Lachnit Jan cz AVA 415 00:47:42 9,94 726
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:48:00 9,88 721
18 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 413 00:48:47 9,72 710
19 Pavlík Víťa cz GO!GO! 412 00:48:58 9,68 707
20 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 411 00:49:30 9,58 699
21 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:49:34 9,56 698
22 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 409 00:49:47 9,52 695
23 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:50:26 9,40 686
24 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:50:46 9,34 682
25 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 406 00:50:47 9,33 682
26 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 405 00:50:54 9,31 680
27 Mooc Filip cz Ostrava Factory Racing 404 00:51:00 9,29 679
28 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 403 00:51:07 9,27 677
29 Ručka Richard cz Jump Sport 402 00:51:14 9,25 676
30 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 401 00:51:30 9,20 672
31 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:51:39 9,18 670
32 Blabla Tomáš cz Olympáci 399 00:51:46 9,16 669
33 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 398 00:51:48 9,15 668
34 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 397 00:51:49 9,15 668
35 Levinský Lukáš cz Matrix Team 396 00:51:55 9,13 667
36 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 395 00:52:00 9,12 666
37 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 394 00:52:06 9,10 664
38 Škrabánek Petr cz Jump Sport 393 00:52:25 9,04 660
39 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 392 00:52:47 8,98 656
40 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 391 00:53:03 8,93 653
41 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 390 00:53:12 8,91 651
42 Pašek Petr cz Energy sports team Bolatice 389 00:53:15 8,90 650
43 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 388 00:53:18 8,89 650
44 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 387 00:53:19 8,89 649
45 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 386 00:53:22 8,88 649
46 Svoboda Tomáš cz Olympáci 385 00:53:38 8,84 645
47 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 384 00:53:57 8,79 642
48 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 383 00:54:03 8,77 641
49 Mráz Jan cz Jump Sport 382 00:54:07 8,76 640
50 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 381 00:54:09 8,75 639
51 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 380 00:54:18 8,73 638
52 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 379 00:54:20 8,72 637
53 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 378 00:54:22 8,72 637
54 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 377 00:54:24 8,71 636
55 Capek Martin sk T PONEK TEAM 376 00:54:41 8,67 633
56 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 375 00:54:52 8,64 631
57 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 374 00:54:57 8,63 630
58 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 373 00:55:00 8,62 629
59 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 372 00:55:14 8,58 627
60 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 371 00:55:17 8,57 626
61 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 370 00:55:21 8,56 625
62 Veselý Matěj cz Jump Sport 369 00:55:23 8,56 625
63 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 368 00:55:25 8,55 625
64 Černoch Ondřej cz Tymphany 367 00:55:30 8,54 624
65 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 366 00:55:42 8,51 622
66 Frank Pavel cz AVA 365 00:56:03 8,46 618
67 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 364 00:56:22 8,41 614
68 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 363 00:56:31 8,39 613 PB
69 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 362 00:56:37 8,37 611
70 Šindelek Daniel cz Olympáci 361 00:56:54 8,33 608
71 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 360 00:56:57 8,32 608
72 Oswald Pavel cz Matrix Team 359 00:57:01 8,31 607
73 Smékal Venca cz SK Černé plíce 358 00:57:04 8,31 607
74 Černý Filip cz SK Černé plíce 357 00:57:06 8,30 606
75 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 356 00:57:16 8,28 605 PB
76 Novotný Aleš cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 355 00:57:18 8,27 604 PB
77 Belej David cz ŠANTÁNEK 354 00:57:23 8,26 603
78 Pospíšil Daniel cz BESKYD - NATURAL 353 00:57:54 8,19 598
79 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 352 00:57:57 8,18 597
80 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 351 00:58:03 8,17 596
81 Vařecha Lukáš cz Šilheřovice 350 00:58:10 8,15 595
82 Kováček Stanislav cz MK Seitl Ostrava 349 00:58:13 8,14 595
83 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 348 00:58:14 8,14 595
84 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 347 00:58:17 8,13 594
85 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 346 00:58:20 8,13 593
86 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 345 00:58:30 8,10 592
87 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 344 00:58:32 8,10 591
88 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 343 00:58:36 8,09 591
89 Ščerba Marek cz Duke Corporation 342 00:58:46 8,07 589
90 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 341 00:58:48 8,06 589
91 Halfar Jan cz PwC 340 00:58:50 8,06 588
92 Lauterbach David cz Tymphany 339 00:58:52 8,05 588
93 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 338 00:58:56 8,04 587
94 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 337 00:59:06 8,02 586
95 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 336 00:59:26 7,98 583
96 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 335 00:59:36 7,95 581
97 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 334 00:59:39 7,95 580
98 Hota Dalimil cz 333 00:59:42 7,94 580 PB
99 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 332 00:59:46 7,93 579
100 Heindrich Tomáš cz NVPP & BsvČT 331 00:59:49 7,92 579
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...