Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
16. 12. 2017, 16:30
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
32 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 20.12.2017, 07:41:43
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 450 00:51:17 10,30 1.041
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:51:58 10,16 1.028
3 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:52:14 10,11 1.022 PB
4 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 435 00:52:49 10,00 1.011
5 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 432 00:53:03 9,95 1.007 PB
6 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 430 00:53:22 9,89 1.001
7 Causidis Marek cz SALOMON-RUN 428 00:54:19 9,72 983
8 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 426 00:54:24 9,71 982
9 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 424 00:54:46 9,64 975 PB
10 Dvořák Pavel cz AVA 422 00:55:19 9,55 965
11 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 420 00:55:26 9,52 963 PB
12 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:55:39 9,49 960
13 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:55:58 9,43 954 PB
14 Lachnit Jan cz AVA 417 00:56:20 9,37 948
15 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 416 00:57:17 9,22 932
16 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 415 00:57:58 9,11 921
17 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:58:02 9,10 920 PB
18 Šindelek Vladan cz Olympáci 413 00:58:18 9,06 916
19 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 412 00:58:26 9,04 914 PB
20 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 411 00:58:34 9,02 912
21 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 410 00:58:43 8,99 909
22 Hlavatík Jan cz Jump Sport 409 00:59:06 8,93 904
23 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:59:12 8,92 902 PB
24 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 407 00:59:30 8,87 897
25 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 406 01:00:05 8,79 889
26 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 405 01:00:07 8,78 888
27 Škrabánek Petr cz Jump Sport 404 01:00:21 8,75 885
28 Richter Ondřej cz AVA 403 01:00:24 8,74 884
29 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 402 01:00:27 8,73 883
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 01:00:30 8,73 883
31 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 400 01:00:34 8,72 882
32 Stančík Bedřich cz lepus.cz 399 01:00:40 8,70 880
33 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 398 01:01:03 8,65 875
34 Ručka Richard cz Jump Sport 397 01:01:23 8,60 870
35 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 396 01:01:30 8,59 868
36 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 395 01:01:34 8,58 867 PB
37 Pašek Petr cz Energy sports team Bolatice 394 01:01:42 8,56 865
38 Capek Martin sk T PONEK TEAM 393 01:01:46 8,55 865 PB
39 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 392 01:02:06 8,50 860
40 Gregor František cz Matrix Team 391 01:02:13 8,49 858
41 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 390 01:03:14 8,35 844
42 Halfar Jan cz PwC 389 01:03:25 8,33 842
43 Levinský Lukáš cz Matrix Team 388 01:03:30 8,31 841
44 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 387 01:03:35 8,30 840
45 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 386 01:03:44 8,28 838
46 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 385 01:03:46 8,28 837
47 Sejkora David cz X-Trail Orlová 384 01:03:51 8,27 836
48 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 383 01:03:53 8,27 836
49 Černoch Ondřej cz Tymphany 382 01:03:55 8,26 835
50 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 381 01:03:57 8,26 835 PB
51 Pospíšil Daniel cz BESKYD - NATURAL 380 01:04:02 8,25 834
52 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 379 01:04:07 8,23 833
53 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 378 01:04:39 8,17 826
54 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 377 01:04:44 8,16 825
55 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 376 01:04:50 8,14 824
56 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 375 01:04:51 8,14 823
57 Juhász Pavel cz lepus.cz 374 01:04:54 8,14 823
58 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 373 01:05:00 8,12 822
59 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 372 01:05:02 8,12 821 PB
60 Smékal Venca cz SK Černé plíce 371 01:05:04 8,11 821
61 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 370 01:05:09 8,10 820
62 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 369 01:05:16 8,09 818
63 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 368 01:05:22 8,08 817
64 Šindelek Daniel cz Olympáci 367 01:05:35 8,05 814
65 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 366 01:05:36 8,05 814
66 Kozelský René cz Pivovar Koníček 365 01:05:55 8,01 810
67 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 364 01:06:32 7,94 803 PB
68 Melčák Tomáš cz 363 01:06:47 7,91 800 PB
69 Frank Pavel cz AVA 362 01:07:05 7,87 796 PB
70 Oswald Pavel cz Matrix Team 361 01:07:22 7,84 793
71 Kimla Jan cz Olympáci 360 01:07:26 7,83 792
72 Pachta Martin cz Canicross Beskydy 359 01:07:38 7,81 790
73 Němeček Martin cz The cooling birds 358 01:07:42 7,80 789
74 Lauterbach David cz Tymphany 357 01:07:49 7,79 787
75 Kazárik Jiří cz Orlová 356 01:07:58 7,77 786
76 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 355 01:08:02 7,76 785 PB
77 Przeczek Marek cz lepus.cz 354 01:08:26 7,72 780 PB
78 Kusznír Jan cz Ostrava Factory Racing 353 01:08:35 7,70 779 PB
79 Rybiář Michal cz Karpatrio 352 01:08:38 7,69 778
80 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 351 01:08:40 7,69 778
81 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 350 01:08:55 7,66 775
82 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 349 01:08:58 7,66 774
83 Gromus Petr cz Vivatsport 348 01:09:11 7,63 772 PB
84 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 347 01:09:16 7,62 771 PB
85 Collen Malcolm gb Team GB!!! 346 01:09:23 7,61 770
86 Kocián Daniel cz HUPNAKOLO.CZ 345 01:09:41 7,58 766
87 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 344 01:09:51 7,56 764
88 Vynikal Bedřich cz AVA 343 01:09:55 7,55 764
89 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 342 01:10:26 7,50 758
90 Smreček Tomáš sk PwC 341 01:10:36 7,48 756
91 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 340 01:10:39 7,47 756 PB
92 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 339 01:10:54 7,45 753
93 Kvarda Roman cz Racing Olešná 338 01:10:59 7,44 752 PB
94 Matúš Libor cz Ostrava Factory Racing 337 01:11:19 7,40 749
95 Smejkal Petr cz SK Stanislavice 336 01:11:21 7,40 748
96 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 335 01:11:30 7,38 747 PB
97 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 334 01:11:56 7,34 742
98 Střebovský Tomáš cz NAPOHODU! bike team Píšť 333 01:12:01 7,33 741
99 Pražák Petr cz Iz 40,31 332 01:12:09 7,32 740
100 Doležal Filip cz Karpatrio 331 01:12:37 7,27 735
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...