Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
11. 2. 2018, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
61 cm
Rychlost větru:
7 km/h

Porovnat s etapou 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 11.2.2018, 15:03:51
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Causidis Marek cz SALOMON-RUN 450 00:41:18 11,48 838 PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:42:16 11,21 819
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:42:22 11,19 817 PB
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:42:27 11,17 816
5 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 432 00:42:51 11,06 808
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:43:13 10,97 801
7 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:43:24 10,92 798
8 Kovář Roman cz AVA 426 00:43:57 10,78 788
9 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 424 00:44:50 10,57 772
10 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 422 00:45:01 10,53 769
11 Blaha Tomáš cz AVA 420 00:45:07 10,51 767 PB
12 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:45:26 10,43 762
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:45:36 10,39 759
14 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 417 00:45:42 10,37 758 PB
15 Hlavatík Jan cz Jump Sport 416 00:45:53 10,33 755
16 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 415 00:45:55 10,32 754
17 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 414 00:45:59 10,31 753
18 Lachnit Jan cz AVA 413 00:46:06 10,28 751 PB
19 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:46:11 10,26 750
20 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:47:21 10,01 731
21 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 410 00:47:37 9,95 727
22 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:48:00 9,88 721
23 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 408 00:48:04 9,86 720
24 Pavlík Víťa cz GO!GO! 407 00:48:10 9,84 719
25 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 406 00:48:12 9,83 718 PB
26 Ručka Richard cz Jump Sport 405 00:48:24 9,79 715
27 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 404 00:48:47 9,72 710
28 Blabla Tomáš cz Olympáci 403 00:48:56 9,69 707
29 Škrabánek Petr cz Jump Sport 402 00:49:02 9,67 706
30 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 401 00:49:07 9,65 705
31 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 400 00:49:09 9,64 704
32 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 399 00:49:12 9,63 704 PB
33 Zembovski Edvard cz SALOMON-RUN 398 00:49:25 9,59 701
34 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 397 00:49:26 9,59 700
35 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:49:44 9,53 696
36 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 395 00:49:48 9,52 695
37 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 394 00:49:56 9,49 693
38 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 393 00:50:04 9,47 691
39 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 392 00:50:14 9,44 689
40 Gregor František cz Matrix Team 391 00:50:18 9,42 688 PB
41 Capek Martin sk T PONEK TEAM 390 00:50:39 9,36 684 PB
42 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 389 00:50:44 9,34 682 PB
43 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 388 00:50:55 9,31 680
44 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 387 00:51:25 9,22 673 PB
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 386 00:51:31 9,20 672
46 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 385 00:51:44 9,16 669
47 Mooc Filip cz Ostrava Factory Racing 384 00:51:58 9,12 666
48 Vařecha Lukáš cz Šilheřovice 383 00:52:03 9,11 665 PB
49 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 382 00:52:11 9,08 663
50 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 381 00:52:13 9,08 663
51 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 380 00:52:17 9,07 662
52 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 379 00:52:25 9,04 660
53 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 378 00:52:27 9,04 660 PB
54 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 377 00:52:43 8,99 657 PB
55 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 376 00:52:46 8,98 656
56 Lach Alan cz Racing Olešná 375 00:52:48 8,98 656
57 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 374 00:53:04 8,93 652 CR PB
58 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 373 00:53:07 8,92 652
59 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 372 00:53:18 8,89 650
60 Oswald Pavel cz Matrix Team 371 00:53:24 8,88 648
61 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 370 00:53:40 8,83 645
62 Frank Pavel cz AVA 369 00:53:41 8,83 645
63 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 368 00:53:46 8,82 644
64 Kimla Jan cz Olympáci 367 00:53:55 8,79 642 PB
65 Šindelek Daniel cz Olympáci 366 00:54:09 8,75 639
66 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 365 00:54:10 8,75 639
67 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 364 00:54:12 8,75 639
68 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 363 00:54:15 8,74 638 PB
69 Pražák Petr cz Iz 40,31 362 00:54:20 8,72 637 PB
70 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 361 00:54:25 8,71 636 PB
71 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 360 00:54:26 8,71 636
72 Halfar Jan cz PwC 359 00:54:30 8,70 635 PB
73 Němeček Martin cz The cooling birds 358 00:54:33 8,69 635
74 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 357 00:55:19 8,57 626
75 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 356 00:55:29 8,54 624
76 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 355 00:55:37 8,52 622
77 Collen Malcolm gb Team GB!!! 354 00:55:57 8,47 619
78 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 353 00:56:08 8,44 617
79 Doležal Filip cz Karpatrio 352 00:56:19 8,42 615
80 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 351 00:56:21 8,41 614
81 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 350 00:56:28 8,39 613
82 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 349 00:56:29 8,39 613
83 Vynikal Bedřich cz AVA 348 00:56:32 8,38 612
84 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 347 00:56:39 8,37 611
85 Krulikovský Vít cz ŠANTÁNEK 346 00:56:47 8,35 610
86 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 345 00:56:49 8,34 609
87 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 344 00:56:51 8,34 609
88 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 343 00:56:57 8,32 608
89 Rybiář Michal cz Karpatrio 342 00:57:01 8,31 607
90 Lauterbach David cz Tymphany 341 00:57:01 8,31 607 PB
91 Smejkal Petr cz SK Stanislavice 340 00:57:04 8,31 607
92 Stöcker Kamil cz Team LightBIKE 339 00:57:18 8,27 604
93 Byrtus Ondřej cz CGB 338 00:57:20 8,27 604 PB
94 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 337 00:57:23 8,26 603 PB
95 Konvička Adam cz BNP crossbikecz 336 00:57:24 8,26 603
96 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 335 00:57:28 8,25 602
97 Vinklárek Jiří cz TJ Rožnov pod Radh. 334 00:57:30 8,24 602
98 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 333 00:57:36 8,23 601
99 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 332 00:57:44 8,21 600 PB
100 Holain Jan cz 331 00:57:48 8,20 599 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...