Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
17. 2. 2018, 10:00
Délka:
3,9 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
76 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou

Tisk
Aktualizováno: 18.2.2018, 06:57:04
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:25:45 9,09 1.277
2 Pytlík Jiří cz Jump Sport 445 00:25:50 9,06 1.273
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:25:55 9,03 1.269
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:26:08 8,95 1.258
5 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 432 00:26:56 8,69 1.221
6 Kovář Roman cz AVA 430 00:27:17 8,58 1.205
7 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:27:20 8,56 1.203
8 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:27:27 8,52 1.198
9 Blaha Tomáš cz AVA 424 00:27:28 8,52 1.197
10 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 422 00:27:46 8,43 1.184
11 Šindelek Pavel cz Olympáci 420 00:27:50 8,41 1.181
12 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 419 00:27:55 8,38 1.178
13 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:28:18 8,27 1.162
14 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 417 00:28:25 8,23 1.157
15 Hlavatík Jan cz Jump Sport 416 00:28:29 8,22 1.154
16 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:28:34 8,19 1.151
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:28:45 8,14 1.144
18 Pavlík Víťa cz GO!GO! 413 00:28:48 8,13 1.142
19 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 412 00:29:10 8,02 1.127
20 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 411 00:29:29 7,94 1.115
21 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 410 00:29:40 7,89 1.108
22 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 409 00:29:44 7,87 1.106
23 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 408 00:29:45 7,87 1.105
24 Ručka Richard cz Jump Sport 407 00:29:46 7,86 1.105
25 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:29:46 7,86 1.105
26 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 405 00:29:49 7,85 1.103
27 Blabla Tomáš cz Olympáci 404 00:29:51 7,84 1.102
28 Škrabánek Petr cz Jump Sport 403 00:30:03 7,79 1.094
29 Mooc Filip cz Ostrava Factory Racing 402 00:30:06 7,77 1.092
30 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 401 00:30:16 7,73 1.086
31 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:30:28 7,68 1.079
32 Capek Martin sk T PONEK TEAM 399 00:30:29 7,68 1.079
33 Gregor František cz Matrix Team 398 00:30:43 7,62 1.070
34 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 397 00:31:03 7,54 1.059
35 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 396 00:31:08 7,52 1.056
36 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 395 00:31:09 7,51 1.056
37 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 394 00:31:11 7,50 1.054
38 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 393 00:31:19 7,47 1.050
39 Czilling Petr cz JulboWay 392 00:31:30 7,43 1.044
40 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 391 00:31:41 7,39 1.038
41 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 390 00:31:42 7,38 1.037
42 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 389 00:31:49 7,35 1.033
43 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 388 00:31:59 7,32 1.028
44 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 387 00:32:02 7,30 1.026
45 Šindelek Daniel cz Olympáci 386 00:32:10 7,27 1.022
46 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 385 00:32:21 7,23 1.016
47 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 384 00:32:24 7,22 1.015
48 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 383 00:32:26 7,21 1.014
49 Veselý Matěj cz Jump Sport 382 00:32:35 7,18 1.009
50 Černoch Ondřej cz Tymphany 381 00:32:36 7,18 1.009
51 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 380 00:32:36 7,18 1.009
52 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 379 00:32:39 7,17 1.007
53 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 378 00:32:42 7,16 1.006
54 Vařecha Lukáš cz Šilheřovice 377 00:32:43 7,15 1.005
55 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 376 00:32:43 7,15 1.005
56 Frank Pavel cz AVA 375 00:32:47 7,14 1.003
57 Němeček Martin cz The cooling birds 374 00:32:50 7,13 1.001
58 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 373 00:32:50 7,13 1.001
59 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 372 00:32:50 7,13 1.001
60 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 371 00:32:53 7,12 1.000
61 Stöcker Kamil cz Team LightBIKE 370 00:32:58 7,10 997
62 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 369 00:33:04 7,08 994
63 Oswald Pavel cz Matrix Team 368 00:33:05 7,07 994
64 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 367 00:33:16 7,03 988
65 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 366 00:33:17 7,03 988
66 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 365 00:33:19 7,02 987
67 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 364 00:33:19 7,02 987
68 Pražák Petr cz Iz 40,31 363 00:33:19 7,02 987
69 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 362 00:33:22 7,01 985
70 Kimla Jan cz Olympáci 361 00:33:23 7,01 985
71 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 360 00:33:23 7,01 985
72 Lach Alan cz Racing Olešná 359 00:33:29 6,99 982
73 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 358 00:33:29 6,99 982
74 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 357 00:33:31 6,98 981
75 Doležal Filip cz Karpatrio 356 00:33:32 6,98 981
76 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 355 00:33:36 6,96 979
77 Kazárik Jiří cz Orlová 354 00:33:38 6,96 978
78 Halfar Jan cz PwC 353 00:33:39 6,95 977
79 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 352 00:33:43 6,94 975
80 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 351 00:33:44 6,94 975
81 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 350 00:33:45 6,93 974
82 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 349 00:33:48 6,92 973
83 Hota Dalimil cz 348 00:33:51 6,91 971
84 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 347 00:34:05 6,87 965
85 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 346 00:34:19 6,82 958
86 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 345 00:34:20 6,82 958
87 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 344 00:34:21 6,81 957
88 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 343 00:34:40 6,75 948
89 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 342 00:34:42 6,74 948
90 Rybiář Michal cz Karpatrio 341 00:34:43 6,74 947
91 Smejkal Petr cz SK Stanislavice 340 00:34:46 6,73 946
92 Votýpka Antonín cz 339 00:34:48 6,72 945
93 Vinklárek Jiří cz TJ Rožnov pod Radh. 338 00:34:49 6,72 944
94 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 337 00:34:50 6,72 944
95 Holain Jan cz 336 00:34:50 6,72 944
96 Heindrich Tomáš cz NVPP & BsvČT 335 00:35:01 6,68 939
97 Lauterbach David cz Tymphany 334 00:35:03 6,68 938
98 Collen Malcolm gb Team GB!!! 333 00:35:08 6,66 936
99 Labudek Tomáš pl Team LightBIKE 332 00:35:12 6,65 934
100 Novák Marek cz Team GB!!! 331 00:35:14 6,64 933
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...