Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2019, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
225 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.1.2019, 20:57:45
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:41:50 9,75 1.261 CR
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:43:31 9,38 1.212
3 Otevřel Vít cz BUFF team 440 00:44:15 9,22 1.192
4 Ivanov Nikola bg BUFF team 435 00:44:36 9,15 1.183 PB
5 Rubič Daniel cz Brno 432 00:44:38 9,14 1.182
6 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:44:56 9,08 1.174
7 Maceček Tomáš cz BUFF team 428 00:45:10 9,03 1.168
8 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 426 00:45:23 8,99 1.162
9 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:45:48 8,91 1.152 CR PB
10 Zemaník Jan cz SALOMON-RUN 422 00:45:52 8,90 1.150
11 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 420 00:46:25 8,79 1.136 PB
12 Kovář Roman cz AVA 419 00:46:26 8,79 1.136
13 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:46:33 8,76 1.133
14 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 417 00:46:57 8,69 1.123 PB
15 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 416 00:47:47 8,54 1.104 CR PB
16 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 415 00:48:06 8,48 1.096
17 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 414 00:48:14 8,46 1.093 PB
18 Uherek Jakub cz BUFF team 413 00:48:17 8,45 1.092
19 Martin Gogela cz AVA 412 00:48:38 8,39 1.084
20 Ručka Richard cz Jump Sport 411 00:48:59 8,33 1.077 PB
21 Blabla Tomáš cz Olympáci 410 00:49:05 8,31 1.074
22 Šindelek Vladan cz Olympáci 409 00:49:10 8,30 1.073
23 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 408 00:49:26 8,25 1.067 PB
24 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 407 00:49:34 8,23 1.064
25 Turek Martin cz 406 00:49:38 8,22 1.063
26 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 405 00:49:41 8,21 1.062
27 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 404 00:49:45 8,20 1.060
28 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 403 00:49:46 8,20 1.060 PB
29 Lachnit Jan cz AVA 402 00:49:50 8,19 1.058
30 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 401 00:49:56 8,17 1.056
31 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 400 00:50:08 8,14 1.052 PB
32 Rymer Collin us Team GB!!! 399 00:50:15 8,12 1.050 PB
33 Košut Lukáš cz Jahůdky 398 00:50:16 8,12 1.049
34 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 397 00:50:20 8,11 1.048
35 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 396 00:50:26 8,09 1.046
36 Šindelek Pavel cz Olympáci 395 00:50:29 8,08 1.045
37 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 00:50:41 8,05 1.041
38 Kimla Jan cz Olympáci 393 00:50:44 8,04 1.040 PB
39 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 392 00:50:49 8,03 1.038
40 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 391 00:50:56 8,01 1.035
41 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 390 00:51:09 7,98 1.031
42 Pavlík Víťa cz Modrý gang 389 00:51:21 7,95 1.027
43 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 388 00:51:46 7,88 1.019
44 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 387 00:51:52 7,87 1.017
45 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 386 00:52:05 7,83 1.013
46 Ondruch Adam cz Team LightBIKE 385 00:52:14 7,81 1.010
47 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 384 00:52:28 7,78 1.005
48 Macurová Barča cz BUFF team 383 00:52:42 7,74 1.001 CR
49 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 382 00:52:43 7,74 1.000 PB
50 Heinrich Lukáš cz Bikestyle.cz-Cyklosport HF 381 00:52:46 7,73 999 PB
51 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 380 00:52:48 7,73 999
52 Balcar Marek cz www.lhut.cz 379 00:52:51 7,72 998 PB
53 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 378 00:52:52 7,72 998
54 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 377 00:53:01 7,70 995 PB
55 Sejkora David cz X-Trail Orlová 376 00:53:06 7,68 993
56 Blažek Jaroslav cz AVA 375 00:53:07 7,68 993
57 Šindelek Daniel cz Olympáci 374 00:53:10 7,67 992
58 Levinský Lukáš cz Matrix Team 373 00:53:11 7,67 992 PB
59 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 372 00:53:28 7,63 986
60 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 371 00:53:29 7,63 986
61 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 370 00:53:30 7,63 986
62 Škrabánek Petr cz Jump Sport 369 00:53:32 7,62 985
63 Gregor František cz Matrix Team 368 00:53:34 7,62 985
64 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 367 00:53:47 7,59 981 PB
65 Adámek Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 366 00:53:58 7,56 977
66 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 365 00:54:00 7,56 977
67 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 364 00:54:01 7,55 976 PB
68 Konvička Adam cz 363 00:54:03 7,55 976 PB
69 Swaczyna Patrik cz 362 00:54:15 7,52 972
70 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 361 00:54:17 7,52 972
71 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:54:23 7,50 970 PB
72 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 359 00:54:31 7,48 967
73 Karafiát Tom cz kafoto.cz 358 00:54:40 7,46 965 PB
74 Kukla Ondřej cz Team LightBIKE 357 00:54:46 7,45 963
75 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 356 00:54:53 7,43 961 CR PB
76 Svoboda Tomáš cz Olympáci 355 00:54:59 7,42 959
77 Valušek Jan cz Team LightBIKE 354 00:55:01 7,42 959
78 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 353 00:55:10 7,40 956
79 Frank Pavel cz AVA 352 00:55:11 7,39 956
80 Němeček Martin cz The cooling birds 351 00:55:17 7,38 954
81 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 350 00:55:18 7,38 954
82 Kaluža Luboš cz Jahůdky 349 00:55:22 7,37 953
83 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 348 00:55:27 7,36 951
84 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 347 00:55:30 7,35 950
85 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 346 00:55:43 7,32 947 PB
86 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 345 00:55:51 7,31 944
87 Kučera Roman cz Team LightBIKE 344 00:55:57 7,29 943
88 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 343 00:56:00 7,29 942 PB
89 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 342 00:56:02 7,28 941
90 Halfar Jan cz PwC 341 00:56:06 7,27 940
91 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 340 00:56:08 7,27 940 PB
92 Pavlík Jan cz Racing Olešná 339 00:56:11 7,26 939
93 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 338 00:56:12 7,26 938 PB
94 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 337 00:56:15 7,25 938 PB
95 Wita Jan cz Team LightBIKE 336 00:56:23 7,24 935 PB
96 Kozelský René cz Pivovar Koníček 335 00:56:58 7,16 926 PB
97 Černoch Ondřej cz Tymphany 334 00:57:04 7,15 924
98 Oswald Pavel cz Matrix Team 333 00:57:06 7,15 924
99 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 332 00:57:11 7,13 922
100 Kazárik Jiří cz Abadzikra 331 00:57:12 7,13 922
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...