Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 2. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
168 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 11.2.2019, 07:17:34
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:47:21 10,14 1.168 CR
2 Otevřel Vít cz BUFF team 445 00:49:22 9,72 1.121
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:49:49 9,64 1.110
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:50:13 9,56 1.102
5 Maceček Tomáš cz BUFF team 432 00:51:28 9,33 1.075 PB
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:51:49 9,26 1.068
7 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 428 00:52:00 9,23 1.064 PB
8 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 426 00:52:04 9,22 1.062
9 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:52:19 9,17 1.057
10 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 422 00:52:28 9,15 1.054
11 Kovář Roman cz AVA 420 00:53:19 9,00 1.038
12 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 419 00:53:25 8,99 1.036
13 Ivanov Nikola bg BUFF team 418 00:53:34 8,96 1.033
14 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:53 8,91 1.027
15 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:54:28 8,81 1.016
16 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 415 00:54:54 8,74 1.008
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:55:00 8,73 1.006
18 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:55:13 8,69 1.002
19 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 412 00:55:19 8,68 1.000
20 Lachnit Jan cz AVA 411 00:55:34 8,64 996
21 Blabla Tomáš cz Olympáci 410 00:55:44 8,61 993
22 Šindelek Pavel cz Olympáci 409 00:55:50 8,60 991
23 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 408 00:55:57 8,58 989
24 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 407 00:56:38 8,48 977
25 Turek Martin cz 406 00:56:39 8,47 977
26 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 405 00:56:43 8,46 975
27 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:56:49 8,45 974
28 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 403 00:56:53 8,44 973
29 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:56:55 8,43 972
30 Rymer Collin us Team GB!!! 401 00:56:59 8,42 971
31 Ručka Richard cz Jump Sport 400 00:57:40 8,32 959
32 Šindelek Daniel cz Olympáci 399 00:58:25 8,22 947
33 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 398 00:58:29 8,21 946
34 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 397 00:58:35 8,19 944 PB
35 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:58:39 8,18 943
36 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 395 00:58:44 8,17 942 PB
37 Sejkora David cz X-Trail Orlová 394 00:59:22 8,09 932
38 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:59:24 8,08 931
39 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 392 00:59:41 8,04 927
40 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 391 00:59:48 8,03 925
41 Pavlík Víťa cz Modrý gang 390 01:00:13 7,97 919
42 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 389 01:00:15 7,97 918
43 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 388 01:00:23 7,95 916
44 Kimla Jan cz Olympáci 387 01:00:31 7,93 914 PB
45 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 386 01:00:43 7,91 911
46 Capek Martin sk bez dresov sk 385 01:00:55 7,88 908
47 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 384 01:01:07 7,85 905
48 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 383 01:01:21 7,82 902
49 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 382 01:01:32 7,80 899
50 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 381 01:01:41 7,78 897
51 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 380 01:01:54 7,75 894
52 Swaczyna Patrik cz 379 01:01:58 7,75 893
53 Valušek Jan cz Team LightBIKE 378 01:02:06 7,73 891
54 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 377 01:02:16 7,71 888
55 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 376 01:02:20 7,70 887 PB
56 Macurová Barča cz BUFF team 375 01:02:24 7,69 887
57 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 374 01:02:38 7,66 883
58 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 373 01:02:55 7,63 879
59 Svoboda Tomáš cz Olympáci 372 01:03:04 7,61 877
60 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 371 01:03:16 7,59 874
61 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 370 01:03:35 7,55 870
62 Levinský Lukáš cz Matrix Team 369 01:03:40 7,54 869
63 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 368 01:03:45 7,53 868
64 Škrabánek Petr cz Jump Sport 367 01:03:54 7,51 866
65 Gula Roman cz Gulis Tým 366 01:03:59 7,50 865
66 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 365 01:04:04 7,49 863
67 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 364 01:04:17 7,47 861
68 Pavlík Jan cz Racing Olešná 363 01:04:30 7,44 858
69 Frank Pavel cz AVA 362 01:04:35 7,43 857
70 Výduch Luděk cz Tři křížky 361 01:04:40 7,42 855
71 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 360 01:04:49 7,41 853
72 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 359 01:04:56 7,39 852
73 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 358 01:05:05 7,38 850
74 Kazárik Jiří cz Abadzikra 357 01:05:16 7,35 848
75 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 356 01:05:18 7,35 847
76 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 01:05:21 7,35 847
77 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 354 01:05:22 7,34 846
78 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 353 01:05:25 7,34 846
79 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 352 01:05:31 7,33 844
80 Němeček Martin cz The cooling birds 351 01:05:35 7,32 844
81 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 350 01:05:44 7,30 842
82 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 349 01:05:52 7,29 840
83 Karafiát Tom cz kafoto.cz 348 01:05:59 7,27 838
84 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 347 01:06:00 7,27 838
85 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 346 01:06:02 7,27 838
86 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 345 01:06:04 7,27 837
87 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 344 01:06:07 7,26 837
88 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 343 01:06:07 7,26 837
89 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 342 01:06:23 7,23 833
90 Benesz Radomir cz lepus.cz 341 01:06:32 7,21 831
91 Lauterbach David cz Tymphany 340 01:06:41 7,20 830
92 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 339 01:06:59 7,17 826
93 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 338 01:07:32 7,11 819 PB
94 Collen Malcolm gb Team GB!!! 337 01:07:34 7,10 819
95 Delingerová Marie cz AVA 336 01:07:39 7,10 818
96 Wita Radim cz Team LightBIKE 335 01:07:41 7,09 817
97 Smreček Tomáš sk PwC 334 01:07:51 7,07 815
98 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 333 01:07:57 7,06 814
99 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 332 01:08:00 7,06 814
100 Kozelský René cz Pivovar Koníček 331 01:08:54 6,97 803
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...