Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 2. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
168 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 11.2.2019, 07:17:34
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 440 00:49:49 9,64 1.110
2 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 428 00:52:00 9,23 1.064 PB
3 Kovář Roman cz AVA 420 00:53:19 9,00 1.038
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 409 00:55:50 8,60 991
5 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:56:49 8,45 974
6 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 403 00:56:53 8,44 973
7 Ručka Richard cz Jump Sport 400 00:57:40 8,32 959
8 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:58:39 8,18 943
9 Sejkora David cz X-Trail Orlová 394 00:59:22 8,09 932
10 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 391 00:59:48 8,03 925
11 Pavlík Víťa cz Modrý gang 390 01:00:13 7,97 919
12 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 382 01:01:32 7,80 899
13 Swaczyna Patrik cz 379 01:01:58 7,75 893
14 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 377 01:02:16 7,71 888
15 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 376 01:02:20 7,70 887 PB
16 Svoboda Tomáš cz Olympáci 372 01:03:04 7,61 877
17 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 371 01:03:16 7,59 874
18 Levinský Lukáš cz Matrix Team 369 01:03:40 7,54 869
19 Gula Roman cz Gulis Tým 366 01:03:59 7,50 865
20 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 360 01:04:49 7,41 853
21 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 359 01:04:56 7,39 852
22 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 356 01:05:18 7,35 847
23 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 01:05:21 7,35 847
24 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 352 01:05:31 7,33 844
25 Němeček Martin cz The cooling birds 351 01:05:35 7,32 844
26 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 349 01:05:52 7,29 840
27 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 347 01:06:00 7,27 838
28 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 343 01:06:07 7,26 837
29 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 342 01:06:23 7,23 833
30 Benesz Radomir cz lepus.cz 341 01:06:32 7,21 831
31 Lauterbach David cz Tymphany 340 01:06:41 7,20 830
32 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 339 01:06:59 7,17 826
33 Wita Radim cz Team LightBIKE 335 01:07:41 7,09 817
34 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 333 01:07:57 7,06 814
35 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 332 01:08:00 7,06 814
36 Frost Gary gb Team GB!!! 329 01:09:15 6,93 799
37 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 328 01:09:17 6,93 798
38 Janas Karel cz Porubští Rafani 326 01:09:21 6,92 798
39 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 325 01:09:23 6,92 797
40 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 313 01:11:59 6,67 769
41 Ochman Roman cz Třanovičtí přespolní žraloci 311 01:12:07 6,66 767
42 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 305 01:12:34 6,61 762
43 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 303 01:12:39 6,61 761
44 Jasiok Lumír cz Trek 1324 301 01:13:04 6,57 757
45 Gavlas Lubomír cz amatér 298 01:13:31 6,53 752
46 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 293 01:14:44 6,42 740
47 Ryška Martin cz Fialové kobry 287 01:16:11 6,30 726
48 Harabiš Radim vk SK Valašského království 280 01:16:50 6,25 720
49 Sobotka Kamil cz DYNEDGAR 279 01:16:53 6,24 720
50 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 276 01:17:44 6,17 712 PB
51 Magdon Roman cz Duke Corporation 274 01:18:29 6,12 705
52 Morong Libor cz Fialové kobry 273 01:18:35 6,11 704
53 Marek Martin cz Duke Corporation 263 01:19:51 6,01 693
54 Zajíc Josef cz lepus.cz 255 01:21:17 5,91 681
55 Vrobel David cz 251 01:23:15 5,77 665
56 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 250 01:23:48 5,73 660
57 Knap Tomáš cz V-Team 249 01:23:50 5,73 660
58 Musil Pavel cz Team LightBIKE 239 01:27:00 5,52 636
59 Tomčík Petr cz BR2DY 230 01:30:52 5,28 609
60 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 218 00:00:00
61 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 207 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...