Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 2. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
168 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 11.2.2019, 07:17:34
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Pražák Petr cz Iz 40,31 330 01:09:06 6,95 801
102 Frost Gary gb Team GB!!! 329 01:09:15 6,93 799
103 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 328 01:09:17 6,93 798
104 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 327 01:09:19 6,92 798
105 Janas Karel cz Porubští Rafani 326 01:09:21 6,92 798
106 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 325 01:09:23 6,92 797
107 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 324 01:09:25 6,91 797
108 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 323 01:09:27 6,91 797
109 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 322 01:09:28 6,91 796
110 Černoch Ondřej cz Tymphany 321 01:09:32 6,90 796
111 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 320 01:09:56 6,86 791
112 Milata Emil cz 319 01:10:15 6,83 787
113 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 318 01:10:20 6,82 787
114 Koželuh Tomáš cz Toko07 317 01:11:09 6,75 778
115 Rybiář Michal cz Karpatrio 316 01:11:34 6,71 773
116 Volný Tomáš cz DYNEDGAR 315 01:11:42 6,69 772
117 Schüler Petr cz Tři křížky 314 01:11:49 6,68 770
118 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 313 01:11:59 6,67 769
119 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 312 01:12:05 6,66 767
120 Ochman Roman cz Třanovičtí přespolní žraloci 311 01:12:07 6,66 767
121 Kvarda Roman cz Racing Olešná 310 01:12:09 6,65 767
122 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 309 01:12:10 6,65 767
123 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 308 01:12:16 6,64 765
124 Krnac Radek cz Fialové kobry 307 01:12:25 6,63 764
125 Bojczuk Roman cz Beskydští Čerti 306 01:12:32 6,62 763
126 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 305 01:12:34 6,61 762
127 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 304 01:12:35 6,61 762
128 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 303 01:12:39 6,61 761
129 Karpeta Jan cz Abadzikra 302 01:12:50 6,59 760
130 Jasiok Lumír cz Trek 1324 301 01:13:04 6,57 757
131 Jirka Kuba cz Abadzikra 300 01:13:09 6,56 756
132 Michalík Michal cz DYNEDGAR 299 01:13:19 6,55 755
133 Gavlas Lubomír cz amatér 298 01:13:31 6,53 752
134 Dirnerová Alžběta cz AVA 297 01:13:49 6,50 749
135 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 296 01:13:51 6,50 749
136 Groš Štefan vk SK Valašského království 295 01:13:53 6,50 749
137 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 294 01:14:06 6,48 747
138 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 293 01:14:44 6,42 740
139 Sedláčková Petra cz Veřovice 292 01:14:47 6,42 740
140 Pikálek Milan cz Cyklo Milan 1 291 01:15:05 6,39 737
141 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 290 01:15:18 6,37 735
142 Gromus Petr cz Vivatsport 289 01:15:30 6,36 733
143 Fagan Neil ie Ztracená!!! 288 01:16:07 6,31 727
144 Ryška Martin cz Fialové kobry 287 01:16:11 6,30 726
145 Levánszký Jakub cz PřeciFyzio 286 01:16:15 6,30 726
146 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 285 01:16:25 6,28 724
147 Michalová Radmila cz Matrix Team 284 01:16:32 6,27 723
148 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 283 01:16:33 6,27 723
149 Říčný Petr vk SK Valašského království 282 01:16:37 6,26 722
150 Bortel Jaroslav cz 281 01:16:44 6,26 721
151 Harabiš Radim vk SK Valašského království 280 01:16:50 6,25 720
152 Sobotka Kamil cz DYNEDGAR 279 01:16:53 6,24 720
153 Bierski Jan pl Pogwizdów 278 01:16:55 6,24 719
154 Kimla Martin cz Olympáci 277 01:17:00 6,23 718 PB
155 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 276 01:17:44 6,17 712 PB
156 Navrátil Jaroslav cz Mushing team Ostrava 275 01:18:02 6,15 709
157 Magdon Roman cz Duke Corporation 274 01:18:29 6,12 705
158 Morong Libor cz Fialové kobry 273 01:18:35 6,11 704
159 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 272 01:18:38 6,10 704
160 Doležal Filip cz Karpatrio 271 01:18:44 6,10 703
161 Konieczny Jiří cz NVPP & BsvČT 270 01:18:55 6,08 701 PB
162 Orlíková Jana cz 269 01:19:05 6,07 700 PB
163 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 268 01:19:05 6,07 700
164 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 267 01:19:10 6,06 699
165 Rabiec Jiří cz PwC 266 01:19:16 6,06 698 PB
166 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 265 01:19:25 6,04 697
167 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 264 01:19:43 6,02 694
168 Marek Martin cz Duke Corporation 263 01:19:51 6,01 693
169 Mikunda Miloš cz The cooling birds 262 01:20:01 6,00 691
170 Sikora Lukas cz PřeciFyzio 261 01:20:03 6,00 691
171 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 260 01:20:16 5,98 689
172 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 259 01:20:27 5,97 688
173 Otevřel František cz Druhý pokus 258 01:20:28 5,97 687
174 Říhová Blanka cz 257 01:20:31 5,96 687
175 Merta Miroslav cz Abadzikra 256 01:20:44 5,95 685
176 Zajíc Josef cz lepus.cz 255 01:21:17 5,91 681
177 Stöcker Richard cz Team LightBIKE 254 01:22:06 5,85 674
178 Karban Miloš cz Alpsport - Ježek na kopci 253 01:22:19 5,83 672
179 Boháč Petra cz Team LightBIKE 252 01:22:28 5,82 671
180 Vrobel David cz 251 01:23:15 5,77 665
181 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 250 01:23:48 5,73 660
182 Knap Tomáš cz V-Team 249 01:23:50 5,73 660
183 Siváková Kateřina cz 248 01:23:57 5,72 659
184 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 247 01:24:01 5,71 658
185 Hönischová Henrieta sk BR2DY 246 01:24:13 5,70 657 PB
186 Hruška Pavel cz Fešáci Opava 245 01:24:37 5,67 654 PB
187 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 244 01:24:46 5,66 653
188 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 243 01:24:58 5,65 651
189 Marťák Miroslav cz Genesis 242 01:25:11 5,63 649
190 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 241 01:25:57 5,58 644
191 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 240 01:26:36 5,54 639
192 Musil Pavel cz Team LightBIKE 239 01:27:00 5,52 636
193 Pěgřimek Milan cz lepus.cz 238 01:27:44 5,47 631
194 Kollarczyková Monika cz NVPP & BsvČT 237 01:27:56 5,46 629
195 Greben David cz 236 01:28:41 5,41 624
196 Šimčák Jan cz Pepa Team F-M 235 01:29:15 5,38 620
197 Morcinková Tereza cz Alpsport - Ježek na kopci 234 01:29:52 5,34 616
198 Ševčíková Lada cz Bez Obav 233 01:30:00 5,33 615
199 Stoklásková Pavla cz NVPP & BsvČT 232 01:30:28 5,31 611
200 Curus Jakub cz PřeciFyzio 231 01:30:30 5,30 611
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...