Janovice - Bystré - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
16. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 25.11.2019, 09:04:15
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:46:38 10,16 1.148
2 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 445 00:46:59 10,09 1.139 PB
3 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 440 00:47:20 10,01 1.131 PB
4 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 435 00:47:42 9,94 1.122
5 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 432 00:47:58 9,88 1.116 PB
6 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 430 00:48:07 9,85 1.112 PB
7 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:48:23 9,80 1.106
8 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 426 00:48:37 9,75 1.101 PB
9 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:48:58 9,68 1.093 PB
10 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 422 00:49:02 9,67 1.092
11 Košut Lukáš cz Jahůdky 420 00:50:17 9,43 1.064 PB
12 Jakubec Tomáš cz Tymphany 419 00:50:38 9,36 1.057
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 418 00:50:39 9,36 1.057
14 Kovář Roman cz AVA 417 00:50:42 9,35 1.056
15 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 416 00:51:12 9,26 1.045
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:51:46 9,16 1.034 PB
17 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 414 00:52:08 9,09 1.027 PB
18 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:52:45 8,99 1.015
19 Turek Martin cz AC Sparta Praha 412 00:53:04 8,93 1.009
20 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 411 00:53:13 8,91 1.006 PB
21 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 410 00:53:33 8,85 999
22 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 409 00:53:53 8,80 993
23 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 408 00:53:55 8,79 993
24 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:54:10 8,75 988
25 Chlupáč Dominik cz Run Sport 406 00:54:39 8,67 979
26 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 405 00:54:50 8,64 976 PB
27 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 404 00:55:04 8,61 972
28 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 403 00:55:13 8,58 969
29 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 402 00:55:21 8,56 967 PB
30 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 401 00:55:22 8,56 967
31 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 400 00:55:24 8,56 966 PB
32 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 399 00:55:36 8,53 963
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:55:41 8,51 961
34 Kaluža Luboš cz Jahůdky 397 00:55:55 8,48 957 PB
35 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 396 00:56:00 8,46 956
36 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 395 00:56:11 8,44 953
37 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 394 00:56:21 8,41 950 PB
38 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 393 00:56:21 8,41 950 PB
39 Sejkora David cz X-Trail Orlová 392 00:56:24 8,40 949
40 Wita Jan cz Team LightBIKE 391 00:56:39 8,37 945
41 Řepa Vojtěch cz 390 00:56:45 8,35 943
42 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 389 00:56:51 8,34 941
43 Kimla Jan cz Olympáci 388 00:56:55 8,33 940
44 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 387 00:57:04 8,31 938 PB
45 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 386 00:57:06 8,30 937
46 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 385 00:57:08 8,30 937
47 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 384 00:57:12 8,29 936
48 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 383 00:57:16 8,28 935
49 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 382 00:57:19 8,27 934
50 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 381 00:57:29 8,25 931 PB
51 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 380 00:57:32 8,24 930
52 Vlach Martin cz 379 00:57:35 8,23 929
53 Košut Filip cz Jahůdky 378 00:57:41 8,22 928 PB
54 Levinský Lukáš cz Matrix Team 377 00:57:45 8,21 927 PB
55 Filgas Ondřej cz pome pome Poruba 376 00:57:54 8,19 924
56 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 375 00:58:13 8,14 919
57 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 374 00:58:21 8,12 917
58 Belej David cz ŠANTÁNEK 373 00:58:24 8,12 916 PB
59 Frank Pavel cz AVA 372 00:58:29 8,10 915 PB
60 Gula Roman cz Tymphany 371 00:58:35 8,09 914 PB
61 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 370 00:58:39 8,08 913 PB
62 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 369 00:58:46 8,07 911 PB
63 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 368 00:58:52 8,05 909
64 Lauterbach David cz Tymphany 367 00:58:58 8,04 908 PB
65 Výduch Luděk cz Tři křížky 366 00:59:13 8,00 904
66 Škrabánek Petr cz Jump Sport 365 00:59:20 7,99 902
67 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 364 00:59:25 7,98 901 PB
68 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 363 00:59:42 7,94 896
69 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 362 00:59:44 7,94 896
70 Konvička Adam cz 361 00:59:48 7,93 895
71 Kukla Ondřej cz Team LightBIKE 360 00:59:56 7,91 893
72 Danny Drechsel cz PATAGONIA 359 00:59:57 7,91 893
73 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 358 01:00:00 7,90 892 PB
74 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 357 01:00:04 7,89 891 CR
75 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 356 01:00:07 7,88 890
76 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 355 01:00:08 7,88 890
77 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 354 01:00:09 7,88 890
78 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 353 01:00:12 7,87 889
79 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 352 01:00:27 7,84 885 PB
80 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 351 01:00:38 7,82 883
81 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 350 01:00:40 7,81 882
82 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 349 01:00:47 7,80 881
83 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 348 01:00:51 7,79 880 PB
84 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 347 01:00:56 7,78 878 PB
85 Bajtek Rostislav cz BsvČT 346 01:01:02 7,77 877
86 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 345 01:01:06 7,76 876 PB
87 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 344 01:01:09 7,75 875 PB
88 Goláň Josef cz Gogy Team 343 01:01:13 7,74 874
89 Bílek Petr cz Cyp & Dale 342 01:01:14 7,74 874
90 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 341 01:01:16 7,74 874 PB
91 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 340 01:01:24 7,72 872
92 Skorčík Ján sk CK Turzovka 339 01:01:28 7,71 871
93 Němec Jakub cz Team International!!! 338 01:01:31 7,71 870
94 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 337 01:01:33 7,70 870
95 Misiarz Petr cz Trek 1324 336 01:01:36 7,69 869 PB
96 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 335 01:01:38 7,69 868
97 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 334 01:01:44 7,68 867
98 Collen Malcolm gb Team International!!! 333 01:01:46 7,67 866
99 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 332 01:01:47 7,67 866
100 Rett Tom cz SK Madeja 331 01:01:50 7,67 866 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...