Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 8.2.2020 | 10.2.2019 | 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:37:17
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 435 00:47:44 10,06 1.159
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 422 00:49:06 9,78 1.127 PB
3 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:50:02 9,59 1.106
4 Kovář Roman cz AVA 414 00:51:14 9,37 1.080
5 Ručka Richard cz Jump Sport 405 00:54:20 8,83 1.018 PB
6 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 399 00:55:14 8,69 1.002 PB
7 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 398 00:55:25 8,66 998 PB
8 Sejkora David cz X-Trail Orlová 397 00:55:34 8,64 996 PB
9 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:55:39 8,63 994
10 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 394 00:55:40 8,62 994 PB
11 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 393 00:55:42 8,62 993
12 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 392 00:55:45 8,61 992
13 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 391 00:55:49 8,60 991 PB
14 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 390 00:56:03 8,56 987
15 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 385 00:57:01 8,42 970
16 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 380 00:57:19 8,37 965
17 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 376 00:57:51 8,30 956 PB
18 Swaczyna Patrik cz 371 00:58:17 8,24 949 PB
19 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 367 00:58:35 8,19 944
20 Levinský Lukáš cz Matrix Team 365 00:58:51 8,16 940
21 Mazur Martin cz Jump Sport 364 00:58:56 8,14 939 PB
22 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 359 00:59:23 8,08 932
23 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 358 00:59:26 8,08 931
24 Gula Roman cz Tymphany 351 01:00:09 7,98 920 PB
25 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 350 01:00:10 7,98 919 PB
26 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 349 01:00:19 7,96 917
27 Mráz Jan cz Jump Sport 348 01:00:23 7,95 916
28 Misiarz Petr cz Trek 1324 343 01:00:47 7,90 910
29 Stoniš Dušan cz 339 01:01:08 7,85 905
30 Lauterbach David cz Tymphany 336 01:01:19 7,83 902 PB
31 Goláň Josef cz Gogy Team 335 01:01:23 7,82 901
32 Skorčík Ján sk CK Turzovka 331 01:01:45 7,77 896
33 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 329 01:01:54 7,75 894 PB
34 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 319 01:02:43 7,65 882
35 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 315 01:03:20 7,58 873
36 Kraval Tomáš cz 313 01:03:41 7,54 869
37 Waloszek Vlastislav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 312 01:03:43 7,53 868
38 Baletka Stanislav cz Funny team 307 01:04:16 7,47 861
39 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 304 01:04:32 7,44 857
40 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 300 01:05:11 7,36 849
41 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 291 01:06:01 7,27 838
42 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 289 01:06:10 7,25 836 PB
43 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 284 01:06:31 7,22 832
44 Velebil Lukáš cz Matrix Team 277 01:06:44 7,19 829
45 Fagan Neil ie Team International!!! 274 01:06:53 7,18 827 PB
46 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 269 01:07:25 7,12 821
47 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 268 01:07:29 7,11 820
48 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 265 01:07:44 7,09 817 PB
49 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 258 01:08:13 7,04 811
50 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 253 01:08:45 6,98 805
51 Frost Gary gb Team International!!! 252 01:09:10 6,94 800
52 Bíbrlík David cz BK Ludgeřovice 251 01:09:13 6,93 799
53 Janas Karel cz Porubští Rafani 250 01:09:24 6,92 797
54 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 249 01:09:36 6,90 795
55 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 239 01:10:49 6,78 781
56 Kolouch David cz F-M bajkeři 235 01:11:09 6,75 778 PB
57 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 231 01:11:56 6,67 769 PB
58 Svoboda Tomáš cz 227 01:12:17 6,64 765
59 Steller Jarda cz 226 01:12:21 6,63 765
60 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 225 01:12:22 6,63 764 PB
61 Magdon Roman cz Duke Corporation 219 01:12:39 6,61 761
62 Morong Libor cz Beskydské Bestie 207 01:13:36 6,52 752 PB
63 Harabiš Radim vk SK Valašského království 202 01:13:53 6,50 749
64 Hrnčárek Martin cz 199 01:14:39 6,43 741
65 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 197 01:14:51 6,41 739 PB
66 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 190 01:15:24 6,37 734
67 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 189 01:15:39 6,35 731
68 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 179 01:17:08 6,22 717
69 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 175 01:17:58 6,16 710
70 Vrobel David cz 174 01:18:13 6,14 707 PB
71 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 173 01:18:14 6,14 707
72 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 171 01:18:36 6,11 704
73 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 168 01:19:17 6,05 698
74 Raszka Zdeněk cz Tymphany 166 01:19:44 6,02 694
75 Kreml Tomáš cz Lowellpro Racing Team 164 01:20:08 5,99 690
76 Angus Paul gb Team International!!! 151 01:23:05 5,78 666 PB
77 Kotek Jiří cz runningman71 142 01:25:40 5,60 646
78 Matula Vít cz synci z Kateřinek 130 01:34:12 5,10 587
79 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 124 chodec
79 Váleček Kamil cz Břucho Tým 124 chodec
79 Knap Tomáš cz V-Team 124 chodec
79 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 124 chodec
79 Gavlas Libor cz AVA 124 chodec
79 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 124 chodec
79 Jasiok Lumír cz Trek 1324 124 chodec
79 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 124 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...