Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 8.2.2020 | 10.2.2019 | 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:37:17
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:52:09 9,20 1.061
2 Frank Pavel cz AVA 362 00:59:06 8,12 936
3 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:59:21 8,09 932 PB
4 Šindelek Daniel cz Olympáci 347 01:00:31 7,93 914
5 Škrabánek Petr cz Jump Sport 340 01:01:01 7,87 907
6 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 325 01:02:06 7,73 891
7 Rett Tom cz SK Madeja 314 01:03:34 7,55 870
8 Collen Malcolm gb Team International!!! 306 01:04:21 7,46 860
9 Porwisz Jiří cz RUN99 Havířov 297 01:05:20 7,35 847
10 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 279 01:06:42 7,20 829
11 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 275 01:06:51 7,18 828
12 Štýbar Luděk cz KILPI RACING TEAM 273 01:06:55 7,17 827
13 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 266 01:07:41 7,09 817
14 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 262 01:07:54 7,07 815 PB
15 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 261 01:07:57 7,06 814
16 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 260 01:08:00 7,06 814
17 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 254 01:08:41 6,99 805
18 Mikunda Miloš cz Salomon Beskydy Fanclub 248 01:09:47 6,88 793
19 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 247 01:09:49 6,88 792
20 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 234 01:11:11 6,74 777 PB
21 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 230 01:12:03 6,66 768
22 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 224 01:12:24 6,63 764
23 Matušek Karel cz DIGISFERA 220 01:12:34 6,61 762
24 Groš Štefan vk SK ZaFaR Frenštát p.R 218 01:12:42 6,60 761
25 Bortel Jaroslav cz 215 01:13:11 6,56 756
26 Otevřel František cz Nějak to dopadne 214 01:13:15 6,55 755
27 Kahánek Dalibor cz Equipo pan y agua 211 01:13:24 6,54 754
28 Kotek Martin cz VZS Ostrava 210 01:13:27 6,54 753 PB
29 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 196 01:15:01 6,40 737
30 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 195 01:15:04 6,39 737
31 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 192 01:15:18 6,37 735
32 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 163 01:20:11 5,99 690
33 Opolka Petr cz 153 01:22:25 5,82 671
34 Urbas Armand cz BsvČT 149 01:23:41 5,74 661
35 Musil Pavel cz Team LightBIKE 146 01:24:13 5,70 657 PB
36 Divák Jan cz Želva v běhu 141 01:26:14 5,57 642
37 Lepšík Mirek cz MH bike - někdy prostě musíš 124 chodec
37 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 124 chodec
37 Vařeka Vladan cz 124 chodec
37 Žižka Pavel cz Klub Českých Velocipedistů z… 124 chodec
37 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 124 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...