Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2019, 09:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
63 cm
Rychlost větru:
60 km/h

Porovnat s etapou 22.2.2020 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:39:11
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 432 00:39:53 8,58 1.220 PB
2 Ručka Richard cz Jump Sport 415 00:44:58 7,61 1.082
3 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 410 00:45:24 7,53 1.072
4 Sejkora David cz X-Trail Orlová 409 00:45:27 7,52 1.071 PB
5 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 408 00:45:47 7,47 1.063
6 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 403 00:46:20 7,38 1.050
7 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 402 00:46:35 7,34 1.045
8 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 393 00:47:34 7,19 1.023
9 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 386 00:48:01 7,12 1.013 PB
10 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 383 00:48:18 7,08 1.007
11 Swaczyna Patrik cz 378 00:48:52 7,00 996 PB
12 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 377 00:48:57 6,99 994
13 Konvička Adam cz 372 00:49:27 6,92 984 PB
14 Mazur Martin cz Jump Sport 370 00:49:34 6,90 982
15 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 366 00:50:06 6,83 971
16 Misiarz Petr cz Trek 1324 365 00:50:17 6,80 968 PB
17 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 361 00:50:56 6,71 955 PB
18 Matulů Víťa cz Modrý gang 359 00:51:23 6,66 947
19 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 354 00:51:41 6,62 942
20 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 350 00:52:01 6,57 935 PB
21 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 347 00:52:21 6,53 930
22 Lauterbach David cz Tymphany 344 00:52:28 6,52 927
23 Levinský Lukáš cz Matrix Team 341 00:52:39 6,50 924
24 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 334 00:52:56 6,46 919
25 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 333 00:52:58 6,46 919
26 Oswald Pavel cz Matrix Team 332 00:53:00 6,45 918
27 Rozmahel Radek cz BK Ludgeřovice 329 00:53:17 6,42 913
28 Wita Radim cz Team LightBIKE 325 00:53:27 6,40 910
29 Goláň Josef cz Gogy Team 324 00:53:36 6,38 908
30 Baletka Stanislav cz Funny team 319 00:54:13 6,31 898
31 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 317 00:54:24 6,29 894
32 Velebil Lukáš cz Matrix Team 316 00:54:34 6,27 892 PB
33 Togni Paolo it Tymphany 315 00:54:45 6,25 889
34 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 313 00:54:56 6,23 886
35 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 306 00:55:41 6,14 874 PB
36 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 294 00:56:35 6,04 860
37 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 285 00:57:09 5,98 851
38 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 284 00:57:11 5,98 851
39 Benesz Radomir cz lepus.cz 280 00:57:23 5,96 848
40 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 277 00:57:51 5,91 841 PB
41 Tišl Mirek cz 276 00:57:54 5,91 840
42 Morong Libor cz Beskydské Bestie 275 00:57:55 5,91 840 PB
43 Harabiš Radim vk SK Valašského království 273 00:58:03 5,89 838
44 Kývala David cz DaveDino 269 00:58:52 5,81 827 PB
45 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 268 00:58:53 5,81 826
46 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 262 00:59:04 5,79 824
47 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 260 00:59:09 5,78 823
48 Magdon Roman cz Duke Corporation 258 00:59:30 5,75 818
49 Hrnčárek Martin cz 256 00:59:36 5,74 816
50 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 240 01:01:50 5,53 787 PB
51 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 238 01:01:58 5,52 785
52 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 229 01:02:48 5,45 775
53 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 225 01:03:19 5,40 769
54 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 219 01:03:59 5,35 761
55 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 218 01:04:09 5,33 759
56 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 216 01:04:33 5,30 754
57 Slíva Marek cz SK Lapačka 214 01:04:40 5,29 752
58 Homola Filip cz VZS Ostrava 202 01:05:58 5,18 738
59 Reček Petr cz SK Černé plíce 199 01:06:12 5,17 735
60 Vrobel David cz 195 01:06:30 5,14 732
61 Wilczynski Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 183 01:09:07 4,95 704
62 Raszka Zdeněk cz Tymphany 178 01:11:46 4,77 678
63 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 176 01:11:51 4,76 677
64 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 172 01:11:59 4,75 676
65 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 154 chodec
65 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 154 chodec
65 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 154 chodec
65 Gavlas Libor cz AVA 154 chodec
65 Jasiok Lumír cz Trek 1324 154 chodec
65 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 154 chodec
65 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 154 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...