Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2020, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 27.1.2019 | 28.1.2018 | 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 21.1.2020, 08:55:30
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:40:28 9,19 1.186 PB
2 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 445 00:41:19 9,00 1.162 PB
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:41:52 8,89 1.146 CR PB
4 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:16 8,80 1.136 CR PB
5 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 432 00:42:40 8,72 1.125
6 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 430 00:42:49 8,69 1.121
7 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 428 00:43:03 8,64 1.115 PB
8 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:45:38 8,15 1.052 PB
9 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:45:42 8,14 1.050
10 Brož Matěj cz Jump Sport 422 00:46:01 8,08 1.043
11 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 420 00:46:11 8,05 1.039
12 Turek Martin cz AC Sparta Praha 419 00:46:20 8,03 1.036 PB
13 Ručka Richard cz Jump Sport 418 00:46:29 8,00 1.033 PB
14 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 417 00:46:50 7,94 1.025
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:47:17 7,87 1.015
16 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 415 00:47:20 7,86 1.014
17 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 414 00:47:28 7,84 1.011
18 Sejkora David cz X-Trail Orlová 413 00:47:45 7,79 1.005 PB
19 Blabla Tomáš cz Olympáci 412 00:48:11 7,72 996
20 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 411 00:48:29 7,67 990
21 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 410 00:48:38 7,65 987
22 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 409 00:48:43 7,64 985
23 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 408 00:49:08 7,57 977
24 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 407 00:49:10 7,57 976
25 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 406 00:49:15 7,55 975
26 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 405 00:49:39 7,49 967
27 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 404 00:49:46 7,47 965
28 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 403 00:49:49 7,47 964
29 Kučera Roman cz Team LightBIKE 402 00:50:02 7,44 959 PB
30 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 401 00:50:05 7,43 958 PB
31 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 400 00:50:22 7,39 953 CR PB
32 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 399 00:50:49 7,32 945 PB
33 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 398 00:51:03 7,29 940
34 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 397 00:51:07 7,28 939
35 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 396 00:51:14 7,26 937
36 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 395 00:51:16 7,26 936 PB
37 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 394 00:51:17 7,25 936
38 Škrabánek Petr cz Jump Sport 393 00:51:47 7,18 927
39 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 392 00:51:47 7,18 927 PB
40 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 391 00:52:01 7,15 923
41 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 390 00:52:05 7,14 922 PB
42 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 389 00:52:10 7,13 920 PB
43 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 388 00:52:23 7,10 916
44 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 387 00:52:34 7,08 913
45 Výduch Luděk cz Tři křížky 386 00:52:38 7,07 912 PB
46 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 385 00:52:47 7,05 909
47 Swaczyna Patrik cz 384 00:52:58 7,02 906
48 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 383 00:53:02 7,01 905 PB
49 Misiarz Petr cz Trek 1324 382 00:53:09 7,00 903 PB
50 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 381 00:53:10 7,00 903 PB
51 Lauterbach David cz Tymphany 380 00:53:12 6,99 902 PB
52 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 379 00:53:16 6,98 901
53 Levinský Lukáš cz Matrix Team 378 00:53:18 6,98 901
54 Hořínek Martin cz Iz 40,31 377 00:53:20 6,98 900
55 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 376 00:53:24 6,97 899
56 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 375 00:53:29 6,96 897 PB
57 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 374 00:53:35 6,94 896
58 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 373 00:53:36 6,94 896
59 Smékal Venca cz SK Černé plíce 372 00:53:39 6,93 895
60 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 371 00:53:40 6,93 894
61 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 370 00:53:42 6,93 894 PB
62 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 369 00:53:44 6,92 893
63 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 368 00:53:52 6,91 891
64 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 367 00:54:05 6,88 888 PB
65 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 366 00:54:16 6,86 885
66 Šindelek Daniel cz Olympáci 365 00:54:22 6,84 883 PB
67 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 364 00:54:29 6,83 881
68 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 363 00:54:34 6,82 880 PB
69 Belej David cz ŠANTÁNEK 362 00:54:38 6,81 879
70 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 361 00:54:39 6,81 878 PB
71 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 360 00:54:41 6,80 878
72 Černoch Ondřej cz Tymphany 359 00:54:42 6,80 878
73 Jašek Radovan cz 358 00:54:44 6,80 877
74 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 357 00:54:45 6,79 877
75 Gula Roman cz Tymphany 356 00:54:46 6,79 876
76 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 355 00:54:46 6,79 876
77 Bosák Ondřej cz ŠANTÁNEK 354 00:54:48 6,79 876
78 Sladomel Petr cz Jahůdky 353 00:54:49 6,79 876
79 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 352 00:54:57 6,77 874
80 Pavlík Víťa cz Modrý gang 351 00:55:02 6,76 872
81 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 350 00:55:10 6,74 870
82 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 349 00:55:33 6,70 864
83 Boris Radek cz ŠANTÁNEK 348 00:55:36 6,69 863
84 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 347 00:55:53 6,66 859 PB
85 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 346 00:55:57 6,65 858
86 Skorčík Ján sk CK Turzovka 345 00:56:03 6,64 856
87 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 344 00:56:06 6,63 856
88 Stöcker Richard cz Team LightBIKE 343 00:56:10 6,62 855
89 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 342 00:56:29 6,59 850 PB
90 Vojtek Jan cz 341 00:56:32 6,58 849
91 Collen Malcolm gb Team International!!! 340 00:56:36 6,57 848
92 Oswald Pavel cz Matrix Team 339 00:56:44 6,56 846
93 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 338 00:56:49 6,55 845
94 Janas Karel cz Porubští Rafani 337 00:56:53 6,54 844
95 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 336 00:57:03 6,52 841 PB
96 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 335 00:57:06 6,51 841
97 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 334 00:57:12 6,50 839 PB
98 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 333 00:57:16 6,50 838 PB
99 Velebil Lukáš cz Matrix Team 332 00:57:21 6,49 837 PB
100 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 331 00:57:25 6,48 836
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...