Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 20:44:07
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 432 00:42:34 9,58 1.239
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 428 00:43:36 9,36 1.210 PB
3 Ručka Richard cz Jump Sport 411 00:48:09 8,47 1.095 PB
4 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:48:15 8,46 1.093 PB
5 Kovář Roman cz AVA 404 00:49:17 8,28 1.070
6 Sejkora David cz X-Trail Orlová 400 00:49:34 8,23 1.064
7 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 397 00:50:05 8,15 1.053
8 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 393 00:50:17 8,11 1.049
9 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 392 00:50:19 8,11 1.048
10 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 386 00:51:25 7,94 1.026
11 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 382 00:51:55 7,86 1.016
12 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 379 00:52:24 7,79 1.006 PB
13 Matulů Víťa cz Modrý gang 377 00:52:46 7,73 999
14 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 375 00:53:09 7,68 992
15 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 370 00:53:30 7,63 986
16 Heinrich Lukáš cz Bikestyle.cz-Cyklosport HF 368 00:53:41 7,60 982
17 Swaczyna Patrik cz 363 00:54:00 7,56 977
18 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 362 00:54:01 7,55 976
19 Misiarz Petr cz Trek 1324 355 00:54:53 7,43 961 PB
20 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 351 00:55:21 7,37 953
21 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 348 00:55:38 7,33 948
22 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 347 00:55:39 7,33 948
23 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 345 00:55:42 7,32 947
24 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 344 00:55:45 7,32 946
25 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 343 00:55:56 7,29 943
26 Gula Roman cz Tymphany 330 00:56:48 7,18 929
27 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 327 00:57:08 7,14 923
28 Lauterbach David cz Tymphany 323 00:57:22 7,11 919 PB
29 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 318 00:58:15 7,00 905
30 Togni Paolo it Tymphany 317 00:58:20 6,99 904
31 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 311 00:58:49 6,94 897
32 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 306 00:59:23 6,87 888
33 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 302 00:59:39 6,84 884
34 Levinský Lukáš cz Matrix Team 292 01:00:32 6,74 871
35 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 291 01:00:37 6,73 870
36 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 290 01:00:42 6,72 869
37 Tišl Mirek cz 286 01:01:01 6,69 864
38 Rozmahel Radek cz BK Ludgeřovice 285 01:01:03 6,68 864
39 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 284 01:01:11 6,67 862
40 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 283 01:01:30 6,63 858
41 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 274 01:01:54 6,59 852 PB
42 Skopalík Zbyněk cz AVA 272 01:01:58 6,58 851
43 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 271 01:02:08 6,57 849 PB
44 Fagan Neil ie Team International!!! 269 01:02:16 6,55 847 PB
45 Harabiš Radim vk SK Valašského království 252 01:04:05 6,37 823
46 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 251 01:04:30 6,33 818
47 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 250 01:04:31 6,32 817
48 Jasiok Lumír cz Trek 1324 247 01:04:47 6,30 814
49 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 246 01:05:03 6,27 811
50 Rek Filip vk TOBI Sport Frenštát p.R. 244 01:05:17 6,25 808
51 Angus Paul gb Team International!!! 241 01:05:51 6,20 801
52 Morong Libor cz Beskydské Bestie 240 01:05:59 6,18 799 PB
53 Kanocz Rasťa cz Team Forman Cinelli 239 01:06:01 6,18 799
54 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 233 01:06:24 6,14 794 PB
55 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 228 01:07:13 6,07 785
56 Vrobel David cz 215 01:08:34 5,95 769 PB
57 Tomčík Petr cz BR2DY 213 01:08:41 5,94 768 PB
58 Slíva Marek cz SK Lapačka 203 01:10:39 5,77 746
59 Raszka Zdeněk cz Tymphany 193 01:12:12 5,65 730
60 Kreml Tomáš cz Lowellpro Racing Team 190 01:12:33 5,62 727
61 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 188 01:12:47 5,61 725
62 Zajíc Josef cz lepus.cz 185 01:12:57 5,59 723
63 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 181 01:13:56 5,52 713
64 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 174 01:16:25 5,34 690
65 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 147 chodec
65 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 147 chodec
65 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 147 chodec
65 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 147 chodec
65 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 147 chodec
65 Wita Radim cz Team LightBIKE 147 chodec
65 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 147 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...