Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 20:44:07
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 388 00:51:18 7,95 1.028 PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 383 00:51:41 7,89 1.020
3 Galaczova Eva cz Splašení goroli 381 00:51:58 7,85 1.015
4 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 359 00:54:28 7,49 968 CR
5 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 342 00:56:05 7,27 940
6 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 336 00:56:28 7,23 934
7 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 320 00:57:51 7,05 912
8 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 315 00:58:30 6,97 902
9 Piechowicz Kateřina cz AVA 278 01:01:49 6,60 853 PB
10 Pospíšilová Pavla cz Cyklo Novák 277 01:01:49 6,60 853
11 Michalová Radmila cz Matrix Team 258 01:03:26 6,43 831 PB
12 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 257 01:03:41 6,41 828 CR PB
13 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 248 01:04:39 6,31 816 PB
14 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 243 01:05:28 6,23 806 PB
15 Dirnerová Alžběta cz AVA 242 01:05:43 6,21 803
16 Siváková Kateřina cz 235 01:06:11 6,16 797 PB
17 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 226 01:07:30 6,04 781 PB
18 Martynková Marcela cz BsvČT 224 01:07:34 6,04 781
19 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 221 01:07:59 6,00 776 PB
20 Jančová Martina cz 219 01:08:03 6,00 775
21 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 218 01:08:10 5,99 774 PB
22 Krutílková Petra cz Team Forman Cinelli 212 01:08:46 5,93 767
23 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 209 01:09:12 5,90 762
24 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 207 01:09:42 5,85 757
25 Říhová Blanka cz 202 01:10:47 5,76 745
26 Hellemannová Lenka cz 201 01:10:52 5,76 744
27 Garbová Sandy cz Jahůdky 200 01:10:54 5,75 744
28 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 198 01:11:29 5,71 738 PB
29 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 189 01:12:46 5,61 725 PB
30 Jasková Šárka cz SK Černé plíce 187 01:12:51 5,60 724
31 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 180 01:14:29 5,48 708
32 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 178 01:15:18 5,42 700
33 Hönischová Henrieta sk BR2DY 176 01:15:58 5,37 694
34 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 175 01:16:11 5,36 692
35 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 173 01:16:28 5,34 690
36 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 168 01:16:53 5,31 686
37 Stryková Tereza cz STRYK team 166 01:17:14 5,28 683
38 Stoklásková Pavla cz BsvČT 165 01:17:16 5,28 683
39 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 164 01:18:08 5,22 675
40 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 162 01:19:17 5,15 665
41 Wronová Eva cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 161 01:19:31 5,13 663
42 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 159 01:20:16 5,08 657
43 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 157 01:22:05 4,97 643 PB
44 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 156 01:22:53 4,92 636
45 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 155 01:24:18 4,84 626
46 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 153 01:26:29 4,72 610 PB
47 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 152 01:26:46 4,70 608 PB
48 Poláková Tereza cz Extreme sport club Selnik 151 01:26:57 4,69 607
49 Bartalosová Věra cz 148 01:46:49 3,82 494
50 Opolkova Dagmar cz 147 chodec
50 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 147 chodec
50 Paříková Eva cz VZS Ostrava 147 chodec
50 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 147 chodec
50 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 147 chodec
50 Petrová Lenka cz 147 chodec
50 Staňková Tereza cz 147 chodec
50 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 147 chodec
50 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 147 chodec
50 Šimčíková Petra cz Tři křížky 147 chodec
50 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 147 chodec
50 Martausová Vlasta cz Tři křížky 147 chodec
50 Franerová Viktorie cz Hujerovi 147 chodec
50 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 147 chodec
50 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 147 chodec
50 Boháč Petra cz Team LightBIKE 147 chodec
50 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 147 chodec
50 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 147 chodec
50 Kubánková Kateřina cz 147 chodec
50 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 147 chodec
50 Lauterbachová Jana cz Tymphany 147 chodec
50 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 147 chodec
50 Kulichová Žaneta cz Běžci sobě!!! 147 chodec
50 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 147 chodec
50 Franerová Míša cz Hujerovi 147 chodec
50 Nenutilová Jana cz Hasiči Kopřivnice 147 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...