Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
1. 2. 2020, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
63 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 5.2.2020, 10:13:26
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:42:25 11,17 816 PB
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:43:09 10,98 802
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:43:40 10,85 793
4 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 435 00:43:57 10,78 788
5 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 432 00:44:54 10,56 771
6 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 430 00:46:38 10,16 742
7 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 428 00:47:01 10,08 736
8 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 426 00:47:12 10,04 733
9 Kovář Roman cz AVA 424 00:47:22 10,01 731
10 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:47:37 9,95 727
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:48:04 9,86 720
12 Jor Martin cz BUFF/Pivovar Koníček 419 00:48:20 9,81 716
13 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 418 00:48:34 9,76 713
14 Ručka Richard cz Jump Sport 417 00:49:02 9,67 706
15 Blabla Tomáš cz Olympáci 416 00:49:08 9,65 705
16 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 415 00:49:20 9,61 702
17 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 414 00:49:40 9,54 697
18 Sejkora David cz X-Trail Orlová 413 00:49:58 9,49 693
19 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 412 00:50:08 9,45 691
20 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 411 00:50:15 9,43 689
21 Košut Filip cz Jahůdky 410 00:50:32 9,38 685
22 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 409 00:50:55 9,31 680
23 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 408 00:51:06 9,28 677
24 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 407 00:51:09 9,27 677
25 Kučera Roman cz Team LightBIKE 406 00:51:24 9,22 674
26 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 405 00:51:30 9,20 672
27 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 404 00:51:48 9,15 668
28 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 403 00:51:52 9,14 667
29 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 402 00:51:56 9,13 667
30 Pavlík Víťa cz Modrý gang 401 00:51:59 9,12 666
31 Kimla Jan cz Olympáci 400 00:52:02 9,11 665
32 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 399 00:52:08 9,09 664
33 Škrabánek Petr cz Jump Sport 398 00:52:31 9,03 659
34 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:52:38 9,01 658 PB
35 Hořínek Martin cz Iz 40,31 396 00:52:40 9,00 657
36 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 395 00:52:41 9,00 657
37 Wita Jan cz Team LightBIKE 394 00:52:47 8,98 656 PB
38 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 393 00:52:56 8,95 654
39 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 392 00:52:58 8,95 654
40 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 391 00:53:02 8,94 653 CR PB
41 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 390 00:53:15 8,90 650
42 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 389 00:53:30 8,86 647
43 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 388 00:53:36 8,84 646
44 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 387 00:53:50 8,80 643
45 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 386 00:53:57 8,79 642 PB
46 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 385 00:54:03 8,77 641
47 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 384 00:54:22 8,72 637 PB
48 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 383 00:54:31 8,69 635
49 Frank Pavel cz AVA 382 00:54:38 8,68 634
50 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 381 00:54:41 8,67 633
51 Mazur Martin cz Jump Sport 380 00:54:53 8,64 631
52 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 379 00:54:56 8,63 630
53 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 378 00:55:05 8,61 629 PB
54 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 377 00:55:13 8,58 627
55 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 376 00:55:15 8,58 627
56 Gregor František cz Matrix Team 375 00:55:17 8,57 626
57 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 374 00:55:20 8,57 626
58 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 373 00:55:29 8,54 624
59 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 372 00:55:37 8,52 622
60 Smékal Venca cz SK Černé plíce 371 00:55:42 8,51 622 PB
61 Gula Roman cz Tymphany 370 00:55:47 8,50 621
62 Levinský Lukáš cz Matrix Team 369 00:55:49 8,49 620
63 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 368 00:55:51 8,49 620
64 Skopalík Zbyněk cz AVA 367 00:55:52 8,48 620
65 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 366 00:56:02 8,46 618
66 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 365 00:56:09 8,44 617 PB
67 Misiarz Petr cz Trek 1324 364 00:56:11 8,44 616
68 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 363 00:56:16 8,42 615 PB
69 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 362 00:56:18 8,42 615
70 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 361 00:56:26 8,40 613
71 Bosák Ondřej cz ŠANTÁNEK 360 00:56:40 8,36 611
72 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 359 00:56:44 8,35 610
73 Výduch Luděk cz Tři křížky 358 00:56:58 8,32 608 PB
74 Vojtek Jan cz 357 00:57:00 8,32 607 PB
75 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 356 00:57:08 8,30 606
76 Bartosz David cz Modrá myš 355 00:57:13 8,28 605 PB
77 Oswald Pavel cz Matrix Team 354 00:57:17 8,27 604
78 Salvet Milan cz 353 00:57:23 8,26 603
79 Goláň Josef cz Gogy Team 352 00:57:28 8,25 602
80 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 351 00:57:31 8,24 602 PB
81 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 350 00:57:53 8,19 598
82 Schüler Petr cz Tři křížky 349 00:57:56 8,18 598
83 Collen Malcolm gb Team International!!! 348 00:57:58 8,18 597
84 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 347 00:58:03 8,17 596 PB
85 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 346 00:58:08 8,15 596
86 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 345 00:58:13 8,14 595 PB
87 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 344 00:58:15 8,14 594
88 Petrů Martin cz 343 00:58:27 8,11 592
89 Lauterbach David cz Tymphany 342 00:58:34 8,09 591
90 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 341 00:58:37 8,09 591
91 Skřízala Martin cz RUN99 Havířov 340 00:58:40 8,08 590
92 Slivka Milan sk ŽABKA ČADCA 339 00:58:59 8,04 587 PB
93 Kimla Martin cz Olympáci 338 00:59:02 8,03 586
94 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 337 00:59:09 8,01 585
95 Beneš Pavel cz Opavské dupy 336 00:59:12 8,01 585
96 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 335 00:59:13 8,00 585
97 Melnar Alois cz 334 00:59:14 8,00 584
98 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 333 00:59:20 7,99 583 PB
99 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 332 00:59:21 7,99 583
100 Jašek Radovan cz 331 00:59:23 7,98 583
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...