Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
7. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 3.11.2019 | 4.11.2018 | 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 3.11.2013 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 26.11.2021, 05:58:27
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz AVA 450 00:41:38 10,81 961
2 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 445 00:41:57 10,73 954 PB
3 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 440 00:42:03 10,70 952 PB
4 Klos Viktor cz DK Bikeshop racing team 435 00:42:15 10,65 947
5 Horák Ondřej cz AVA 432 00:42:24 10,61 944
6 Hudeček Petr cz Opavské dupy 430 00:42:51 10,50 934
7 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 428 00:43:28 10,35 921
8 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 426 00:43:44 10,29 915 PB
9 Škuca Zbyněk cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 424 00:44:01 10,22 909
10 Pytlík Jiří cz Jump Sport 422 00:44:12 10,18 905
11 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:44:14 10,17 905
12 Martin Gogela cz AVA 419 00:44:15 10,17 904
13 Kokošek Oldřich cz Sachasport Dynafit 418 00:44:24 10,14 901 PB
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:45:03 9,99 888
15 Tretera Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 416 00:45:27 9,90 881
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:45:41 9,85 876
17 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 414 00:46:08 9,75 867
18 Hlavatík Jan cz Jump Sport 413 00:46:28 9,68 861 PB
19 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:46:49 9,61 855
20 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 411 00:46:51 9,61 854
21 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 410 00:46:53 9,60 854
22 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 409 00:47:00 9,57 851
23 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 408 00:47:07 9,55 849
24 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 407 00:47:18 9,51 846
25 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 406 00:47:23 9,50 845
26 Sejkora David cz X-Trail Orlová 405 00:47:34 9,46 841
27 Jašek Radovan cz 404 00:47:43 9,43 839
28 Michal Mikula sk Čadečka v pohybe 403 00:48:01 9,37 833 PB
29 Ručka Richard cz Jump Sport 402 00:48:04 9,36 833 PB
30 Bajtek Rostislav cz SPK Český Těšín 401 00:48:06 9,36 832 PB
31 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 400 00:48:09 9,35 831 CR
32 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 399 00:48:10 9,34 831 PB
33 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 398 00:48:25 9,29 827 PB
34 Blabla Tomáš cz Olympáci 397 00:48:39 9,25 823
35 Lauterbach David cz Tymphany 396 00:48:44 9,23 821 PB
36 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 395 00:48:50 9,22 820
37 Krajča Stanislav cz AVA 394 00:48:52 9,21 819 CR
38 Stöcker Richard Jr. cz Team LightBIKE 393 00:49:01 9,18 816 PB
39 Výduch Luděk cz Tři křížky 392 00:49:07 9,16 815 PB
40 Jurč Michal cz MOUNTAINTIME team 391 00:49:14 9,14 813
41 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 390 00:49:15 9,14 813
42 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 389 00:49:17 9,13 812
43 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 388 00:49:19 9,12 811
44 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 387 00:49:25 9,11 810
45 Škrabánek Petr cz Jump Sport 386 00:49:38 9,07 806
46 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 385 00:49:47 9,04 804
47 Rymer Collin us Team International!!! 384 00:49:51 9,03 803
48 Košut Filip cz Jahůdky 383 00:49:55 9,02 802
49 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 382 00:50:06 8,98 799
50 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 381 00:50:29 8,91 793
51 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 380 00:50:40 8,88 790
52 Matejovič Daniel cz S-RUN 379 00:50:41 8,88 790 PB
53 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 378 00:50:45 8,87 789
54 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 377 00:50:54 8,84 786 PB
55 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 376 00:51:00 8,82 785
56 Ďurica Michal cz 375 00:51:01 8,82 784
57 Gula Roman cz Tymphany 374 00:51:03 8,81 784 PB
58 Ožanová Zuzana cz 373 00:51:06 8,81 783
59 Cienciala Filip cz Splašení goroli 372 00:51:19 8,77 780
60 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 371 00:51:24 8,75 779
61 Kolář Jakub cz Tři křížky 370 00:51:27 8,75 778
62 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 369 00:51:29 8,74 777 PB
63 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 368 00:51:30 8,74 777
64 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 367 00:51:31 8,74 777
65 Szturc Andrzej cz simple running 366 00:51:33 8,73 776
66 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 365 00:51:35 8,72 776
67 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 364 00:51:36 8,72 776
68 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 363 00:51:37 8,72 775
69 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 362 00:51:41 8,71 774
70 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 361 00:51:57 8,66 770
71 Michalík Michal cz Sachasport Dynafit 360 00:52:00 8,65 770 PB
72 Karásek Jiří cz 359 00:52:02 8,65 769
73 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 358 00:52:05 8,64 768
74 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 357 00:52:12 8,62 767 PB
75 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 356 00:52:14 8,62 766
76 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 355 00:52:22 8,59 764 PB
77 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 354 00:52:27 8,58 763
78 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 353 00:52:34 8,56 761
79 Kučera Roman cz Team LightBIKE 352 00:52:39 8,55 760
80 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 351 00:52:44 8,53 759
81 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 350 00:52:45 8,53 759 PB
82 Misiarz Petr cz Trek 1324 349 00:52:48 8,52 758 PB
83 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 348 00:52:54 8,51 757
84 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 347 00:53:00 8,49 755
85 Pavlorek Adam cz ApréSki Pro Team 346 00:53:03 8,48 754
86 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 345 00:53:06 8,47 754
87 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 344 00:53:18 8,44 751
88 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 343 00:53:29 8,41 748
89 Svoboda Tomáš cz Olympáci 342 00:53:35 8,40 747
90 Staníček Václav cz milujemehory.eu 341 00:53:37 8,39 746
91 Glůza Roman cz RUBIC 340 00:53:44 8,37 745
92 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 339 00:53:45 8,37 745
93 Němec Jakub cz Team International!!! 338 00:53:47 8,37 744
94 Beneš Pavel cz Opavské dupy 337 00:53:59 8,34 741
95 Šimonová Elen cz 336 00:54:03 8,33 740 PB
96 Czylok Pavel cz SPK Český Těšín 335 00:54:12 8,30 738
97 Stöcker Dominik cz Team LightBIKE 334 00:54:13 8,30 738 PB
98 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 333 00:54:14 8,30 738 PB
99 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 332 00:54:15 8,29 738 PB
100 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 331 00:54:22 8,28 736
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...