Ostravice, Mazák - silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2021, 09:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
4 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 11.1.2020 | 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 2.1.2022, 06:33:06
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz AVA 450 00:44:01 8,86 1.159
2 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 445 00:44:53 8,69 1.136 PB
3 Martin Gogela cz AVA 440 00:45:02 8,66 1.132
4 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 435 00:45:53 8,50 1.112
5 Hudeček Petr cz Opavské dupy 432 00:46:06 8,46 1.106
6 Ponek Tibor sk Čadečka v pohybe 430 00:46:16 8,43 1.102
7 Cieslar Jakub cz 428 00:47:20 8,24 1.077
8 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 426 00:47:24 8,23 1.076
9 Wita Jan cz Team LightBIKE 424 00:47:25 8,22 1.076 PB
10 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 422 00:48:12 8,09 1.058 PB
11 Chrappa Richard sk Manín Považská Bystrica 420 00:48:20 8,07 1.055
12 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 419 00:48:32 8,04 1.051
13 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 418 00:48:43 8,01 1.047
14 Hlavatík Jan cz Jump Sport 417 00:49:06 7,94 1.039
15 Swaczyna Petr cz Gruppo Compatto 416 00:49:44 7,84 1.025
16 Valošek Jan cz 415 00:49:55 7,81 1.022
17 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:50:01 7,80 1.020
18 Tretera Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 413 00:50:03 7,79 1.019
19 Sejkora David cz X-Trail Orlová 412 00:50:41 7,69 1.006
20 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:50:49 7,67 1.004
21 Bukovjan Filip cz KESBUK 410 00:50:52 7,67 1.003
22 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 409 00:50:54 7,66 1.002 PB
23 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 408 00:51:00 7,65 1.000
24 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 407 00:51:04 7,64 999
25 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 406 00:51:11 7,62 996
26 Krajča Stanislav cz AVA 405 00:51:23 7,59 993 CR
27 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 404 00:51:36 7,56 988 CR
28 Ručka Richard cz Jump Sport 403 00:51:59 7,50 981
29 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 402 00:52:22 7,45 974
30 Lachnit Jan cz AVA 401 00:52:28 7,43 972
31 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 400 00:52:32 7,42 971
32 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 399 00:52:52 7,38 965 PB
33 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 398 00:52:56 7,37 963
34 Jašek Radovan cz SK ZaFaR Frenštát p.R 397 00:53:01 7,36 962 PB
35 Balcar Marek cz www.lhut.cz 396 00:53:06 7,34 960
36 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 395 00:53:09 7,34 960
37 Jurečka Tomáš cz 394 00:53:10 7,34 959
38 Cienciala Filip cz Splašení goroli 393 00:53:16 7,32 957
39 Blabla Tomáš cz Olympáci 392 00:53:20 7,31 956
40 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 391 00:53:32 7,29 953
41 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 390 00:53:38 7,27 951
42 Zeman Marek cz Beskydské Bestie 389 00:53:41 7,26 950
43 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 388 00:53:47 7,25 948
44 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 387 00:53:49 7,25 948
45 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 386 00:53:55 7,23 946
46 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 385 00:54:02 7,22 944
47 Gula Roman cz Tymphany 384 00:54:10 7,20 942 PB
48 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 383 00:54:20 7,18 939
49 Výduch Luděk cz Tři křížky 382 00:54:27 7,16 937
50 Skopalík Zbyněk cz AVA 381 00:54:30 7,16 936
51 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 380 00:54:37 7,14 934
52 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 379 00:54:42 7,13 932
53 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 378 00:54:44 7,13 932 PB
54 Škrabánek Petr cz Jump Sport 377 00:54:51 7,11 930
55 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 376 00:54:57 7,10 928
56 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 375 00:54:59 7,09 928
57 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 374 00:55:02 7,09 927
58 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 373 00:55:07 7,08 925
59 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 372 00:55:11 7,07 924
60 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 371 00:55:18 7,05 922
61 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 370 00:55:25 7,04 920
62 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 369 00:55:26 7,04 920
63 Kučera Roman cz Team LightBIKE 368 00:55:43 7,00 915
64 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 367 00:55:52 6,98 913
65 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 366 00:55:53 6,98 913
66 Kolář Jakub cz Tři křížky 365 00:56:00 6,96 911
67 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 364 00:56:08 6,95 909
68 Jurč Michal cz MOUNTAINTIME team 363 00:56:15 6,93 907
69 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 362 00:56:23 6,92 905
70 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 361 00:56:31 6,90 902
71 Kimla Jan cz Olympáci 360 00:56:32 6,90 902
72 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 359 00:56:50 6,86 897
73 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 358 00:57:19 6,80 890
74 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 357 00:57:25 6,79 888
75 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 356 00:57:31 6,78 887
76 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 355 00:57:38 6,77 885
77 Kučera Vojtěch cz forman cinelli 354 00:57:41 6,76 884
78 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 353 00:57:47 6,75 883
79 Svoboda Tomáš cz Olympáci 352 00:57:52 6,74 881
80 Oswald Vít cz Matrix Team 351 00:57:53 6,74 881
81 Němec Jakub cz Team International!!! 350 00:58:01 6,72 879
82 Chrappa Bronislava sk Manín Považská Bystrica 349 00:58:01 6,72 879
83 Misiarz Petr cz Trek 1324 348 00:58:05 6,71 878
84 Szturc Andrzej cz simple running 347 00:58:07 6,71 878
85 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 346 00:58:09 6,71 877
86 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 345 00:58:18 6,69 875
87 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 344 00:58:21 6,68 874 PB
88 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 343 00:58:53 6,62 866
89 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 342 00:58:56 6,62 865
90 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 341 00:58:59 6,61 865
91 Hanke David cz Hasiči Kopřivnice 340 00:59:01 6,61 864
92 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 339 00:59:10 6,59 862
93 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 338 00:59:23 6,57 859
94 Pivoňka Martin cz RuMMM 337 00:59:29 6,56 857
95 Weissová Zuzana cz Gumárny Zubří 336 00:59:31 6,55 857
96 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 335 00:59:50 6,52 852
97 Šimonová Elen cz 334 01:00:01 6,50 850
98 Lauterbach David cz Tymphany 333 01:00:03 6,49 849
99 Němeček Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 332 01:00:11 6,48 847
100 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 331 01:00:13 6,48 847
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...