Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
19. 11. 2005, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 20.11.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Haman Martin cz Maxidek Cannondale 97 00:00:00
2 Raška Zbyněk cz CKVK 1 94 00:00:00
3 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 90 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 88 00:00:00
6 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 87 00:00:00
7 Figura Michal cz Náhorní Karabach 86 00:00:00
8 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 85 00:00:00
9 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
10 Petráš Martin cz CKVK 1 83 00:00:00
11 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
12 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 81 00:00:00
13 Ponek Marian sk Starci 80 00:00:00
14 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 79 00:00:00
15 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 78 00:00:00
16 Kacíř Zdeněk cz Český Těšín 77 00:00:00
17 Ondřejka Míra cz CKVK 1 76 00:00:00
18 Náhlík Marek cz ZOMBIE 75 00:00:00
19 Choleva Petr cz STS Chvojkovice-Brod 74 00:00:00
20 Michal Robert cz Vigvam Bike 73 00:00:00
21 Pargač Dušan cz Lysohlávky 72 00:00:00
22 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 71 00:00:00
23 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 70 00:00:00
24 Dudis cz Vortex 69 00:00:00
25 Litvik Miroslav sk Starci 68 00:00:00
26 Fefko Miroslav cz Starci 67 00:00:00
27 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 66 00:00:00
28 Knápek Martin cz Lysohlávky 65 00:00:00
29 Šitavanc Jiří cz Lysohlávky 64 00:00:00
30 Ivo Had Pítr cz Lysohlávky 63 00:00:00
31 Kubín Jiří cz HK Opava 62 00:00:00
32 Groš Štefan vk FOTO Morava 61 00:00:00
33 Krkoška Václav cz Horská Družba 60 00:00:00
34 Daniel Filip cz CKVK 2 59 00:00:00
35 Krpec Lukáš cz CKVK 1 58 00:00:00
36 Pištěk Marian cz Starci 57 00:00:00
37 Novotný Jiří cz Lysohlávky 56 00:00:00
38 Balko Peter cz Triskáči FM 1 55 00:00:00
39 Švidernoch Jakub cz Gruppo Compatto 54 00:00:00
40 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 53 00:00:00
41 Vávra Marek cz Cinelli Morning Sky 52 00:00:00
42 Letavay Filip cz Starci 51 00:00:00
43 Žarlok Zdeněk cz CK Vlastibor Konečný 50 00:00:00
44 Šumbera Jan cz Vigvam Bike 49 00:00:00
45 Horák Jiří cz Sám za sebe 48 00:00:00
46 Hapala Radim cz Beskyd Bike 47 00:00:00
47 Ševčíková Jana cz Bike One 46 00:00:00
48 Václavek Pavel cz Horská Družba 45 00:00:00
49 Tkáč Petr cz Gruppo Compatto 44 00:00:00
50 Lindák Milan cz Silesia Orlová 43 00:00:00
51 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 42 00:00:00
52 Bezunk Ondřej cz Gruppo Compatto 41 00:00:00
53 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 40 00:00:00
54 Harabiš Radim vk CKVK 2 39 00:00:00
55 Raška František cz CKVK 1 38 00:00:00
56 Turek Petr cz Vigvam Bike 37 00:00:00
57 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 36 00:00:00
58 Bucháček Tomáš cz Gruppo Compatto 35 00:00:00
59 Toman Jacek pl Gruppo Compatto 34 00:00:00
60 Mareš ??? cz Silesia Orlová 33 00:00:00
61 Krejčí Lukáš cz Triskáči FM 1 32 00:00:00
62 Najser Tomáš cz Bike One 31 00:00:00
63 Jurečka Roman cz CKVK 2 30 00:00:00
64 Kovalovský ??? cz Silesia Orlová 29 00:00:00
65 Šesták Karel cz Zahrádkáři Kersku 28 00:00:00
66 Rábl Martin cz Zahrádkáři Kersku 27 00:00:00
67 Turek Josef cz Zahrádkáři Kersku 26 00:00:00
68 Bebčák Josef sk Starci 25 00:00:00
69 Čížová Helena cz CKVK 2 24 00:00:00
70 Kratochvílová Eva cz Silesia Orlová 23 00:00:00
71 Velička Petr cz Náhorní Karabach 22 00:00:00
72 Kovařík David cz Silesia Orlová 21 00:00:00
73 Vrubel Tomáš cz MHC Karviná 20 00:00:00
74 Zawadzká Simona cz Silesia Orlová 19 00:00:00
75 Bartoš Michal cz Silesia Orlová 18 00:00:00
76 Ježová Jana cz Silesia Orlová 17 00:00:00
77 Mejstříková Jana cz Silesia Orlová 16 00:00:00
78 Poledník David cz Silesia Orlová 15 00:00:00
79 Rozkydalová Ivet cz X-AIR Ostrava 14 00:00:00
80 Bartoň Jaroslav cz CKVK 2 13 00:00:00
81 Kaňák Jan cz Triskáči FM 1 12 00:00:00
82 Novotná Hana cz Bike One 11 00:00:00
83 Novotná Martina cz Bike One 10 00:00:00
84 Kmeťková Eva cz Fan Club CKVK 9 00:00:00
85 Sigmundová Iveta cz Fan Club CKVK 8 00:00:00
86 Prašivka Míra vk Fan Club CKVK 7 00:00:00
87 Hudeček Nikola cz UFO Bike 6 00:00:00
88 Borsiczká Simona cz Silesia Orlová 5 00:00:00
89 Ligocká Gabriela cz Silesia Orlová 4 00:00:00
90 Zawadzki Libor cz Silesia Orlová 3 00:00:00
91 Kubínová Klára cz HK Opava 2 00:00:00
92 Kubínová Šárka cz HK Opava 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...