Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
20. 11. 2004, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 21.11.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Haman Martin cz SKI Centrum Odry 56 00:00:00
2 Holiš Martin cz SKI Centrum Odry 53 00:00:00
3 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 51 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 49 00:00:00
5 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 47 00:00:00
6 Šták Daniel cz Přízrak Baník Ostrava 46 00:00:00
7 Bednář Jan cz STS Chvojkovice Brod 45 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 44 00:00:00
9 Greipel Tomáš cz V.I.B. 43 00:00:00
10 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 42 00:00:00
11 Ivanov Nikola bg Bulharská Národní Repre 41 00:00:00
12 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 40 00:00:00
13 Náhlík Marek cz ZOMBIE 39 00:00:00
14 Choleva Petr cz STS Chvojkovice Brod 38 00:00:00
15 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 37 00:00:00
16 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 36 00:00:00
17 Frýdl Tomáš cz AVZO Zděchov 35 00:00:00
18 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 34 00:00:00
19 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 33 00:00:00
20 Wontor Hynek cz Ostrava 32 00:00:00
21 Kapler Radim cz V.I.B. 31 00:00:00
22 Krkoška Václav cz Pstružáci 30 00:00:00
23 Rábl Martin cz Medium Soft Bike Team 29 00:00:00
24 Švidernoch Jakub cz SK Jiří Team Ostrava 28 00:00:00
25 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 27 00:00:00
26 Bollo Roman cz Medium Soft Bike Team 26 00:00:00
27 Novotná Alexandra cz TiS F-M 25 00:00:00
28 Vilhelm Václav vk TiS F-M 24 00:00:00
29 Fefko Miroslav cz Žabka 23 00:00:00
30 Ponek Marian sk Žabka 22 00:00:00
31 Hapala Rades cz Hokórek 21 00:00:00
32 Pilčík Adam cz V.I.B. 20 00:00:00
33 Cígler Jakub cz Pomalu se večer blíží 19 00:00:00
34 Ševčíková Jana cz Spooki 18 00:00:00
35 Balko Peter cz TiS F-M 17 00:00:00
36 Matýsek Jiří cz Suchý listí prdel čistí 16 00:00:00
37 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 15 00:00:00
38 Geoff William gb SK Jiří Team Ostrava 14 00:00:00
39 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 13 00:00:00
40 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 12 00:00:00
41 Ondřejová Jitka cz V.I.B. 11 00:00:00
42 Moslerová Marcela cz V.I.B. 10 00:00:00
43 Hudeček Nikola cz UFO Bike 9 00:00:00
44 Blažek Tomáš cz TiS F-M 8 00:00:00
45 Kaňák Jan junior cz TiS F-M 7 00:00:00
46 Španihel Kuba cz TiS F-M 6 00:00:00
47 Procházková Kamila cz Pomalu se večer blíží 5 00:00:00
48 Koštál Radek cz Pomalu se večer blíží 4 00:00:00
49 Velička Petr cz Pomalu se večer blíží 3 00:00:00
50 Kaňák Jan cz TiS F-M 2 00:00:00
51 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...