Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
27. 11. 2004, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 28.11.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Haman Martin cz SKI Centrum Odry 73 00:00:00
2 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 70 00:00:00
3 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 68 00:00:00
4 Holiš Martin cz SKI Centrum Odry 66 00:00:00
5 Šták Daniel cz Přízrak Baník Ostrava 64 00:00:00
6 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 63 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
8 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 61 00:00:00
9 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 60 00:00:00
10 Bitala Václav cz Rožnov p/R. 59 00:00:00
11 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 58 00:00:00
12 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 57 00:00:00
13 Greipel Tomáš cz V.I.B. 56 00:00:00
14 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 55 00:00:00
15 Branž Martin cz V.I.B. 54 00:00:00
16 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 53 00:00:00
17 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 52 00:00:00
18 Náhlík Marek cz ZOMBIE 51 00:00:00
19 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 50 00:00:00
20 Ondřej Navrátil cz Rožnov p/R. 49 00:00:00
21 Kopřiva Petr cz Bike One 48 00:00:00
22 Václavek Pavel cz Horská Družba 47 00:00:00
23 Berková Renata cz Bike One 46 00:00:00
24 Wontor Hynek cz Ostrava 45 00:00:00
25 Navrátil Marek cz SK SP Kylešovice 44 00:00:00
26 Krkoška Václav cz Pstružáci 43 00:00:00
27 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 42 00:00:00
28 Hapala Rades cz Hokórek 41 00:00:00
29 Fefko Miroslav cz Žabka 40 00:00:00
30 Ponek Marian sk Žabka 39 00:00:00
31 Balko Peter cz TiS F-M 38 00:00:00
32 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 37 00:00:00
33 Pilčík Adam cz V.I.B. 36 00:00:00
34 Pargač Dušan cz Vysot Sport MTB 35 00:00:00
35 Ševčíková Jana cz Spooki 34 00:00:00
36 Letavovy Matěj cz Žabka 33 00:00:00
37 Knopp Petr cz JZD No Fear 32 00:00:00
38 Švidernoch Jakub cz SK Jiří Team Ostrava 31 00:00:00
39 Novotná Alexandra cz TiS F-M 30 00:00:00
40 Knápek Martin cz Vysot Sport MTB 29 00:00:00
41 Novotný Jiří cz Vysot Sport MTB 28 00:00:00
42 Vilhelm Václav vk TiS F-M 27 00:00:00
43 Haška Ivan cz Pstružáci 26 00:00:00
44 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 25 00:00:00
45 Matýsek Jiří cz Suchý listí prdel čistí 24 00:00:00
46 Hromádka Jakub cz Pomalu se večer blíží 23 00:00:00
47 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 22 00:00:00
48 Cígler Jakub cz Pomalu se večer blíží 21 00:00:00
49 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 20 00:00:00
50 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 19 00:00:00
51 Vrzgula Jan cz Podivný Burlák 18 00:00:00
52 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 17 00:00:00
53 Peč Martin cz Cyklo Team H&F 16 00:00:00
54 Babinec Rostislav cz Podivný Burlák 15 00:00:00
55 Lacek Jiří cz V.I.B. 14 00:00:00
56 Kaňák Jan junior cz TiS F-M 13 00:00:00
57 Ondřejová Jitka cz V.I.B. 12 00:00:00
58 Procházková Kamila cz Pomalu se večer blíží 11 00:00:00
59 Blažek Tomáš cz TiS F-M 10 00:00:00
60 Linhartová Beáta cz Gruppo Compatto 9 00:00:00
61 Peterek Jan cz Pomalu se večer blíží 8 00:00:00
62 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 7 00:00:00
63 Kaňák Jan cz TiS F-M 6 00:00:00
64 Rábl Martin cz Medium Soft Bike Team 5 00:00:00
65 Ulman Rostislav cz Medium Soft Bike Team 4 00:00:00
66 Matýsek Vlasta cz Suchý listí prdel čistí 3 00:00:00
67 Šigut Martin cz Pomalu se večer blíží 2 00:00:00
68 Velička Petr cz Pomalu se večer blíží 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...