Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
12. 2. 2005, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 13.2.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 44 00:52:19 7,80 1.008
2 Bohatý Tomáš cz X-AIR Ostrava 41 00:00:00
3 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 39 00:00:00
4 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 37 00:00:00
5 Adámek Jan cz Cinelli Morning Sky 35 00:00:00
6 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 34 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 33 00:00:00
8 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 32 00:00:00
9 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 31 00:00:00
10 Greipel Tomáš cz V.I.B. 30 00:00:00
11 Václavek Pavel cz Horská Družba 29 00:00:00
12 Krkoška Václav cz Pstružáci 28 00:00:00
13 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 27 00:00:00
14 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 26 00:00:00
15 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 25 00:00:00
16 Bohatá Kateřina cz X-AIR Ostrava 24 00:00:00
17 Branž Martin cz V.I.B. 23 00:00:00
18 Stuchlík Jiří cz KMP 22 00:00:00
19 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 21 00:00:00
20 Rohel Břetislav cz KMP 20 00:00:00
21 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 19 00:00:00
22 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 18 00:00:00
23 Ševčíková Jana cz Spooki 17 00:00:00
24 Balko Peter cz TiS F-M 16 00:00:00
25 Hruška Martin cz UFO Bike 15 00:00:00
26 Vilhelm Václav vk TiS F-M 14 00:00:00
27 Foral Dan cz X-AIR Ostrava 13 00:00:00
28 Hepper Kamil cz KMP 12 00:00:00
29 Rohel Břetislav jun. cz KMP 11 00:00:00
30 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 10 00:00:00
31 Rohelová Liba cz KMP 9 00:00:00
32 Mazur Jiří cz KMP 8 00:00:00
33 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 7 00:00:00
34 Moslerová Marcela cz V.I.B. 6 00:00:00
35 Kapler Radim cz V.I.B. 5 00:00:00
36 Konečná Veronika cz KMP 4 00:00:00
37 Brotka Jiří cz KMP 3 00:00:00
38 Hertl Vítězslav cz KMP 2 00:00:00
39 Gregor Michal cz KMP 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...