Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
26. 2. 2005, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.2.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 106 00:46:59 7,28 1.036 PB
2 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 100 00:00:00
3 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
4 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 92 00:00:00
5 Kamler Josef cz Pomalu se večer blíží 88 00:00:00
6 Greipel Tomáš cz V.I.B. 86 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
8 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
9 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 80 00:00:00
10 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 78 00:00:00
11 Rohel Břetislav cz KMP 76 00:00:00
12 Holub Aleš cz Pomalu se večer blíží 74 00:00:00
13 Krkoška Václav cz Pstružáci 72 00:00:00
14 Labudník Miroslav cz Manín Považská Bystrica 70 00:00:00
15 Václavek Pavel cz Horská Družba 68 00:00:00
16 Ševčíková Jana cz Spooki 66 00:00:00
17 Kapler Radim cz V.I.B. 64 00:00:00
18 Balko Peter cz TiS F-M 62 00:00:00
19 Haška Ivan cz Pstružáci 60 00:00:00
20 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 58 00:00:00
21 Hruška Martin cz UFO Bike 56 00:00:00
22 Davídek Petr cz TiS F-M 54 00:00:00
23 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 52 00:00:00
24 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 50 00:00:00
25 Rohel Břetislav jun. cz KMP 48 00:00:00
26 Novotný Jiří cz Vysot Sport MTB 46 00:00:00
27 Vilhelm Václav vk TiS F-M 44 00:00:00
28 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 42 00:00:00
29 Lacek Jiří cz V.I.B. 40 00:00:00
30 Rohelová Liba cz KMP 38 00:00:00
31 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 36 00:00:00
32 Lavička Jan cz ZOMBIE 34 00:00:00
33 Náhlík Marek cz ZOMBIE 32 00:00:00
34 Janošcová Monika cz Horská Družba 30 00:00:00
35 Mazur Jiří cz KMP 28 00:00:00
36 Konečná Veronika cz KMP 26 00:00:00
37 Hudeček Nikola cz UFO Bike 24 00:00:00
38 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 22 00:00:00
39 Kaňák Jan cz TiS F-M 20 00:00:00
40 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 18 00:00:00
41 Velička Petr cz Pomalu se večer blíží 16 00:00:00
42 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 14 00:00:00
43 Kavan Lukáš cz OPM Devils 12 00:00:00
44 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 10 00:00:00
45 Knápek Martin cz Vysot Sport MTB 8 00:00:00
46 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 6 00:00:00
47 Skála Karel cz ZOMBIE 4 00:00:00
48 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 2 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...