Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2003, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 9.11.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Mikulenka Petr cz FM Šnek 47 00:00:00
2 Šták Daniel cz Sokol Žabeň 43 00:00:00
3 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 40 00:00:00
4 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 37 00:00:00
5 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 35 00:00:00
6 Lepíček Mirek cz Šnek 34 00:00:00
7 Blahut Radek cz JOKO Velamos 33 00:00:00
8 Ručka Richard cz Palermo 32 00:00:00
9 Matýsek Vlasta cz Palermo 31 00:00:00
10 Náhlík Marek cz ZOMBIE 30 00:00:00
11 Hudeček Petr cz YOGi Racing 29 00:00:00
12 Figura Michal cz YOGi Racing 28 00:00:00
13 Kapler Radim cz RB 27 00:00:00
14 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 26 00:00:00
15 Kubín Jiří cz RB 25 00:00:00
16 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 24 00:00:00
17 Hartmann Roman cz Stevens 23 00:00:00
18 Velička Petr cz 1.FC Mosting 22 00:00:00
19 Frýdl Tomáš cz 21 00:00:00
20 Rodryč Michal cz Palermo 20 00:00:00
21 Cígler Jakub cz Bike 2000 19 00:00:00
22 Čer Tomáš cz Tazmania 18 00:00:00
23 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 17 00:00:00
24 Davídek Petr cz Cinelli Morning Sky 16 00:00:00
25 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 15 00:00:00
26 Greipel Tomáš cz RB 14 00:00:00
27 Janovský Radim cz Důl Paskov 13 00:00:00
28 Šigut Martin cz Pink Panther 12 00:00:00
29 Vilhelm Václav vk TiS F-M 11 00:00:00
30 Peč Martin cz Cyklosport H&F 10 00:00:00
31 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 9 00:00:00
32 Ševčíková Jana cz Spooki 8 00:00:00
33 Světlíková Vendula cz Spooki 7 00:00:00
34 Skála Karel cz ZOMBIE 6 00:00:00
35 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 5 00:00:00
36 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 4 00:00:00
37 Figurová Petra cz Orlik Racing Team 3 00:00:00
38 Náhlíková Eva cz Spooki 2 00:00:00
39 Haman Martin cz Hokor Rožnov 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...