Lukšinec - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Lukšinec - Lysá hora
Datum:
29. 11. 2003, 10:00
Délka:
2,5 km
Převýšení:
380 m

Porovnat s etapou 28.12.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 30.11.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Haman Martin cz Hokor Rožnov 53 00:15:57 9,40 1.429
2 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 50 00:16:02 9,36 1.422
3 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 48 00:16:10 9,28 1.410
3 Konečný Lukáš cz CK Konečný 48 00:16:10 9,28 1.410
5 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 44 00:16:00 9,38 1.425
6 Heinrich Lukáš cz Cyklosport H&F 43 00:16:50 8,91 1.354
7 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 42 00:17:02 8,81 1.339
8 Figura Michal cz YOGi Racing 41 00:17:13 8,71 1.324
9 Blahut Radek cz JOKO Velamos 40 00:17:25 8,61 1.309
10 Hudeček Petr cz YOGi Racing 39 00:17:32 8,56 1.300
11 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 38 00:17:54 8,38 1.274
12 Vysocký Vladimír cz Cinelli Morning Sky 37 00:17:55 8,37 1.273
13 Najser Tomáš cz Bike One 36 00:18:01 8,33 1.265
14 Teslík Petr cz ? 35 00:18:20 8,18 1.244
15 Berková Renata cz RB 34 00:18:30 8,11 1.232
16 Kapler Radim cz RB 33 00:18:39 8,04 1.223
17 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 32 00:19:05 7,86 1.195
18 Rodryč Michal cz Palermo 31 00:19:09 7,83 1.191
19 Cígler Jakub cz Bike 2000 30 00:19:00 7,89 1.200
20 Kubín Jiří cz RB 29 00:19:17 7,78 1.182
21 Náhlík Marek cz ZOMBIE 28 00:19:23 7,74 1.176
22 Matýsek Vlasta cz Palermo 27 00:19:44 7,60 1.155
23 Hájek Michal cz BSC Opava 26 00:19:00 7,89 1.200
24 Hartmann Roman cz Stevens 25 00:20:00 7,50 1.140
25 Dudis cz ? 24 00:20:14 7,41 1.127
26 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 23 00:20:18 7,39 1.123
27 Greipel Tomáš cz RB 22 00:20:24 7,35 1.118
28 Janovský Radim cz Důl Paskov 21 00:20:25 7,35 1.117
29 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 20 00:21:05 7,11 1.081
30 Knopp Petr cz JZD Palkovice s.r.o. 19 00:21:19 7,04 1.070
31 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 18 00:21:43 6,91 1.050
32 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 17 00:22:18 6,73 1.022
33 Zych Jaroslav cz ? 16 00:22:30 6,67 1.013
34 Peč Martin cz Cyklosport H&F 15 00:23:23 6,41 975
35 Vilhelm Václav vk TiS F-M 14 00:23:42 6,33 962
36 Wágner Petr cz Dukla Frydek aj ten Mirek 13 00:23:54 6,28 954
37 Uhlíř Filip cz Paznechti 12 00:25:42 5,84 887
38 Ševčíková Jana cz Spooki 11 00:25:52 5,80 881
39 Ondřejová Jitka cz RB 10 00:26:50 5,59 850
40 Moslerová Marcela cz RB 9 00:28:15 5,31 807
41 Macura Nikos cz Paznechti 8 00:28:20 5,29 805
42 Ligocký Rudolf cz Paznechti 7 00:31:07 4,82 733
43 Schelte Katharine cz Německo 6 00:31:31 4,76 723
44 Rabinská Irena cz Cyklosport H&F 5 00:32:10 4,66 709
45 Hudeček Nikola cz UFO Bike 4 00:34:15 4,38 666
46 Uhlířová Eva cz JOKO Velamos 3 00:35:26 4,23 643
47 Náhlíková Eva cz Spooki 2 00:36:50 4,07 619
48 Pirunčíková Simona cz Spooki 1 00:37:45 3,97 604
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...