3in1

Jak jistě všichni víte, součástí sobotní Ostravické etapy je i speciální Long verze s názvem 3in1. Když tento závod před lety vznikl, neměl s podobnými běhy téměř nikdo zkušenosti a byl to opravdový unikát. V dnešní ULTRA Extrémní době může se svými parametry připadat kdekomu jednoduchý a krátký... Proto zejména při seběhu volí metodu Střemhlav, popřípadě Hlava nehlava... Pokud není moc sněhu, tak takovému člověku hrozí třeba roztržené koleno... Letos však máme sněhu až moc, takže v sázce je nejen vypíchnuté oko v tunelu pod Malchorem, ale především pověst Lysacupu! Každý z nás kdo poběží dolů k Bezruči by měl myslet nejen na své zdraví, ale také na turisty, kterých bude v úzkém chodníku určitě mraky!!!

Prosím, buďte opatrní a hlavně ohleduplní vůči ostatním lidem aby tento závod nezůstal jen historií...

Registrace k závodu

Trasa závodu

celý článek

Ostravické etapy

Čekají nás v rychlém sledu dvě Ostravické etapy, což pro nás znamená že parkování a další zázemí máme zajištěno v Beskydském pivovárku. Tuto neděli budeme startovat na Mazáku a etapu není třeba nijak zvlášť představovat. No a příští sobotu poběžíme klasiku od železničního přejezdu v Ostravici, která má přívlastek 3in1. O co jde si můžete přečíst ZDE!

celý článek

Masky

Jako každý rok tady máme soutěž o nejlepší masku. Hlasovat můžete tu. Vyberte tři své favority a my to už nějak spočítáme. Aby to bylo dobrodružnější, počty hlasů zveřejníme až po ukončení hlasování (v sobotu 12.1. ve 23:59).

Díky všem fotografům! Díky všem maskáčům!

 

P.S.: Neposlali jste nám žádnou inspiraci, takže předvýběr byl letos na nás ;-)

celý článek

Náročná etapa přes Ivančenu se povedla!

Hustě sněžení, nová trať a neznalost terénu. Takto by se dala charakterizovat dnešní etapa, na kterou se bude jistě dlouho vzpomínat. Výsledky však ještě musí projít určitou cenzurou ? proto berte nynější výsledky s rezervou... Jistě však je, že dnešní etapu ovládl Víta Otevřel a Barča Macurová!

celý článek

10.etapa Hotel Bezruč

Takže vážení, v sobotu budeme startovat v 10:00 od spodního parkoviště pod Bezručem (tam kde je bufet 3in1) a poběžíme trasu č.1 kterou jste si sami vybrali! 

Převážení po Vánocích
Sobotní etapa bude speciální ještě z jednoho důvodu, a to proto, že bude probíhat kontrolní převážení po Vánocích! Všichni zájemci o zařazení do kategorie nad 200 liber (90,7 kg), zastavte se za náma před startem a zkontrolujem, jestli jste tam zařazeni právem, anebo máte-li nárok se k této kategorii hrdě připojit!

No a aby těch zpráv v Novém roce nebylo málo, partner Restart-energy.cz přichází s novými produkty Aminodrink a Smoothie, sleva pro účastníky lysacupu dále trvá, stejně tak i doprava na start etapy...

jo, a samozřejmě musíme vyhlásit i nejlepší masky Silvestrovské etapy !!! Takže nám prosím posílejte vaše tipy!

celý článek

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

Válec 18.1., 21:17

Je Opuvská mrtvola!


Ryscak 18.1., 18:21

Valec už se těším.....


Valec 18.1., 18:11

zítra běžím frajeři !


Vladěnkóóóóóó 18.1., 09:41

srdíčkosrdíčkosrdíčkosrdíčkosrdíčkosrdíčko + srdíčko


KČV Hrabová 17.1., 22:47

Děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali v soutěži masek. Nic však není zadarmo. Na zpáteční cestě jsme zlomili ski (starou lyži). Fotografie z naší výpravy můžete zhlédnout zde: odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1
27.1., 17:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy