závěrečné informace III.

Jistě už se nemůžete dočkat jak to vlastně bude v sobotu probíhat... Startujeme v 10:00 od Rajské Boudy ve třech výkonnostních vlnách (skupiny). Běží se o dvojnásobné body, takže kdo nebude, o hodně příjde! Potom rychle okoupat, navoňat, přezout boty a hurá do Restaurace pod Borovou, kde pro nás bude připravený sál. Samotné vyhlášení začne zhruba v půl čtvrté, ovšem kdo chce chytnout stůl, musí dojít o dost dřív. Nebojte nudit se nebudete... Po ocenění nejlepších proběhne tombola (budem rádi, když něco doneste;-) a vše zakončí svou hudební produkcí loňská kapela na jejiž jméno si nikdo nepamatuje :-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy