Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

nejmenovany clen vyboru 5.11.2013, 12:23

Martine a spol., pokud na to mas, juniory v nasledujicich 16 etapach bez problemu porazis, pokud ne, nepomuze Ti ani nikomu jinemu ani svecena voda :-) a budme radi ze mladi jakkoliv sportujou a ze vyrustaji nasledovnici, ktere to treba jednou bude bavit jako nas...

Džin 5.11.2013, 12:19

To Radim a Radek - 120 % souhlas!! Pokud nejde o život,tak jde o h...o!! :-) Prolog je mrtvý-ať žije Krásná!!

Radim 5.11.2013, 11:29

Asi je zbytečné řešit pravidla, které jsou dané. Velitel řekl "bo tak život chode". To jestli a do jaké míry to ovlivní výsledky celkové se uvidí až po Silvestrovských škrtech a po závěrečné. Můžeme být rádi, že nešlo o body dvojité :). Jestli má někdo vyhrát a on už někdo vyhrát musí, nemělo by ho pár bodíků a už vubec né v první etapě mrzet. Dopřejme i jiným ať si užijou ten pocit bojovat o příčky nejvyžší. I to může být pro mladé sportovce motivace, které je v dnešní době hodně málo. Nekažme jim radost z jejich slušných výkonů touto diskuzí. Hodně lidí se mě ptá, kdo to je a jakto že más Filip předběhl o tolik minut atd. Možná by vše vyřešila jen kolonka s délkou tratě, nebo pravdivé údaje o rychlosti a stoupavosti. Tak jako tak už nediskutujme a pojďme se těšit na další krásné etapy, třeba z Krásné :)

Radek 5.11.2013, 09:34

Vážení, ... honíte tady vodu! Vždyť pravidla určuje přeci organizátor a ten to vymyslel takhle, první a poslední etapa má své zvláštnosti, tak jaképak diskuze???!!! Poslední etapa se také vybíhá podle umístění s 2,5 a 5 min. handycapem a to nemá protesty žádný???!!! Na Vás závodnících je, abyste si závod užili a ne se tady hádali. Co Vy na to? Fanda Lysacupu

Fido 5.11.2013, 09:23

Ahoj Kubo, v sobotu máme v Krmelíně zastávku, kolem 8:20, takže se klidně přidej, tel. 732974161

Víťa 5.11.2013, 08:56

Veroniko, jde o fair play myslím, a pokud někdo běží méně než někdo jiný a je potom klasifikován jako vítěz v pořádku není! Vůbec nechápu ten mechanismus hodnocení, neměli mít snad vlastní kategorii s vlastní délkou trati??? .... Nebojte závist ve mně nebouří ani ambice a výkonnost být tak vysoko nemám, ale prostě mi to hlava nebere...

Jakub 5.11.2013, 07:13

Ahoj, má někdo v sobotu cestu přes Krmelín ?

Roman 4.11.2013, 22:41

Tak pro mě je to první pozitivní zpráva - Veronika není chladná :-). Jak tě poznám v sobotu na Lysé? Já budu dost rozpálený v Kameňáku...:-)). Sportu zdar

Veronika 4.11.2013, 21:48

Myslela jsem si, že jsme sportovci. Bohužel chování mnohých dospělých mužů zde, tomu vůbec neodpovídá. Přestaňte už tady honit svá mužská ega a chovejte se jako lidi, kteří mají rádi hory a lysa cup jako takový. Diskuze,kterou tady rozpoutala výhra mladého kluka, mě už opravdu nenechala chladnou... :)

Adam 4.11.2013, 21:04

Martine, v sobotu jím to oplatíš a už to nechte být ;)

Honza 4.11.2013, 20:55

Buďte v klidu... napadne první sníh a teplota spadne pod nulu a tady z těchhle mrčounů nepoběží ani jeden... a zůstane jen ta naše Lysacupovská rodina :)

DaG 4.11.2013, 20:13

Díky pořadatelům. Super organizace, super atmosféra, akorát těch schodů tam naskládali jaksi moc.

koci 4.11.2013, 18:27

a tak to dopadá,když se z LC stane masová záležitost...a tak nevinně to začalo viď Hudy? :)

Friki (SKFI) 4.11.2013, 18:18

Proč tu řešíte jednu etapu? Stejně se nejhorší etapy škrtají, takže to na celkový výsledek takový dopad mít nebude. Jednou jsem zaslechl, že Lysa cup je jedna rodina, tak to běhejte pro radost ne? ;)

souhlas 4.11.2013, 17:47

s Martinem, a nebo když už chtějí byt kluci vepředu i když neběží celou trať, tak ať se to nepočítá do celkových výsledků, to je spíš nespravedlivé, body můžou ve finále chybět Radimovi třeba celkovému prvnímu místu :-)

LCteam 4.11.2013, 17:47

sportovní hledisko je jedna věc, ale lidské hledisko je věc druhá. Takže teď když si ten klučina vybojoval žlutý trikot, máme mu ho vzít ? ;-) Zdenek Cypra s Honzou Musilem taky marně honili důchodce co ńa Javorník pláchli dřív... ale oba ví, že se to za těch 17etap tak nějak utřepe ;-)

deny 4.11.2013, 17:42

Martine, tohle je závod, který má specifická pravidla. Ty spočívají v tom, že se tady cítí dobře ÚPLNĚ VŠICHNI závodníci. Je naprosto v pořádku vše co kluci dělají pro nás všechny. Proč dvakrát za sezónu nedát šanci jiným, aby se zviditelnili???

martin 4.11.2013, 17:20

takže s tím nesouhlasím,ať jsou kluci klasifikovaní jako junioři na trati s jedním okruhem kolem můstku,ze sportovního hlediska je to dost nefér

LCteam 4.11.2013, 17:15

První a poslední etapa jsou vůči špičce nespravedlivé :-) Kaso se flákal, tak ho předběhl 14 letý klučina, který běžel schody jenom jednou. A tak život chode...

Martin 4.11.2013, 16:59

mě by jako závodníka zajímalo,jak je možné,že před Rádou Kasalíkem je na prvním místě závodník Lukša,osobně jsem celou dobu před sebou viděl jen Radima a nikoho jiného a v televizi je s ním taky rozhovor jako zvítězem!!! diky