Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Roman B. 15.2.2022, 18:33

Jen se chci zeptat kdy bude asi zveřejněna startovala časovky a jaké budou intervaly startu a v jakém výkonostnim pořadí se poběží?Dík za info.


Frantik 14.2.2022, 19:26

Fotky: odkaz »


LCteam hudy 14.2.2022, 17:24

trasu kolem amfiteátru se budu snažit před startem vyznačit ;-)


Casovka 14.2.2022, 16:25

Tome, trasa casovky odkaz » Jedina zmena oproti klasicke etape je, ze se bezi u amfiteatru pres louku


tomas 14.2.2022, 13:25

prosim,kudy presne vede trasa casovky?zrovna u teto etapy neni mapka.budu poprve a kazdy bezi sam.jsem expert na bloudeni...dekuji za pouzitelne rady.


Jakub Cieslar 14.2.2022, 12:12

Ahoj, včera mi při šplhání na Lysou vypadla rukavice . Bylo to tak 2 km před vrcholem, v téměř nejprudší části celého závodu. Po cestě zpátky tam již nebyla. Pokud si tohle čte nálezce, jemuž bude jedna rukavice zbytečná, budu rád za navracení. Děkuji. 725 306 180


David 14.2.2022, 11:58

Další pracovník České televize a vytrhávač z kontextu? :-) Já řešil konstrukt dojmů ostatních ohledně turistů..tzn. jedna věc :-) A ty tady budeš rozdělovat kdo kde smí stát na startu? :-D Prosímtě... je to úsměvné :-)


rteP 14.2.2022, 11:48

Přesně jsem věděl, kdo se ozve. Lidi, nic hrozného jsem nenapsal, nic hrozného se nestalo. Bylo to, je to a bude to stále. Jen jsem si říkal, ze se treba někdo, koho se to týká zamyslí. Není třeba vychladnout Davide, vždyť Ty tady resis neustale své problémy. Určitě se tady nemusíme dohadovat. Co se týká mě, startují tam, kde se postavíme s partou a také musím hodně predbihat. Běhu zdar, LC zvlášť.


David 14.2.2022, 07:57

Petře... nic ve zlém, určitě jsi v reálu kamarádský a možná se i zdravíme, pokud jsi ten Petr, kterého myslím...ale tady jsi zcela evidentně právě ty včera vytrhnul z kontextu věci kde jsou v prudkém rozporu situace jako předbíhání závodníků a předbíhání některých agresivních turistů na což jsem pouze chtěl poukázat, přihlédneme-li k meritu věci výše zmíněné od uživatele, který bude asi příště určovat, kdo ze závodníků si může na startu kde stoupnout dle fyzické zdatnosti.. :-D ..panejo, (hlavně se označ ať víme, že ty jsi ta povolaná osoba k tomuto ):-)Tedy tvůj konstrukt mé "posedlosti" je zcela mylný a jediné co je smutné, že my jako závodníci tady šijeme do sebe takovými kravinami kdo má kde stát tybláho :-) Takže lépe interpretuj, nevytrhávej z kontextu, protože jinak budu mít podezření, že děláš pro Českou televizi...tam jsou podobní experti :-) Snad už to můžem uzavřít a v dobrém se rozejít :-)


Martin 14.2.2022, 00:04

zisi tak kdyz vis ze budes rychlej, tak si proste stupni do te prvni brazdy a nefnukej pak na diskusi.. A nebo si stoupni do druhe, treti, proste tam, kde se na to citis.. nenechat se vyloktit na sartu je taky soucast sportu, stejne jako vedet jesti mas silne uvody, nebo se ti lepe beha ze zadu (typicky Ondra Horak - bezne vyhrava ze treti, ctvrte rady, rozbiha se postupne) Kdyz ma nekdo prehnane sebevedomi neni to dobre, ale kdyz ho ma nekdo naopak prehnane nizke a pak fnuka je to stejne :-P a nemyslim to zle, ani utocne, beh je v tomhle jeste hooodne milosrdny, treba v hokeji by ses s podobnym prstupem nedostal od mantinelu ;-)


Honza 13.2.2022, 21:45

Dnes jsem doběhnul v TOP20 a startoval jsem v TOP50. :-) Prostě někteří borci si stoupnou dopředu vždy, to nemá cenu řešit, každý k tomu v rámci boje o body přistupuje podle své soudnosti. Ale nedaleko pod vrcholem LH se mi stalo, že mi pánové Honza Valošek a Petr Filipec udělali prostor pro předběhnutí, aniž bych je o to žádal. Kluci, díky, krásné gesto. Vždyť to děláme pro zábavu. ;-)


MIro 13.2.2022, 20:57

Video z dnešnej etapy odkaz »


Petr 13.2.2022, 20:47

Davide, jsem rád, že jsem přispěl ke zpříjemnění Tvého odpoledne. Jen si dovolím opravit některé nepřesnosti. Nevím, odkud vyvozuješ, absenci mých konfliktů s turisty. Několik málo jich bylo, i při oné etapě 3 v 1 (ten se snažil kosit všechny), jen mě tak netrápí. A že bych hejtil (krásné české slovo) KAŽDÉHO, tak to už je blízko k překrucování mnou vyřčeného. Ani nehejtím a ani ne každého. Davide, nic ve zlém, pokračuj v dobrém rozpoložení. (Jen se mně zdálo, že jsi po Petrovi zbytečně moc ostře vyjel.)


David 13.2.2022, 20:22

Petře... to vskutku ale tak nefunguje, že když tys nikdy o konflikt nezavadil, tak budeš hejtit každého, kdo ano :-) Agresivní a já? Prosímtě...další dnešní úsměvný bod odpoledne :-)


Stoša 13.2.2022, 19:52

Tak já přidám jeden pozitivní ohlas. V horní vrstevnici nad Kobylankou jsem funěl za Jirkou Bendou, ještě mi chyběly ze tři metry a on asi vycítil moji frekvenci, zastavil, uhnul jednou nohou do závěje a pustil mě, úplně automaticky, vyhrknul jsem dík a rubal dál. Prostě za mě, skvělý mladý džentlmen a soupeř, jen tak dál a je nás v LC naštěstí drtivá většina takových. Mějte se krásně!


Petr 13.2.2022, 19:45

K rtePovi a Davidovi: Petra chápu. Určitě nemá na mysli, jestli někdo z Top 30 stojí v 1. či 2. řadě, anebo vlevo/vpravo. Pokud je tam někdo z Top 70-80, přijde mu to divné. Jeho "nejagresivnější" věta Davide zní: "O co VÁM jde?" (Nejspíš ušetření několika míst, příp. zvyk z dob dřívějších, kdy do špičky patřili.) Tvoje: "Ale asi tak zdatný a zkušený běžec jako diskutér nejsi, tak vychladni.", mně přijde mnohem útočnější a kandidáta na vychladnutí a největšího diskutéra vidím těsně vedle. Jinak, Tvá umanutost zlými turisty je také pozoruhodná. Běháme po TURISTICKÝCH trasách. Koho jiného bychom tam měli potkávat. Že se mezi nimi objeví jednou nějaký agresivní hňup, není nic zvláštního. Kolegyně a kolegové, vše dobré! Těšte se pohybem v krásné přírodě!


Kurri 13.2.2022, 17:39

Tak když už je tu diskuze, tak se omlouvám těm,před kterými jsem si dnes “ustlal" na ledě.:-) Ale jinak. Mě zaráží pohodlnost některých. Lysacup řeší každou etapu že je problém s parkováním a když můžeme parkovat legálně, tak hodně přes polovinu aut stojí u hráze a na mazáku to bylo úplně všude. To jste tak pohodlní běžci, nebo vám je budoucnost LC ukradená.....? Viz. Krásná, Rajská a okolí, Janovice


David 13.2.2022, 17:00

Asi tak...v první dvacce to funguje i tak, že když chceš předběhnout, tak si klidně houkneš a pustím tě. Takhle by to v rámci kolegiality nás závodníků na LC fungovat mohlo, tak se přestaneme štěkat kdo se kam postaví na startu ježis :-) Horší je, když se prodíráš s turisty co ti ještě dají loket u toho ...tady toto co řešíš je úplně jen pro zasmání spíš :-)


Ondra 13.2.2022, 16:22

rteP - prvni dve rady mas top 20, tam neverim, ze se nekdo tlaci, pak uz to je mix a je to proste boj :) Vem si priklad z holek, ty jsou malokdy uplne vepredu, ale stejne se ty nej dostanou do top 40. Dnesek byl uplne pohodovy, kopa mista na predbihani az do toho hangu a pokud te nekdo nekde brzdil, tak si zas byl odpocaty a mohl to pak na rovince narvat, ne? Nicemene, Visalaje minuly tyden to byl jinaci masakr :)


Martin C. 13.2.2022, 15:37

rteP- si predsa na pretekoch keď na to máš tak predbiehaj.