Předplatné - Lysacup 2017

V rámci předplatného není zahrnutá speciální etapa 3in1.

Jak postupovat dále?

Pokud již máš čip z minulého ročníku, zadej údaje o své osobě a přejdi do dalšího kroku. Vyber požadovaný typ předplatného a formulář ulož. Zobrazí se platební údaje, které budou zároveň odeslány na zadanou emailovou adresu.

Pokud čip ještě nemáš, taktéž zadej údaje o své osobě a přejdi do dalšího kroku. Vyber požadovaný typ předplatného (tady pozor, do 15.10. je možno objednat pouze předplatné na všechny etapy - později, pokud zbudou čipy tak i na 5 nebo 10 etap) a formulář ulož. Zobrazí se platební údaje, které budou zároveň odeslány na zadanou emailovou adresu. Záloha na nový čip činí 100 Kč. Rezervace čipu je platná 14 dní. V případě nezaplacení bude čip nabídnut dalším zájemcům.

Volné čipy již došly. Formulář je možno použít pouze k nabití stávajících čipů.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

dan šindelek 1965 olympaci 19.2., 15:46

A kde jsem ja? Byl jsem za Jureckou a před Chmelkovou.


Rosťa B. 19.2., 09:48

odkaz »


Lukáš X-Trail 18.2., 23:06

Zdravím a zasílám dnešní fota z kopca :-) Až na ten sníh v hledáčku, to bylo vše v naprostém pořádku.. Mějte se a hurááá příští sobotu ;-) odkaz »


Luďa 18.2., 19:57

Tak, děti, já si vezmu LC dovolenou, a vy zapomenete tolik čipů!!! :-) No, ale hlavně, výsledky už budou za chvilku. Veškeré dnešní problémy padají na mou hlavu a omlouvám se Vladěnkám a Zbyňkovi, že to nevyšlo na první dobrou! ;-)


Pavel Ž 18.2., 17:39

Pár mizerných fotek z vrcholu........ odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Další etapy