Předplatné - Lysacup 2017

V rámci předplatného není zahrnutá speciální etapa 3in1.

Jak postupovat dále?

Pokud již máš čip z minulého ročníku, zadej údaje o své osobě a přejdi do dalšího kroku. Vyber požadovaný typ předplatného a formulář ulož. Zobrazí se platební údaje, které budou zároveň odeslány na zadanou emailovou adresu.

Pokud čip ještě nemáš, taktéž zadej údaje o své osobě a přejdi do dalšího kroku. Vyber požadovaný typ předplatného (tady pozor, do 15.10. je možno objednat pouze předplatné na všechny etapy - později, pokud zbudou čipy tak i na 5 nebo 10 etap) a formulář ulož. Zobrazí se platební údaje, které budou zároveň odeslány na zadanou emailovou adresu. Záloha na nový čip činí 100 Kč. Rezervace čipu je platná 14 dní. V případě nezaplacení bude čip nabídnut dalším zájemcům.

Volné čipy již došly. Formulář je možno použít pouze k nabití stávajících čipů.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Tom Crow 31.7., 10:53

Ahoj, poptávám chip na sezónu 17/18. Pokud by se jej chtěl někdo zbavit, napište mi prosím na t.crow@seznam.cz. Určitě se domluvíme. Díky.


Vlaďka + Milan 12.6., 12:24

Lukáši moc děkujeme:-D


Lukáš 11.6., 22:14

Zdravím. Jelikož nemám přímý kontakt na Milana a Vlaďku a slíbil jsem jim fota z kopca při jejich dojezdu, zasílám pro něj linka tedy zde .-) ... odkaz »


Erik 24.4., 13:23

Zdravím všechny. Prosím vás, doktorka z lékařské fakulty OSU dělá výzkum o běžkyních a tréninku. Kdybyste některá měly zájem přispět, dávám sem odkaz, děkuji. odkaz »


smajdou 14.4., 19:10

Ahoj nebude ani partyzánský polotajny Čtyřlístek pro majitele lc čipu?

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy